Hercai/Вятърничав по ATV Тема 3

  • 60 377
  • 735
# 375
Пак заради изтекли снимки, сигурно, не пуснаха втори фраг.
Виж целия пост
# 376
Четох, че щели да съдят всички хора и групи, които публикуват снимки, клипове зад кадър...
Информацията е от сторито в Инстаграма на Ебру.
Виж целия пост
# 377
"Силата не е в богатството и не е във фамилията.
Силата е само в сърцето."


"Един ага никога не благодари на никого."


"Учи ме да съм мъртъв, докато живея..."

https://twitter.com/HercaiDizi/status/1123935676565729280

Връщам се да се изкажа по повод обръщението на продуцента и режисьора, че ще наказват страниците, които пускат видеа от сета. Ми прави са си хората, то всичко изтича в мрежата и труда им отива на вятъра. Всички знаем какво ще стане долу-горе, макар и ориентировъчно. Моментът на изненада го няма никакъв. Струпали се там тумби народ и не им дават да дишат. Акън не може да излезе от караваната, без да се залепи някоя за корема му.
То няма и нужда от трейлъри вече, всичко се знае  ooooh!
Виж целия пост
# 378

Среща
 


***



***



Красива и лъчезарна Ебру Yellow Heart



Фотосесията за списание BeStyle


Скрит текст:










Виж целия пост
# 379
Много красива фотосесия. А за феновете- това си е допълнителна реклама за филма, в т.ч. Колко са търсени от феновете. Това е шумихата около филма, за която всички мечтаят!
Виж целия пост
# 380
Всъщност съм съгласна с Еви, всичко, което ни показват руски, турски, арабски и други групи ни показват, какво се случва в сериала... Съответно я няма изненадата, питанката и разнищването на сериата... Защото ние вече знаем, какво ще се случи, ето скоро и сценарият са публикували, не ценят труда на сценаристите... То по този начин трябва да пренаписват вече готов сценарии ( давам пример с Кара Севда, беше изтекъл сценария и се е наложило да го пренаписват )... А и феновете са нахални и не остават да работят... Не им оставят лично пространство и т.н...
Виж целия пост
# 381
"Човек може да види света от сърцето на едно дете."

Виж целия пост
# 382
Те не очакваха такъв интерес. Много филми, ама такова нещо при тях не е имало, както тук.
Виж целия пост
# 383
Привет от Истанбул! Я вижте какво открих:




Виж целия пост
# 384
Тинче, привет ! Това на полицата сигурно е новото издание на Hercai, хем с Миран на корицата май Ill
Виж целия пост
# 385
Тинче, привет ! Това на полицата сигурно е новото издание на Hercai, хем с Миран на корицата май Ill
Да, и е с твърди корици. Много повече ми харесва и много повече си пасва на историята.
Чудех се дали да си купя книгата, но в книжарниците има места да седнеш и да почетеш малко и да прецениш дали си струва да купиш книгата въобще. Еми, не ме грабна кой знае колко и прецених, че не си струва да плащам. Ще я тегля в пдф формат като се прибера и ще я дочета. Wink
Виж целия пост
# 386





 Привет и благодаря за споделеното!!!
 Е, след такава неконтролируема лавина
 SET SET SET, това изрязано, онова не показано,
 доста се чудех кой филм гледам.
 А, дано сега и в това нет - пространство,
 всичко да е на база официална информация за Херджай.
 Гифчета са от официалната страница на сериала в тт.





Виж целия пост
# 387



Миран сниман от Азат  Laughing (Акън сниман от Ахмет)
от инстаграма на Акън, ако някой държи да знае източника  Sunglasses
Виж целия пост
# 388
Здравейте. Simple Smile
Личи си, че компанийката е сравнително новичка и не е свикнала с лудницата по сетовете.
Аз пък въобще не се чудя кой сериал гледам, защото подобни ситуации по сетовете и изтичането на инфо в случая не е прецедент, и въобще не ме изненадва.
Обичам да знам какво предстои без да ми спада интереса(в случая и по принцип).
Еве, въобще не държа да знам източниците.... Laughing хааааайде да не продължавам. Stop Joy
Пълно е със сетови фотки и видеа, но все еднотипни, а снимките за епизода в общи линии се припокриват със сцените от фрага.
Рускините пак уцелиха, Laughing но нали са с радари Mr. Green по цял свят, ще има среща на Миран с Гюл.
Я пак тези две красотички, Heart Eyes Heart Eyes че ми пълнят душата и очите.




През тела видях фотосесията с Ебру, прелестна е. Heart Eyes
https://vk.com/dizimaniamiras?z=video-74204908_456240336%2F10a97 … pl_wall_-74204908


Еййййй, #2gunfire всички змии #Cussing out и гущери, #Cussing out ще се довлекат в селото Crossing Arms при нашите.

Я какъв ни е засмян, Heart Eyes поотпусна се и не е дървен на сета както в началото.
https://www.instagram.com/p/Bw9_3BVJqPz/
Виж целия пост
# 389
Който си го може...
Клипът е вече с 1 978 923 показвания...


https://www.youtube.com/watch?v=B-Y8Hu1BO4M
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия