Дюни Роял Ризорт

  • 64 119
  • 746
# 600
Бяхме с 2 деца - за едното имаше фотьойл, за другото - кошара. Имаше място и за багажа. Не е имало място за гоненица, но не ни е било тясно в никакъв случай. Стаята я приемахме като място за спане и хигиенизиране. В нея прекарвахме малко време
През коя агенция резервирахте? Били сме в Белвил и знам колко са големи стаите, а и детето спи с нас на спалнята, така че няма да ни е нужна кошара
Виж целия пост
# 601
И ние също миналата година имахме резервация за Белвил през Съни турс в такава конфигурация- бебе на 1г и дете на 7 години. Тъй като Белвил не отвори за нашите дати ни настаниха в Марина Роял с изричното предупреждение, че кошарата е за сметка на пространството. Така че според мен за деца до 2г поне не правят проблем за стандартните стаи.
Виж целия пост
# 602
Е, то на който му е тясно да си наеме апартамент, ама е по - солено. Ако му теснее двойната, да се разшири може
Виж целия пост
# 603
Бяхме с 2 деца - за едното имаше фотьойл, за другото - кошара. Имаше място и за багажа. Не е имало място за гоненица, но не ни е било тясно в никакъв случай. Стаята я приемахме като място за спане и хигиенизиране. В нея прекарвахме малко време
През коя агенция резервирахте? Били сме в Белвил и знам колко са големи стаите, а и детето спи с нас на спалнята, така че няма да ни е нужна кошара
През Съни Турс първия път, а миналата година - Дива Травъл май беше.
Виж целия пост
# 604
Съществува ли някъде график, от който да е видно кой хотел кога ще отвори тази година?
Виж целия пост
# 605
Съществува ли някъде график, от който да е видно кой хотел кога ще отвори тази година?

Не мисля ,че има някъде график. Ние миналата година бяхме от края на юли  в Марина Бийч ,и два дни преди заминаването ни , още не знаехме дали е отворен хотела. Чак когато отидохме на място ни казаха , че не е ,и ще ни настанят в Марина Палас .
Виж целия пост
# 606
Благодаря. А къде мога да видя описание на all inclusive какво включва /за Марина Бийч се интересувам/?
Виж целия пост
# 607
Благодаря. А къде мога да видя описание на all inclusive какво включва /за Марина Бийч се интересувам/?
Може да погледнеш в някой от туроператорите, обикновено е описано. Иначе, включва :закуска, късна закуска, обяд, вечеря, късна вечеря, сандвич бар 11(или 12)-18, бар на плажа 12-18, където е и снек бара за хапване-скари, салати, пица, пържени картофи, гаспачо, следобеден бюфет 16-17 с кафе, чай, сладки, плодове. Може да се храниш във висчки ресторанти на комплекса без Роял Палас, чадър и шезлонги на плажа, аква парк, паркинг, детска анимация, анимация за възрастни, вечерна анимация - шоу от 21.30 всяка вечер без неделя, дискотека, детска дискотека. Тематични вечери. И туй то. Но, във визит мисля е описано по-точно.
Виж целия пост
# 608
Благодаря. А къде мога да видя описание на all inclusive какво включва /за Марина Бийч се интересувам/?
https://linksharing.samsungcloud.com/rCjSpBMFqapP
Не съм сигурна как ще ти се отвори линка.Ако има проблем ще ти пратя скрийншот на лични.
Виж целия пост
# 609
Момичета, благодаря ви от сърце! Hug
Виж целия пост
# 610
Здравейте. Включвам се и аз в темата, защото обмисляме първа почивка в комплекса. Искам да попитам кои атракциони в аква парка са подходящи за  дете на 5 години, защото не успях да намеря информация. На същото това дете му е особено важно и как стои въпросът със сладоледа Smile - през целия ден ли може да се хапва и има ли опция за сладолед на плажа. Благодаря много!
Виж целия пост
# 611
Има детски аквапарк, а сладоледът се дава само след обяд и вечеря.
Виж целия пост
# 612
2+2(14 и 12) и тъпата политика на Дюни, ме принуждават да взема 2 двойни стари, щото децата ми не са деца, а възрастни.
Виж целия пост
# 613
То с две деца на тази възраст и аз не виждам как ще се вместите в една стая. Освен ако не вземете апартамент, но не зная там дали има допълнителни легла, че две големи деца на разтегателен диван пак няма да се чувстват удобно.
Виж целия пост
# 614
А в такъв случай поне стаите имат ли връзка помежду си?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия