Дюни Роял Ризорт

  • 64 118
  • 746
# 720
Има ли дами, които ще ходят преди 24.06 (мисля, че мернах 14.06 като дата), да кажат как е водата в морето и в басейните. Студена ли е, понася ли се. Ясно ми е, че е въпрос на възприятия , но все пак....
Виж целия пост
# 721
Ние сме от 02.07 дано е хубаво времето и водата да е топла.Simple Smile
Виж целия пост
# 722
Какви шампоанчета, балсами, сапуни, лосиони дават в хотелите? В смисъл прилични ли са или лошо качество? И всичко това ли дават или само шамноан и балсам примерно.

Искам да си спестя възможно най-много багаж, тъй като ще сме със самолет.
Виж целия пост
# 723
Какви шампоанчета, балсами, сапуни, лосиони дават в хотелите? В смисъл прилични ли са или лошо качество? И всичко това ли дават или само шамноан и балсам примерно.

Искам да си спестя възможно най-много багаж, тъй като ще сме със самолет.
Зависи в кой хотел сте настанени. В ХВ има само малки сапунчета и нещо, като шампоан/душ гел в диспенсър.
Виж целия пост
# 724
Какви шампоанчета, балсами, сапуни, лосиони дават в хотелите? В смисъл прилични ли са или лошо качество? И всичко това ли дават или само шамноан и балсам примерно.

Искам да си спестя възможно най-много багаж, тъй като ще сме със самолет.
Има диспенсер с нещо, което е и шампоан, и душ гел. Не съм го тествала, нося си мои. Сапуните са стандартни, малки калъпчета. В "Марина Роял Палас", ако си поискаш, дават и отделни шишенца с шамшоан и душ гел.
Виж целия пост
# 725
В Белвил е зле с козметиката. Имаше някакъв душ гел в диспенсер и май нищо за миене на ръце. Аз си нося винаги мои неща. Но ако ви е проблем да носите, има магазинче за такива стоки в Белвил, може и в другите хотели. Със сигурност шампоан, сапуни и балсами ще може да си купите на място. Друг е въпросът защо не зареждат, но аз по правило не ползвам хотелска козметика.
Виж целия пост
# 726
Момичета, благодаря за отговорите. И аз не разчитам много на хотелската кзометика, но понякога са прилични. Идеята за магазинчето е добра и ще я имам предвид.
Виж целия пост
# 727
Здравейте, понеже нашето посещение на Дюни също наближава, преди доста време е планирано, та , нали няма разни задължителни ваксини или PCR за почивка в комплекса? Не са ни казали, ама да не пропускам нещо? Grinning
Виж целия пост
# 728
Не, няма такива изисквания. Наслаждавайте се на почивката и много слънце, и хубаво време Ви пожелавам. Simple Smile
Виж целия пост
# 729
Здравейте, понеже нашето посещение на Дюни също наближава, преди доста време е планирано, та , нали няма разни задължителни ваксини или PCR за почивка в комплекса? Не са ни казали, ама да не пропускам нещо? Grinning
Приятно прекарване! От кога сте? Да споделите впечатления след това!
Виж целия пост
# 730
Последната седмица на юни и първите дни от юли ще сме там. Дано само не вали. Една година бяхме пак по същото време, валеше по малко всеки ден, но не се усети нищо. Беше топло и на мига след дъжда се разчистваше плажа от хората от комплекса. Имам само хубави спомени въпреки нестабилното време Blush
Виж целия пост
# 731
Последната седмица на юни и първите дни от юли ще сме там. Дано само не вали. Една година бяхме пак по същото време, валеше по малко всеки ден, но не се усети нищо. Беше топло и на мига след дъжда се разчистваше плажа от хората от комплекса. Имам само хубави спомени въпреки нестабилното време Blush
Ще се засечем, ние сме от 24.06 до 01.07. Може и да се е споменавало, но не помня.......тази година може ли да се влиза първия ден преди часа за настаняване?
Виж целия пост
# 732
Ходили сме много пъти, но никога не ни се получава пристигането преди 14ч. Blush Все пак ми се струва, че след 12-13часа едва ли ще ви карат да чакате да стане точно 14ч.
Виж целия пост
# 733
Запитах Холидей планет за цена за 5 нощувки, чакам отговор.
Иначе през букинг доста от датите са заети местата.
Виж целия пост
# 734
Миналата година пристигнахме доста преди 12 ч. (преместихме се от Созопол), пратиха ни да обядваме и ни настаниха преди 14 ч. Направи ми впечатление, че са доста любезни и правят каквото могат, за да е доволен клиентът. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия