Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 28 тема

  • 73 806
  • 739
# 405
Здравейте, момичета. Искам да попитам поставя ли се хилаурон в устните ако си в цикъл? Проблем ли е ?   
Виж целия пост
# 406
Скрит текст:

Момичета, появиха ми се петна от слънцето, които не мога да махна с нищо. Мазах с Atrofillin ,който има избелващи свойства уж, задължително всеки ден съм със слънцезащита 50+ и потъмняват ли потъмняват 😭.
Вече незнам - бръчки ли да махам....петна ли....
Може да ги премахнеш с https://bazar.bg/obiava-22572622/expigment-krem-za-petna-ekspigm … romotsiia-sa-10lv , но нанасяй само вечер ако решиш да ги махаш през летния период, и през деня задължително фактор 50.
Кожата ще започне много да се бели, където е нанесен крема и петната ще изчезнат.

БЛАГОДАРЯ!!!!!
Ще мажа и ще рапортувам!!!!
Виж целия пост
# 407
Аз не бих си причинила белене на кожата през лятото. No Mouth
Виж целия пост
# 408
Да, лятото не е подходящ сезон, затова казвам ако реши да го направи как ще е по-подходящо. Аз махнах едно петно преди около месец, но се получи бързо и нямаше проблем при мен.
Но пък най-безопасно е късна есен и зимата. И все пак когато и да го правиш е задължителен фактор 50 и без излагане на слънце.
Виж целия пост
# 409
Скрит текст:

Момичета, появиха ми се петна от слънцето, които не мога да махна с нищо. Мазах с Atrofillin ,който има избелващи свойства уж, задължително всеки ден съм със слънцезащита 50+ и потъмняват ли потъмняват 😭.
Вече незнам - бръчки ли да махам....петна ли....
Може да ги премахнеш с https://bazar.bg/obiava-22572622/expigment-krem-za-petna-ekspigm … romotsiia-sa-10lv , но нанасяй само вечер ако решиш да ги махаш през летния период, и през деня задължително фактор 50.
Кожата ще започне много да се бели, където е нанесен крема и петната ще изчезнат.
Това дали е подходящо и за моите петна? Или не ?
Виж целия пост
# 410
Дами, някой знае ли дали Др Етугов работи в момента? Никой не вдига на телефона на клиниката.
Виж целия пост
# 411
Дами, някой знае ли дали Др Етугов работи в момента? Никой не вдига на телефона на клиниката.

Някой беше писал по рано, че ще отсъства един месец,  от края на май до края на юни ако не се лъжа
Виж целия пост
# 412
Благодаря!
Виж целия пост
# 413
Здравейте, можели да ми предложите добър доктор за поставяне на филър в устните за град софия ? И каква марка бихте ми препоръчали ?
Виж целия пост
# 414
Здравейте,  някой знае ли при др Чолакова Пловдив ботокса на единици ли е или зона и слага ли по 0.5 филър?
Виж целия пост
# 415
Да,на мен ми сложи точно 0,5  ml филър.И ботокса е на единица,май 10 лв.беше.
Виж целия пост
# 416
Здравейте!

Бих искала да направя процедура за премахване на гневна бръчка между веждите. Има ли ограничение от факта, че в момента кърмя (малката е на 9 месеца), та през деня има заместени хранения.

Също така да помоля, ако някой има отзиви за д-р Гергана Манолова (ВИТА).
Виж целия пост
# 417
От 15 юни в Дерма акт ще има нов лазер, който още няма в Бг. Препоръчват го за пигментни петна, премахвал дори татуировки...
Някой нещо да е чел?
Виж целия пост
# 418
Да,на мен ми сложи точно 0,5  ml филър.И ботокса е на единица,май 10 лв.беше.

Колко ти излезе ботокса?

Аз пак да попитам за д-р Марковски? Някой чувал ли е за него?
Виж целия пост
# 419
16 единици-160 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия