Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 28 тема

  • 73 776
  • 739
# 450
Не знам какво е "половин доза", но при мен имаше разлика веднага, когато сложи на половината лице в сравнение с другата половина, на която не беше сложено.
Виж целия пост
# 451
Аз имам две дози, така да се каже. До каза, че 1 доза няма да е достатъчна, за половин да не говорим.
Виж целия пост
# 452
И аз се присъдинявам за питането по назад в темата: при кърмене може ли да се сложи ботокс?
Виж целия пост
# 453
Не знам какво е "половин доза", но при мен имаше разлика веднага, когато сложи на половината лице в сравнение с другата половина, на която не беше сложено.
Каква беше разликата в двете половини?
Виж целия пост
# 454
Момичета, като спя и се образува една вертикална бръчка от едната страна на челото. Правих си подмладяване с лазер, явно слаб, но ситуацията не се подобрява. До колкото мога, се опитвам осъзнато да спя на другата страна, но бръчката се задълбочава. Чудя се какво да правя, дали мезотерапия и после лек филтър .... Някоя има ли опит с подобно нещо?
Виж целия пост
# 455
На първо време може да си вземеш копринена калъфка за възглавница, тя не мачка лицето и може  дори това да е достатъчно.
Виж целия пост
# 456
Ще правя серия от плазмотерапия на венците, по стоматологични причини. Някой дали се е подлагал на подобна процедура?
Обмислям посещение при Ива Стойлова за филър. Обикновено поставя в скулите, брадичката, и долу в страни по самата челюст. Постига се цялостен лифтинг ефект. Ще ми се да пробвам и т.н скин бустери, Volite това ли се явява?
И следва една дилема, която имам. Искам малко да "пипна" устните. Ива Стоилова не намира за нужно, аз искам да  подчертая горните ъгълчета...Мога да отида при Пепина Власева, от работата на която съм доволна. Проблемът е, че аз винаги посинявам..., който и да поставя ХК. Не знам има ли начин да предотвратя това...
a.l.e.n.a, на профилната снимка изглеждаш супер, лице и устни - страхотни.
Виж целия пост
# 457
mamaden Аз съм правила плазмо на венци. Има ефект. Ти какво искаш да знаеш?

За филъра - при Чолакова никакви синини нямах и двата пъти.


DolliGi, имаше моментално повдигане в областта на брадичката, видимо.
Виж целия пост
# 458
Момичета, каква е причината за обикаляте по различни лекари, когато има вече някой, от когото сте доволни?
Виж целия пост
# 459
Момичета, според вас микроблейдинг на вежди или ботокс /чело, глабела , малко browlift / би трябвало да се направи първо ?
 
Виж целия пост
# 460
Момичета, според вас микроблейдинг на вежди или ботокс /чело, глабела , малко browlift / би трябвало да се направи първо ?
 
Аз съм правила в един ден първо вежди, после ботокс.
Виж целия пост
# 461
Момичета, според вас микроблейдинг на вежди или ботокс /чело, глабела , малко browlift / би трябвало да се направи първо ?
 
Аз правих микропигментация на вежди и след месец ботокс на чело.
Виж целия пост
# 462
mamaden Аз съм правила плазмо на венци. Има ефект. Ти какво искаш да знаеш?

За филъра - при Чолакова никакви синини нямах и двата пъти.


DolliGi, имаше моментално повдигане в областта на брадичката, видимо.


Имам висок праг на болка, но все пак да попитам боли ли процедурата? Имам отдръпване на венеца следствие на наследствена пародонтоза. Целта е да накараме тъкънта да се регенерира, доколкото е възможно.

ХК в устните съм слагала при Пепина Власева и Ива Стоилова. Доволна съм от крайният резултат. И двете знаят, че посинявам на устните, и работят изключително внимателно, и все пак имам хематоми. С лицето не е така...Не знам това някаква индивидуална особеност на устните ли е, какво ли!?!
Виж целия пост
# 463
mamaden, никаква болка не се чувства. Слагат упойки.
Ти къде ще си правиш?
За Пловдив - Вандев е добър.
Виж целия пост
# 464
mamaden, никаква болка не се чувства. Слагат упойки.
Ти къде ще си правиш?
За Пловдив - Вандев е добър.

Благодаря за споделеното, при Пепина Власева. Макар, че правя разкрасителни процедури при нея, тя е преди всичко стоматолог Simple Smile.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия