Страсти – градините в София, кампания 2019/2020 - тема 2

  • 30 725
  • 756
# 330
На линия съм
Моля за име на детското заведение, набор, инициали на детето и номер
Виж целия пост
# 331
Не исках да спамя, но благодаря за труда на занимаващите се! Успех на останалите!
Виж целия пост
# 332
Аз вече резервирах място в частната  ясла.Simple Smile
Виж целия пост
# 333
Аз съм насреща за помощ, ако някой ми изпрати файла.

Съжалявам Дези, но в тази тема не сте се появявали. Освен това заради ФБ група, дали е Вашата или друга не зная, днес се е налагало нашият представител да подписва декларация, защото миналата година файловете са били пуснати в публичното пространство.
Виж целия пост
# 334
Мамите, които отговарят на ЛС за прием:

Happy Mijjj ツ
Калина Тодорова
malinkap
Mrs Jan


ЛС, в които има посочени:
ДГ, набор, инициали, номер от системата
Ако не сте приети ще пише: Съжалявам детето не е прието!
Успех!


Виж целия пост
# 335
Временно се оттеглям аз, да поближа раните на неприетите.
Благодаря за пожеланията и виртуалните питиета Simple Smile
За да не става дублиране на работата, моля или изчакайте да отговоря, (вероятно след 22ч), или да индикирам присъствие и тогава изпращайте съобщения.
Виж целия пост
# 336
Аз съм насреща за помощ, ако някой ми изпрати файла.

Съжалявам Дези, но в тази тема не сте се появявали. Освен това заради ФБ група, дали е Вашата или друга не зная, днес се е налагало нашият представител да подписва декларация, защото миналата година файловете са били пуснати в публичното пространство.
Пиша в темата, от както синът ми кандидатства преди няколко години.
Не знам защо заради мен някой е подписвал декларация. Файлът миналата година се разпространи от хора, които са присъствали, на мен също ми беше пратен така и проверявах до посред нощите за другите родители. Тогава и беше световната глупост на някои родители да писнат за личните данни-прочели, недочели.
Ако обичате, не ме обвинявайте в неща, които не са направени от мен Wink 
Предложих помощ, тъй като имам опит от миналата година, но не държа да го правя и няма да умра от мъка.
Виж целия пост
# 337
Моля Ви не ме карайте по два пъти да проверявам в списъците. Едно ЛС е достатъчно.

Виж целия пост
# 338
Дези., никой не обвинява никого и конкретно теб. Миналата година някой си е позволил да наруши правилата и тази година са взети съответни мерки. Все пак от иф обслужване на СО не са крайно тревопасни. Установили са кое ФЛ е пуснало файловете и как е станала лавината после.
Начинът по който се прави проверката и се отговаря сега не е нарушение и не е проблем за никого. Правено е и в други години. Има служители на СО, които следят и тази тема, за съжаление само четат и не се включват.
Четири мами, които разполагат с иф са достатъчни. Сигурна съм че ще успеят да отговорят на всички. Предишни години сме успявали и две мами.

Не отговарям на ЛС от странни никове, новорегистрирани и с молба "Дайте файловете, че ще изтрещя". Това го пиша сериозно, имам вече 3 такива ЛС. И естествено не е насочено към теб Дези.
Виж целия пост
# 339
А от чисти любопитство да попитам, как/ от къде реално се получиха  файловете? Защото във фб ги няма май и мислех, че тази година няма да стане Simple Smile
Виж целия пост
# 340
Системата ме блокира и не мога да пращам вече ЛС-та. Моля, друг да поеме, докато не ме отблокира.

aleirbag_11  - прието е детето ви
Виж целия пост
# 341

Не отговарям на ЛС от странни никове, новорегистрирани и с молба "Дайте файловете, че ще изтрещя". Това го пиша сериозно, имам вече 3 такива ЛС. И естествено не е насочено към теб Дези.

Здравейте, бих искал да попитам за новорегистрираните, ако въпроса е зададен културно и според вашите изисквания, защо не бихте отговорила? Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 342
А от чисти любопитство да попитам, как/ от къде реално се получиха  файловете? Защото във фб ги няма май и мислех, че тази година няма да стане Simple Smile

От Янка Никодимова, началник на отдел "Централизирани информационни системи", дирекция "Информационно обслужване и технологии", СО. Това е служителят на СО, който всяка година осъществява класирането.  Последните 7 г. СНБМ сме ги взимали на флашка. Миналата година помолихме да изпратят на електронната поща на сдружението, тази година също. Предишни години на флаш памет получаваха и медии и общински съветници. Днес две медии и един общински съветник взеха на флашка. От изпратения до СНБМ мейл е видно, че същият е изпратен и на БНР напр. Просто до миналата година всички НПО, медии, общински съветници и пр. сме спазвали правилата. Миналата година една жена в качеството й на ФЛ се изцепи и така.


Не отговарям на ЛС от странни никове, новорегистрирани и с молба "Дайте файловете, че ще изтрещя". Това го пиша сериозно, имам вече 3 такива ЛС. И естествено не е насочено към теб Дези.

Здравейте, бих искал да попитам за новорегистрираните, ако въпроса е зададен културно и според вашите изисквания, защо не бихте отговорила? Благодаря! Simple Smile
Казвам само че няма на предоставяме файловете на други. Четиримата потребители на БГ МАММА, които ще отговорят на всички ЛС за децата ви, а не за всички от една конкретна ДГ, са посочени в пост № 339 на тази тема.
Виж целия пост
# 343
Usmivka123, детето е прието.

kris_02, детето не е прието

Системата започна да дава грешки, не мога да изпращам отговори


Виж целия пост
# 344
Системата ме блокира и не мога да пращам вече ЛС-та. Моля, друг да поеме, докато не ме отблокира.

aleirbag_11  - прието е детето ви
Много благодаря ! Simple Smile)))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия