. Косата ми пада от два месеца зверски. Чак се чудя как имам още на главата си. Малката също е съпричастна с мен
. След като кърмата ми намаля, минахме на смесено хранене и вече само на едно с кърма. Като й се нормализира корема и минаха ваксините на 5-ти този месец започнах захранването. Ако беше на кърма щях да изчакам, но сега така го почувствах. Аз пък от младите майки получавам упреци, че било рано. Вие още в началото ли заменяте ядене. Нали уж трябвало с всяка храна по малко и като се насъберат видове тогава. Ох, това със захранването е голяма наука. Отностно яденето. Тъкмо си мислех, че е влязла в някакъв график и от 3 дни е на коренно различни часове за хранене. Допълнително уж на найната възраст трябва да ги разрежда, а тя яде на 3, даже понякога на 2:30 часа. Мисля си дали да не минаваме на АМ 2.Препоръчани теми