Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 6 / Май 2019

  • 181 480
  • 4 164
# 2 670
И на мен ми дожаля, та чак свят ми се зави колко мъка има по тоя свят. Не, сериозна съм.
Виж целия пост
# 2 671
Flushed  ооо майко мила..защо гледах  това??
 

И аз това се питам!
Как можах да си го причиня?
🤮
Виж целия пост
# 2 672
Някой следва ли Петя Петкова в инстаграм?
Трейнър е на Диор и блогва в инстаграм с много съвети за грим и грижа за кожата. Страшна сладурана е! Направи ми впечатление, че е една от малкото, които като покаже някой продукт, го показва, както трябва. Като това например, даже плитка си е изплела 😁


Виж целия пост
# 2 673
Охх, ям и за малко да повърна. Дайте нещо по-хубаво, например Елица. Какво е мнението тук за нея? Следвах я, когато правеше грим уроците, добре й се получаваха. Но, когато започна да ми навира в очите скъпарския си начин на живот, брънчове и тревисти ястия, се отписах. Сега ми се показва чат-пат, поглеждам я, но няма шанс да я последвам.
Виж целия пост
# 2 674
Мнението си за Елица съм го оставила много назад. На мен тя ми е просто красиво момиче с възможност, предоставени от мъжете с които е била и е. Да, гримира добре, но това не е свише дарба. За мен това да се изтъкват тия девойки с луксозен живот, пари и прочие, които са им предоставени от мъже не са ми по вкуса и такива жени си имат ИМЕ!
Следях единствено Зорница, навремето, но по-нагоре съм писала защо вече не мога да я гледам. Тя беше единствената от която можеше да се научи нещо, извън гримче, рутина, какво ми има в чантата, стаята, ама и тя изтече. Аз следя от време на време Щикен, Маги Сан, ама рядко. От година следя една рускиня, която прави ASMR, и освен това има и канал, за ежедневието си. Българските кифли не ме касаят.
Виж целия пост
# 2 675
Аз следвам Петя и наистина мога да кажа, че за доста неща ме е инфлуенснала. Обяснява продуктите, показва много интересни неща. Но тя показва козметика, която ползва и си купува.
Виж целия пост
# 2 676
Елица е много обсъждана тук. Мен най-много ме радва от всички. Кой и осигурява високия стандарт не ме вълнува, защото според мен не е проста, селска пръчка като голям процент от жените, които някой друг ги издържа. И между другото имам няколко познати в чужбина, в развити страни, и от тях съм остнала с впечатление, че за който има добра работа, да не е ниско квалифициран труд, голяма част от нещата, които Ели показва не се водят изобщо лукс..
Виж целия пост
# 2 677
Ма майкууу хората от утре почиват, а нашата ще работи
Виж целия пост
# 2 678
Елица е много обсъждана тук. Мен най-много ме радва от всички. Кой и осигурява високия стандарт не ме вълнува, защото според мен не е проста, селска пръчка като голям процент от жените, които някой друг ги издържа. И между другото имам няколко познати в чужбина, в развити страни, и от тях съм остнала с впечатление, че за който има добра работа, да не е ниско квалифициран труд, голяма част от нещата, които Ели показва не се водят изобщо лукс..

И аз харесвам Ели. Съвсем нормален стандарт на живот за Дания, нормално е в България да изглежда скъпарско. Не е почнала да размята Диор и Шанел, подарък от гаджето й. Нали и работи за неговата фирма, постоянно готви, грижи се за дома и за себе си, винаги изглежда супер. Не е мързелана, не може всички да сме лекари и предприемачи със собствен бизнес. 😁 А почивките, на които Майкъл я води са нещо нормално за една двойка, която може да си го позволи. Нито пътуват пред седмица до Карибите, нито тя го показва с цел да дразни останалите, повечето клипчета за “скъпарския й живот” носят полезна информация.

Почивката до Малдивите беше подарък от Майкъл за рождения й ден, ако не се бъркам. Другия път най-добре да му откаже, докато сама не може да плати половината, така ли? 😁 Не е нужно да сме чак такива “феминистки”, само малко.
Виж целия пост
# 2 679
Хаххахах ни могаааа
Виж целия пост
# 2 680
650 лева, за да се направиш на папагал Joy
Виж целия пост
# 2 681
Пак ще излезе, че правя сметка на чуждия джоб, но... Тая луда ли е да дава толкова пари на вятъра...?
А двойничката вече ни български, ни английски като хората знае. В новото видео казва " запарява".. вместо " запарва"
Виж целия пост
# 2 682
Елица е много обсъждана тук. Мен най-много ме радва от всички. Кой и осигурява високия стандарт не ме вълнува, защото според мен не е проста, селска пръчка като голям процент от жените, които някой друг ги издържа. И между другото имам няколко познати в чужбина, в развити страни, и от тях съм остнала с впечатление, че за който има добра работа, да не е ниско квалифициран труд, голяма част от нещата, които Ели показва не се водят изобщо лукс..

И аз харесвам Ели. Съвсем нормален стандарт на живот за Дания, нормално е в България да изглежда скъпарско. Не е почнала да размята Диор и Шанел, подарък от гаджето й. Нали и работи за неговата фирма, постоянно готви, грижи се за дома и за себе си, винаги изглежда супер. Не е мързелана, не може всички да сме лекари и предприемачи със собствен бизнес. 😁 А почивките, на които Майкъл я води са нещо нормално за една двойка, която може да си го позволи. Нито пътуват пред седмица до Карибите, нито тя го показва с цел да дразни останалите, повечето клипчета за “скъпарския й живот” носят полезна информация.

Почивката до Малдивите беше подарък от Майкъл за рождения й ден, ако не се бъркам. Другия път най-добре да му откаже, докато сама не може да плати половината, така ли? 😁 Не е нужно да сме чак такива “феминистки”, само малко.
Понякога се чудя как е възможно да ви кефи някакво мяукане и показване на висок стандарт, който ДА, не е този в България. Колко български момичета, жени могат да водят този начин на живот и искрено да се радват на подобни същества, като Пепелджийска, Валерито, Елица...?
 За мен те са еднообразни и не научавам нищо полезно.
Била съм в Дания и там трябва са скъсаш г-за, за да водиш подобен живот, със скъпи дрешки, козметики и разходки. Но щом това ви прави щастливи, т.е. чуждата реалност, ОК.
Виж целия пост
# 2 683
Елица е много обсъждана тук. Мен най-много ме радва от всички. Кой и осигурява високия стандарт не ме вълнува, защото според мен не е проста, селска пръчка като голям процент от жените, които някой друг ги издържа. И между другото имам няколко познати в чужбина, в развити страни, и от тях съм остнала с впечатление, че за който има добра работа, да не е ниско квалифициран труд, голяма част от нещата, които Ели показва не се водят изобщо лукс..

И аз харесвам Ели. Съвсем нормален стандарт на живот за Дания, нормално е в България да изглежда скъпарско. Не е почнала да размята Диор и Шанел, подарък от гаджето й. Нали и работи за неговата фирма, постоянно готви, грижи се за дома и за себе си, винаги изглежда супер. Не е мързелана, не може всички да сме лекари и предприемачи със собствен бизнес. 😁 А почивките, на които Майкъл я води са нещо нормално за една двойка, която може да си го позволи. Нито пътуват пред седмица до Карибите, нито тя го показва с цел да дразни останалите, повечето клипчета за “скъпарския й живот” носят полезна информация.

Почивката до Малдивите беше подарък от Майкъл за рождения й ден, ако не се бъркам. Другия път най-добре да му откаже, докато сама не може да плати половината, така ли? 😁 Не е нужно да сме чак такива “феминистки”, само малко.
Понякога се чудя как е възможно да ви кефи някакво мяукане и показване на висок стандарт, който ДА, не е този в България. Колко български момичета, жени могат да водят този начин на живот и искрено да се радват на подобни същества, като Пепелджийска, Валерито, Елица...?
 За мен те са еднообразни и не научавам нищо полезно.
Била съм в Дания и там трябва са скъсаш г-за, за да водиш подобен живот, със скъпи дрешки, козметики и разходки. Но щом това ви прави щастливи, т.е. чуждата реалност, ОК.

Как говори с Майкъл също ме дразни, но приемам, че е от голямата й любов към него, както някой беше коментирал тук. Аз също не живея в България, но не виждам защо да не се радвам на една стилна, красива и млада, очевидно не глупава жена.
Виж целия пост
# 2 684
Според мен също има някакво изоставане. И при него, и при нея. Всеки е свободен да качва клипчета в пространството, ама такива трябва да ги забранят или да ги докладват. И трите ми племенички ползват ютуб /за детски и други клипчета, но няма да се учудя да попаднат и на тези/, не искам да гледат гнусотии как той и’ стиска разплутата цица или как си задават въпроси ли*али ли са я или пък, че сексуалната и’ фантазия била да го правят /използваха друг израз/ в кенефа. Гади ми се. Тая кво я изправя подобието на коса, немита с дни, със засъхнала бяла маска по нея и несресана. Защо има такива момичета?! На 19! На 40 кво ще е положението, не знам..
Това няма никаква логика...Това,че децата използват интернет,е проблем на родителите,че го допускат..Децата нямат работа в ютуб,фейсбук,инстаграм и прочие.В интернет, има всякакви гнусотии и простотии,които няма да спрат с няколко докладвания на клипове...Просто им купете книжки,или нещо което ще ги обогати и образова,а не поредният таблет,или телефон..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия