КГБ = Клуб на Готините Баби - 196.

  • 52 384
  • 740
# 150

Добро утро!

Къде се скрихте? Я, вижте снощи колко много бяхме, а днес никого няма на хоризонта. Flushed

Аз получих указанието за втория ден. За днес  ще трябва да се въздържам от социалните мрежи. Simple Smile Явно, редуват ги. Довечера ще попълня въпросника.

Хубаво настроение ви желая и със здраве.

СЕЛВЕР АЛИЕВА

Вървя по острието на живота,
изтръпнали са мойте ходила.
Ранявана, оплювана, виновна,
прощавана, обичана, добра.

На раните не отговорих с рани.
Обидите не върнах, а простих.
С проблемите кръстосвах шпаги,
със вятърните мелници се бих.

Познах и болката, и самотата,
и радостта от малките неща.
Разбрах - по-ценна е от злато
протегната приятелска ръка.

Допуснах много, много грешки -
за някои дори и аз не си простих.
Усещах често завистта човешка
във уж приятелски очи…

Нерядко лутах се във лабиринти…
Изгубвах се, но пак напред вървях.
И вярвам, гледайки луната и звездите -
ще се преселя някой ден при тях.

И болка преживях, и радост…
Открих и преоткривам любовта.
Не крия, че уплаших се, когато
лице в лице застанах със смъртта.

Понякога съм като в път без изход -
обръщам се, но няма път назад…
Несигурно пристъпвам, но не спирам,
макар най-лесно е да се предам.

Вървя по острието на живота,
със уморени и ранени сетива.
И ценен ми е всеки миг, защото
неповторим е и единствен на света…


Виж целия пост
# 151
Аз нямам поща - нито редовна, нито спам.Thinking
Танита, честита годишнина! Поздравления за отличното представяне!

Виж целия пост
# 152
Пипилота, Тану, БЛАГОДАРЯ за пожеланията и за двата ми повода!  Nerd
На всички желая здраве и такива приятни изживявания!    Hands Thumbsup

Ако това стихотворение не сте прочели във Фейса, прочетете го тук.
Колкото и да не ни харесва, колелото се върти, живота се променя и т.н....

Усмихнат и спорен вторник, момичета!
 Sparkling Heart

      Диалог между поколенията

- Бабо, на село имаш ли рутер!?
- Не, но имам вита баница, бутер!
- Бабо, на село имаш ли Нет!?
- Не, но имам къща от кал и плет!
- Бабо, на село имаш ли Уай Фай!?
- Не, но имам куче да ме буди с лай!
- Бабо, на село имаш ли лаптоп!?
- Не, но имам църквичка с поп!
- Бабо, на село имаш ли смартфон!?
- Не, но имам красив залез за фон!
- Бабо, на село имаш ли Фейсбук!?
- Не, но имам градинка с праз лук!
- Бабо, на село имаш ли Туитър!?
- Не, но имам ракия - цял литър!
- Бабо, на село имаш ли чат!?
- Не, но слушам птичките как звучат!
- Бабо, на село имаш ли Инстаграм!?
- Не, но имам още морал и срам!
- Бабо, та ти какво имаш изобщо!?
- Мислех, че имам с тебе нещо общо!
Но сега с много тъга в душата разбирам,
че нищо истинско във внук си не намирам!

Автор : Петър Донкин


Виж целия пост
# 153
Направих всичко във връзка с анкетата, което се иска до момента.
Днес изобщо не трябва да мърдам от компа, защото трябва да е повече от обикновено.

Маринка, ето това важи много за мен:
Вървя по острието на живота,
със уморени и ранени сетива.
И ценен ми е всеки миг, защото
неповторим е и единствен на света…

 





 

 Цитирай 
 
Виж целия пост
# 154
    Честит юбилей Танита! Да сте здрави,още дълги години заедно, да се подкрепяте и всеки ден да вие като на сватба,с много сладичко и пъстричко.
     Честито за наградите! Пяла съм 10 години в хор и знам с какъв трепет очакваш да разбереш как са те оценили.

      Очакваме с нетърпение да ни поканиш на ДИАМАНТЕНАТА СВАТБА!
Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart
Виж целия пост
# 155
Маринка, това стихотворение все едно аз съм го писала. Откраднах си го и го копирах във Фейсбук.
Виж целия пост
# 156
Виж целия пост
# 157

Конкурираш ме, значи...  Mask Е, добре, де по-хубава си и по-гиздава.  Animal Rooster
Виж целия пост
# 158
Радвам се че разбра без думи.
Виж целия пост
# 159
Ко казА, ко !?


Виж целия пост
# 160


И ти ли?  Wink  Малеееее... Чакай да си пийна тогава. :beer
Виж целия пост
# 161
Ей ма на! Фотнах са да ма видите абсулвенка...Нъл съм красотна, а?

Виж целия пост
# 162
Ще ви пратим на конкурс "Мис баба".
Виж целия пост
# 163
Фло ,малку ти крива роклАта от едната страна...Маринка ,то да не се закачи човек, баби и малки деца ,се ино, разлика няма.
Виж целия пост
# 164
БУРЯНКЕ, ей ут тъз съм зела мудела. Туй е новътъ линия-отсам виси, от там стърчи...майка плаче, грамУфон свири...Не мязам ли на тъз,а?

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия