Любители на кучета - 93

  • 29 132
  • 744
# 240
Добре, айде някой да ми каже сега, кой точно наистина прави деца из цяла България?
Виж целия пост
# 241
Аааа, Сий, не, нямам думи, това е умален Денис! Хахаха, много яко Simple Smile

Напускали сте страхотни снимки, страхотни, оправи ми се настроението! Всички са толкова по-по най!
Виж целия пост
# 242
А може да са клонинги 😁
Виж целия пост
# 243
Леле, какъв поглед извади!
 despi...честити да сте! Завидях за мъжкото творение  Embarassed
Виж целия пост
# 244
Ауу, благодаря. Хихих.
Готвач е, та за него е ежедневие. Не, че не се постара. Grinning
Разкошни мутрички, пу, пу, пу. Heart Eyes
Сийроиз, не се прави, че не знаеш кой ги е правил тия деца.
Виж целия пост
# 245
Да ти кажа честно, никаква идея си нямам, ама бас държа, че сме софийски клон на видинска рода.
Казва се Джеси, на месец и половина, живее при циганите, където е бил Денис в началото и май ще разпитам за родата, ако пак ги видя...
Виж целия пост
# 246
Може да е малко глупав въпрос,но да питам....
Слагаме спот-он на Vectra 3D всеки месец от април до октомври.А през два месеца даваме цистал.
За спот-она прави ли се изследване на кръв преди да се втрие в кожата по гръбначния стълб?
Иначе от два месеца няма кърлежи по нашата сладурка,която живее на село,дано и комарите стоят далече от нея през лятото.
Виж целия пост
# 247
Тифони за спот он препаратите не се правят изследвания преди накапване/втриване. Тест или кръвни изследвания се правят само при прием на хапче за профилактика на дирофилария.
Виж целия пост
# 248
Привет и от мен. Аз, като обезкучена, не пиша почти, но пък чета и се радвам на снимките ви Simple Smile
И да питам нещо. Трябва да напръскаме двора срещу кърлежи. Обаче проблем - кокошките на съседа са точно до оградата ни, а в друг съседен двор има куче, вързано точно до оградата ни. Търси се препарат срещу бълхи и кърлежи, който да не навреди на изброените обитатели на другите дворове. Казаха ми за Айкън, но той е отровен и няма как да предотвратя преминаването му през телена ограда в съседния двор...
Виж целия пост
# 249
Коте. като идеш в агроаптеката и обясниш проблема ще ти препоръчат нещо. Аз взимах Бандит.
Виж целия пост
# 250
Тъкмо си мислех стандартния циперметрин и подобни не върши ли работа и се замислих, че кокошките все пак кълват от земята, обаче после пак прочетох и се оказва, че никой не навлиза в двора на никой, има две огради, и дефакто ще се пръска само вашия двор. А целия двор ли ще пръскате или само там където е кучето? Иначе не би трябвало да навреди, особено щом е на открито. Но се пръска през 14 дни и след дъждове пак.
Виж целия пост
# 251
Коте,след напръскване с Айкън е нужно два часа  да се внимава и след това няма проблем.Аз скоро пръсках в нас срещу всякакви гадове-хлебарки,мравки.
Водих уикенда маймуните на планина.Беше доста жега,поизплезиха езици като вратовръзки  Laughing

Виж целия пост
# 252
Целия двор, гадинките са пуснати. На едните съседи кучето е вързано, милото, хем в клетка, хем и вързано вътре, много ми е жал. Иначе е едно черничко, сладичко, като лабрадорче, ама не е случило на стопани, уви.  На другите съседи кокошките са в заграждение точно до нашата ограда, там му е кокошарника. Подозирам, че от тях са се насеяли кърлежи при нас, иначе толкова години никога не е имало кърлежи в двора.
Ще се консултирам и с ветеринар, защото препаратът наистина трябва да е безопасен, че не искам да има скандали със съседите.
Виж целия пост
# 253
Привет и от мен. Аз, като обезкучена, не пиша почти, но пък чета и се радвам на снимките ви Simple Smile
И да питам нещо. Трябва да напръскаме двора срещу кърлежи. Обаче проблем - кокошките на съседа са точно до оградата ни, а в друг съседен двор има куче, вързано точно до оградата ни. Търси се препарат срещу бълхи и кърлежи, който да не навреди на изброените обитатели на другите дворове. Казаха ми за Айкън, но той е отровен и няма как да предотвратя преминаването му през телена ограда в съседния двор...

Коте, има и такива, помня, че на майка в двора пръскахме и трябваше кокошките да стоят затворени само три часа, после не било опасно. Ама не помня как се казваше препаратът, в малко шишенце беше и се разтваряше във вода. Пръскайте срещу тия гадинки кърлежите, че: „Защото да те хапят е подло и нечестно“! Simple Smile

Слънчогледка Simple Smile, разкошни полянки за кучовците, да се натичат хубаво! Heart Eyes
Виж целия пост
# 254
Може да напръскате вечер късно ,докато спят кокошките.Няма нужда да давате обяснение на съседите,щом препаратът го вземеш от ветеринар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия