Трепети обхващат всяка ЮЛСКА мама, все по-близо идва срещата голяма. Тема 6

  • 26 320
  • 738
# 240
По принцип аз по лична карта съм на един адрес, таткото на друг, а ние живеем на 3ти адрес в същия квартал де, блока е различен. Нямаме брак. Та никой не ме е питал, детето автоматично беше записано на моя адрес.
Виж целия пост
# 241
Благодаря Milena ето какво намерих току що дано на някой е от полза https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.tsukybabybox.eu … y2DTu5dGFUO8F-ssA
Виж целия пост
# 242
Доста адекватен списък за разлика от повечето, особено рекламните. ✌️

Благодаря Milena ето какво намерих току що дано на някой е от полза https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.tsukybabybox.eu … y2DTu5dGFUO8F-ssA
Виж целия пост
# 243
Ох момичета тая бременност ще ме побърка. Събудих се току що разтревожена посред нощ. Нещо сънувах но незнам какво. Събуждам се и се опомних че е нещо притеснително,стреснах се и сърцето ми ще изскочи. Бебе рита и не се спира,отидох до тоалетната и се върнах в леглото,но сякаш стените ли притискат. И незнам от хормони ли е какво е. Само това не се беше случвало. Преместих се в хола да почетат малко книга за да може съзнанието ми да е заето с нещо друго. Хайде сега ММ ми вика ти ще се разсъниш допълнително ,какво все не можеш да спиш. Гледам да не му преча. Ходи на работа. На моменти май не ме разбира или просто моето състояние е такова.
Виж целия пост
# 244
Ох момичета тая бременност ще ме побърка. Събудих се току що разтревожена посред нощ. Нещо сънувах но незнам какво. Събуждам се и се опомних че е нещо притеснително,стреснах се и сърцето ми ще изскочи. Бебе рита и не се спира,отидох до тоалетната и се върнах в леглото,но сякаш стените ли притискат. И незнам от хормони ли е какво е. Само това не се беше случвало. Преместих се в хола да почетат малко книга за да може съзнанието ми да е заето с нещо друго. Хайде сега ММ ми вика ти ще се разсъниш допълнително ,какво все не можеш да спиш. Гледам да не му преча. Ходи на работа. На моменти май не ме разбира или просто моето състояние е такова.

Не ни разбират,така мисля аз
Виж целия пост
# 245
По принцип аз по лична карта съм на един адрес, таткото на друг, а ние живеем на 3ти адрес в същия квартал де, блока е различен. Нямаме брак. Та никой не ме е питал, детето автоматично беше записано на моя адрес.
Детето се записва на адреса на майката.
Задължително проверете в общината дали е записано детето на вашият адрес (на майката).
Пиша това, защото се оказа, че моята дъщеря е била "бездомна", т.е. не е била записана на моят адрес и разбрахме това едва когато тръгнахме да ѝ вадим лична карта.
Виж целия пост
# 246
Моята дъщеря е записана на адреса на бащата. Поне във Варна не е задължително да е на адреса на майката.
Виж целия пост
# 247
Моята дъщеря е записана на адреса на бащата. Поне във Варна не е задължително да е на адреса на майката.
Късметлии Simple Smile За да извадим адрес на щерката трябваше да сменя моят. Бащата не можело.
Виж целия пост
# 248
Моята дъщеря е записана на адреса на бащата. Поне във Варна не е задължително да е на адреса на майката.
Късметлии Simple Smile За да извадим адрес на щерката трябваше да сменя моят. Бащата не можело.

Това се оказа голям късмет за районирането за училище, тъй като купихме апартамент квартала на мъжа ми, а училището е много искано. Simple Smile
Виж целия пост
# 249
Списъка е много добър.
И моят мъж не ме разбира...кой бил като мен...по цял ден вкъщи...а той милия работел.
А в същото време аз чистя, готвя, пазарувам, оправям....че сега ще се местим и с новия апартамент се занимавам.
Виж целия пост
# 250
Аз съм се зачудила от няколко дни за припознаването и адреса..аз живея на един адрес, бащата на друг в друг град (това е по л.к.) а всъщност живеем на 3-ти адрес Grinning бебето на моя адрес ли трябва да го запиша или..нямам идея какво трябва а неискам да си сменям адресната регистрация за сега.. май е малко сложно

Записват се по адресната регистрация на майката, макар че аз като си смених адреса уж смениха и на децата, а като тръгнахме да вадим паспорт се оказа, че аз живея в София, а децата в Бургас.
Виж целия пост
# 251
Задължително ли на адреса на майката? 
Мисля за са с адреса на ММ .
Виж целия пост
# 252
Момичета, извън темата, но кое мъжко име ви харесва повече: Максимилиян или Виктор? С мъжа ми не можем да решим. За първото - галеното е Макси, но за второто Вики или Вико ми звучи малко странно.. 🤔
Виж целия пост
# 253
От двете ми харесва повече Виктор.
Иначе бих предложила Максим, другият вариант ми е много дълъг.
Виж целия пост
# 254
Максим е много по-добре. Другото ми звучи като герой от Игра на тронове или подобен сериал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия