

Дружки, благодаря ви за постовете!!!
По темата за Иво с интерес ви изчетох!!!
Няма никакъв проблем, че имаме различно мнение!
Всички сте посочили аргументите си, за което благодаря!
Така уважавам мненията, които не съвпадат с моето!!!
А не като там ..., където хем не гледат, хем имат мнение,
че Елка така, а Къванч не можел да играе любов.
За един начинаещ артист дори, това е най-лесното.
Къванч играе любовта не с целувките, а с цялото си поведение.
Неустоими прегръдки прави преди това.
И нa сутринта пак имаше целувка по нослето.
С Елчин се вижда, колко са спокойни в тези сцени, което много ми харесва.

Но искам да питам - това как се играе!?
Как може да ти се зачервят очите без грим
и да ти се напълнят със сълзи за 15 секунди!!!
Ами голям талант е Къванч!!!
И не ме е срам да призная, че заради него гледам сериала!!!
Да, жестокостта е голяма, но с Къванч по-лесно я понасям!!!
За протокола -
Общото между Кузгун и Сблъсък не са бивши партньори и партньорки.
Общото между тях е продуцента АY.
Гледам и него, но тъй като няма отделна тема за сериала,
използвах да го спомена тук. Извинете!!!




Казвам ви честно, тръпки ме побиват от тоя Джансъз.... Как само застреля г-жа Асийе
... Брутално, брутално беше това... Горкия Кадир, това е поредния удар... 















Ако някой от главните ще трябва да умира това е той - хем му е ред, хем му се пада , защото и той има за какво да плаща
Поне да умре за добро дело , нали така ?







Всичко бях изчислила уж, да нямам прекъсване и 15 мин преди края ми звъннаха по телефона, че 40 мин не мога да затворя 

