Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 85

  • 45 007
  • 742
# 15




Дружки, благодаря ви за постовете!!!
По темата за Иво с интерес ви изчетох!!!
Няма никакъв проблем, че имаме различно мнение!
Всички сте посочили аргументите си, за което благодаря!
Така уважавам мненията, които не съвпадат с моето!!!
А не като там ..., където хем не гледат, хем имат мнение,
че Елка така, а Къванч не можел да играе любов.
За един начинаещ артист дори,  това е най-лесното.
Къванч играе любовта не с целувките, а с цялото си поведение.
Неустоими прегръдки прави преди това.
И нa сутринта пак имаше целувка по нослето.
С Елчин се вижда, колко са спокойни в тези сцени, което много ми харесва.





 Но искам да питам -  това как се играе!?
 Как може да ти се зачервят очите без грим
 и да ти се напълнят със сълзи за 15 секунди!!!
 Ами голям талант е Къванч!!!
 И не ме е срам да призная, че заради него гледам сериала!!!
 Да, жестокостта е голяма, но с Къванч по-лесно я понасям!!!

 За протокола -
 Общото между Кузгун и Сблъсък не са бивши партньори и партньорки.
 Общото между тях е продуцента АY.
 Гледам и него, но тъй като няма отделна тема за сериала,
 използвах  да го спомена тук. Извинете!!!

Виж целия пост
# 16
Здравейте Simple Smile

Благодаря за новата тема Hug

Току що изгледах серията и съм в потрес AstonishedScreamWeary Казвам ви честно, тръпки ме побиват от тоя Джансъз.... Как само застреля г-жа Асийе Sob... Брутално, брутално беше това... Горкия Кадир, това е поредния удар... Confounded
Само едно не разбирам - защо Джансъз толкова му помагаше и го пазеше Кадир, едва ли не съжаляваше за всичко и.... Накрая жестокост невиждана .. губи ми се смисъла тук много.

П.С. Адски ми стана тъжно за Вели, когато Джансъз му обясняваше как е избил семейството му Disappointed Relieved
Виж целия пост
# 17
Диве  Hug  newsm10 newsm51
Хел  Hug  bouquet
Ами в началото, когато разбра, че Кадир му е син, Джансъз каза, че никой няма да ги раздели повече.Каза, че никой няма да убие синът му, докато баща му е жив. Мислеше, че Кадир ще го приеме. Да, ама не!Когато разбра, че Кадир никога няма да му прости, каза, че той отдавна е мъртъв за него и дори няма нужда да знае, че той е виновен за смъртта на семейството му, за това рева, не само за Дениз,тогава се озлоби и просто реши да играе ва банк , да си премерят силите. Ще видим какво ни е намислил сценариста, но се надявам да се отървем вече от този психопат, че ми писна от него  #2gunfire
Лекинка, дружки! Hug

Добро утро!  Hug Hug Hug


Виж целия пост
# 18
Привет!! Hug

Фенче Heart Eyes Peace

Дива Hug newsm10 smile3521
гледам сериала, най-вече заради Къванч, но и защото много ми харесва!!!
да сложа запазената марка на Киво Wink


Хел Hug
и ние така се чувствахме, като гледахме на онлайна в четвъртък Cry Cry
а от един тотално психопатски мозък, Джансъзовия, какво да очакваш. Надявам се да си получи по най-добрия начин, това което заслужава. и май смъртта ще е най-лекото наказание за него. Май трябва да остане жив, но да се мъчи в адски мъки. Както се е случило с Асийе, когато е загубила децата си или с Кадир, когато загуби семейството си.

нещо готино от ТТ Wink
#ZeyKad vs Mr.&.Mrs Smith
https://twitter.com/Anahi_mundial/status/1127663411037384706

днес трябва вече да ни дадат фраг Crossing Arms

още едно Зейкад клипче, изобщо тяхната история ми е много вълнуваща. Heart Eyes



хубава нова седмица Hug

от Шоу тв


Не си помисляй да нараниш Зейнеп!

Рускините предполагат, че Вели ще рискува живота си за Зейнеп.....
Виж целия пост
# 19
Чакам понеделниците за трейлър и четвъртъците за нов епизод. И като свършат какво ще правя? Надявам се да намеря нещо друго, което да чакам с нетърпение. Наближава сватбата на Ани (26 юни), после ще живея известно време със спомените от нея, после може да дойде нов проект. Та така.
Аз си мисля, че Кадир и Вели ще откачат когато  разберат, че дядката е отвлякъл Зейнеп и ще хукнат заедно да я търсят и спасяват.  Няма начин да не я намерят, но ще видим как ще се осъществи спасяването. Очаквам Кадир да е малко неадекватен заради смъртта на майка си Логично ми се струва Вели да рискува живота си.  А е и длъжен - той я въвлече във всичко  това, като  отвлече Айлин и я принуди да обере банката. Дано не пострада и Джемре, защото онзи психар е способен на всичко за пари. Какво може да направи? Да я принуди да подпише нещо или да я ликвидира и по този начин Белма ще я наследи, може би. Май задълбах.
Виж целия пост
# 20
Кет Hug и на мен много ще ми липсва сериала и очакването на нова серия, всеки четвъртък smile3518
Да се надяваме, че Къванч ще се захване сравнително скоро с нещо ново, след като си почине хубаво през лятото. Дано да има повече инфо и снимки !! Wink

И аз мисля, че Кадир ще е леко неадекватен и безразсъден след смъртта на майка си..... Sad
Да видим какво ще стане и с Джемре и тоя Орхан, който намекна че може да й е баща.
и от Демирчо очаквам неприятни изненади #2gunfire

Фиф Hug, Кики Hug, Мамси Hug, Поли Hug, Светле Hug, Кате....изгледахте ли серията???
Липсват ми коментарииии!! smile3503
аз съм повече по новините Peace

Елчин с майка й, ако не сте ги виждали



днес е финала на ДК в Испания


Виж целия пост
# 21
Привет!  Hug
Вай бе, цял ден само Айрето  Heart Eyes и Кет  Hug са писали  ooooh!
Айре  Heart Eyes  bouquet Много готино това от ТТ, нашите са ми по-сладки  Wink
Много хубава и млада майката на Елчо  Peace
Кет  Hug и на мееен! Няма да я има тръпката от очакването на фраг, озет и серия ... Дано Киво се появи скоро в някой друг проект, много ще ми липсва да си го гледам всяка седмица  Praynig
Аз почти съм сигурна, че Вели ще умре, докато се опитва да освободи Зейно  Thinking Ако някой от главните ще трябва да умира това е той - хем му е ред, хем му се пада , защото и той има за какво да плаща hahaha Поне да умре за добро дело , нали така ?  Wink Така си мисля, след разговора им на брега, пък да видим  Thinking А Кадир със Зейно и Айлин заслужават най-сетне малко спокойствие и любов , достатъчно ги измъчи сценариста! Само да посмее Али бей да ми убие някой от четворката  #Cussing out #2gunfire
Особено тези двамата не си ги давам  Naughty Heart Eyes

Виж целия пост
# 22
Фенче Heart Eyes wavey
Цитат
А Кадир със Зейно и Айлин заслужават най-сетне малко спокойствие и любов , достатъчно ги измъчи сценариста! Само да посмее Али бей да ми убие някой от четворката  Crossing Arms #2gunfire
Peace Heart Eyes......... #2gunfire

от профила на сериала
финал след 3 серии
тая вечер фраг
https://twitter.com/tvdizicarpisma/status/1127927871891226625

Виж целия пост
# 23
Майката на Елчин изглежда страхотно.  Направо са като сестри. Да й е жива и здрава. И това пак ме подсети, че така и не разбрахме къде е майката на Зейнеп.
Вчера разбрах, че и в Англия например е бил ден на майката. И в други страни. Ние защо нямаме такъв? Като не броя 8 март, защото смисълът на тази дата е друг.
Виж целия пост
# 24
тоя ден, 2-та неделя на май се празнува в....
Цитат
Втората неделя на май: Австралия, Бразилия, Германия, Дания, Италия, Канада, Куба, Латвия, Малта, Нова Зеландия, Перу, Сингапур, САЩ, Украйна, Финландия, Естония, Япония
изт: https://flowersdeliverybg.com/pages-12-mother-s-day-in-the-different-countries
но ние не го празнуваме....

ехеее newsm10


 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 25
   Здравейте момичета- Айре Heart Eyes,Фенче Heart EyesКети Heart Eyes прекрасни сте Hug

   Браво на първо място сериала ни Rolling Eyes най- после им светна но малко късно.И все пак по- добре късно отколкото никога Laughing
    Дива Hug винаги те чета с интерес и внимателно Знаеш ли  с какво не съм съгласна или по- точно не мога да разбера  как може да се прожектират по едно и също време сериали със сходен сюжет .Не гледам другия и няма да го гледам заради Баръш.Не го дишам изобщо с този чип нос и лъскави устни.Да пиша ли за  и против   Киво като  отличен и неповторим актьор , а за физическите му данни могат да пишат и пишат младите момичета в темата.Да- единствен е Каванч ,който го може го може!!!!!

              

   За вечерта на плажа т.е любовната нощ м/у Зейно и Кадир беше всичко което очаквах и от двамата- дълга, истинска споделена любов.Толкова нежност ,толкова споделени погледи, че ако ни бяха показали бурна секс сцена щях да спра да гледам серията.Ами оставиха я на фантазиите ни , я моята е развинтена Joy Joy Joy

   Откакто Мъртвия разбра шансовете си със сина си , полудял от злоба, че Асийе се радва на любовта на сина им, превъртя тотално и сее само смърт. Дори перфектния Али - актьора - Мъртвия не може да събуди старите ми симпатии към него.Зваяр ,изрод,заслужава затвор докато изгние.Другото е лесна работа -няма да усети Mr. Green

    Чакам фраг,ако има има ....

  

        


      


Виж целия пост
# 26
Себи съгласна съм с теб, остави сериалите но те и откъм игра не го докарват, мъчи се момчето но много не му се получава и с партнерката е така.
Виж целия пост
# 27
Айре  Heart Eyes Йес!!!  newsm44
Това е, защото изобщо не е хубав сериал Сблъсък и хич не се гледа Mr. Green
И екологично чистите всяка седмица са в петицата  Laughing



Себи  Heart Eyes  bouquet
Е, сега, по-възрастните да не са слепи бре, душко  newsm78  Naughty Laughing
Това ме накара да си спомня как се майтапехме едно време, че в някой друг живот може и да имаме късмет да се срещнем с Киво, а Светлето се шегуваше : Е, дано отново не се родим по времето на Фернандел  Joy Joy Joy Светле  Hug , помниш ли ?  hahaha А пък една друга дружка, ходеше да го дири всяка година в Истанбул, а мъжът и я пита : А бе това момче може да ти бъде син, какво си полудяла толкова ? А тя му отговаря : На теб може и да ти бъде син, на мен си ми е баш тамам  hahaha
Но, без майтап - и за мен е отличен и неповторим актьор  Heart Eyes А рядко срещаната му красота е само огромен бонус  Peace

 Joy Joy Joy на какво попаднах във фейса  Laughing
Скрит текст:
Виж целия пост
# 28


 Благодаря ви дружки, за споделеното!!!
  Чакаме! ОСН 3 серии до финала!
Виж целия пост
# 29
Евеееет! Ийяк шамлар, къзлар Hug
Успях да си догледам епизода. Много мразя да го започна и да не мога да го довърша със започването Rage Всичко бях изчислила уж, да нямам прекъсване и 15 мин преди края ми звъннаха по телефона, че 40 мин не мога да затворя Tired Face
Нейсе! Догледах го. И се размазах!
Шимди!
Романтика, тънък хумор, екшън на макс! Е, уникални!
Много се смях с ДжемКер Joy Харесва ми, че запазиха ритъма във връзката им. Винаги Джемре дърпа каиша на Керем, той все мисли и премисля. Страхота сцена със сварката със Зейнеп пред вратата на стаята Joy Направо си се изгавриха с момчето тия двете сладурани! Интересно сега, дали този бей ефенди ще излезе баща на Джемре, но много по- интересно ми е, как ще се развият нещата с онзи плешивия психопат. Имайки предвид обстоятелствата, кой и кога ще я намери и куртулиса от него? Тя Мерал предупреди Керем, но ми се струва, че е било след дъжд качулка. А и тя разбра къде в момента е Джемре, и като нищо може и да го е известила. Дано не е, де.
Много ме е яд, че Зейнеп не каза на Кадир истината за Джансъз и впоследствие за това, че му е баща! Много! Винаги съм мразила лъжите и това в турските сериали винаги ме е дразнило яко. Хубаво, излъжи веднъж, два пъти, скрий веднъж, два пъти, ама какво е това безсмислено протакане? И без такива простотии може да съ върви интригата в сериала. Аргумента и на двете за това, че скриха истината от него беше безумен. Както и преди съм писала, той и без това искаше да го убие през цялото време. Дори много по- завързано щеше да стане, ако му бяха казали по- рано. Нейсе! Другото скрито, неразказано, премълчано от Кадир - за смъртта на братчето му. Ами не мога да я оправдая Асие за много неща, но яма да се повтарям! Замина си женицата и то по особено жесток начин, пред очите на сина й. Кадир сега хептен ще превърти. Накрая не става ясно, дали отвличат Зейнеп, или му е била като допълнителна застраховка и ще я пусне. Дано поне от фрага стане ясно.
Замислих се за бащата на Керем. Белосаха го него, ама айде. Мисля си, дали на финала няма да ни го покажат проходил, благодарение на сина му, който е успял в живота и е намерил начин да му помогне.
Не ме убивайте, но се замислих отново за логика в евентуална смърт на някой от великолепната ни четворка. Вече писах за евентуална смърт а Зейнеп и се обосновах. Сега пък ми щукна, докато гледах епизода, че само в семейството на Керем няма смърт. Жената и детето на Кадир ги отнесе бомбата, мъжът на Зейнеп го гръмнаха, бащата на Джемре се самоуби... Та, мисълта ми е, че може и Керем да занулят. МОЛЯ, НЕ МЕ РАЗБИРАЙТЕ ПОГРЕШНО! ПРОСТО ПРАВЯ ПРЕДПОЛОЖЕНИЯ, ЗАРАДИ ПОДСКАЗКАТА ИЗТЕКЛА ПРЕДИ ВРЕМЕ, ЧЕ НЯКОЙ ОТ ГЛАВНИТЕ ГЕРОИ ЩЕ УМРЕ! За мен най-добрия вариант е Вели да умре, за да спаси Зейнеп, Кадир или Айлин на финала Hands Pray

Офффф, днес не ми е ден! Пак ме прекъснаха, тоя път, докато пиша и си загубих нейде мисълта Misc Alien
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия