Кво му аресая не ми стана ясно. В главата е като бизон



разбира с
за красивия и неотразим Киво етсествено.











Джан Нарцисян
много подходящо!
Ужасиите се преглъщаха по-лесно 
благодаря за всичко споделено! 

на мен пък в главата ми прилича на мишок Джан Нарцисян 


а, не се и съмнявам за кого най-много сте си говорили с Кет
Супер, че сте се видели 
Хубаво е да гледаш как растат момиченца, а ... е, аз не зная какво е , надявам се поне внучки да си имам, като нямам дъщеря
Но, за това пък в групата ми си имам достатъчно красавици да им се радвам 
щом имаш повод - да ти е честит!
Ооо, сетих се за какво да гърмим шампанското
няма го змиярника вече !



, въпрос на вкус
, къде ми намери колажчето??

, знам аз за повода 

, Кики
Хел 

хубав коментар
и клипчето!! 



Кво му аресая не ми стана ясно. В главата е като бизон


.


Честно казано много ми липсва ... и очакването и обсъждането на фрагмани, озети ...Но, всяко нещо си има начало и край, както казваше баш комсар Кадир 


Подготви се психически за финалната серия, много се реве
Но, пък си заслужава всяка минута, големи са! 

.

....на Кадир от толкова мъка наистина не му бяха останали сълзи...
и на мен ми липсва емоцията покрай очакването на нова серия, но съм доволна от сериала като цяло и гледам напред към бъдещите/ дай боже сравнително скоро
/проекти.





!
благодаря за снимки, клипчета ... и всичко
!
- браво, прекрасен тематичен следобед сте си изкарали двечките
!
, супер гифчета! Честито за повода
!


- абсолютно
! Дори начина, но който показа мъката си по Аслъ и Дениз, по майка си и по Зейнеп бяха различни (и заслуга на сценариста, разбира се, но пък Киво как ги изживя... !!!).
....на Кадир от толкова мъка наистина не му бяха останали сълзи...
!
!
Честно казано много ми липсва ... и очакването и обсъждането на фрагмани, озети ...Но, всяко нещо си има начало и край, както казваше баш комсар Кадир 
:!







, радвам се,че мина!!








ммм ... страхотни гифчета, благодаря ти! 
благодаря за прекрасната новина!
Ами гледа се филма, няма шега, хем го качиха и в Нетфликс 

Нека, нека си почине Киво, че сигурно е изцеден горкия
Морето ще му върне силите 




Препоръчани теми