Сватба, булките на 2019, тема 5

  • 28 765
  • 756
# 90
Хибискус,той ще гледа теб,не роклята!!!
   Дъщеря ми си поръча бъклица с надпис "Кумска ракия",тя си остава за спомен за кума. Честно казано, не знам точно какво прави с нея,освен да се натряскат рано-рано,но.......Може да си сипе каквото си иска в нея,вкл. и студен чай!!!
    Бутониери ще има за кум,брат на булката,татковците.За тъщата и кумата,по една гривна-бутониера.
      Момичета,моля ви,ако някоя от вас знае сайт за макси готини тъщенски рокли,пратете ми.Направо съм в лека паника.В Монтана има едно магазинче,но 200 лв за рокля хич не ми се нрави.Там,където се надявах да станат нещата,фирмата е в ремонт и не работи.Има ли друга мама с пухкави размери?
Виж целия пост
# 91
Amusuy, аз също поради тази причина няма да имам хореография дори и след като сме били с учител, ще ми е притеснено и ще личи, а мога да се лиша и от това притеснение. За радост, не всички са като мен и има хора, на които им носи удоволствие и им идват от вътре и с лекота танцитя, аз се радвам много на момичетата, които са решили да имат. Изглежда много красиво, когато първият танц е с хореография, после и на видеото ще се кефят, когато си го гледат.
гертруда, от малките бурканчета с коркови тапи няма ли да ти свършат работа? Покажи ми какво искаш като краен вариант и ще ти намеря, много ме бива в търсенето на джунджурии Simple Smile

ред. Марулета, отиди до шивашките фирми и виж какво имат като ишлеме, свекървата така си намери много хубава рокля.
Роклята ми е доста по-различна от това, което по принцип харесвам,нося и си се представям. Не исках голяма рокля, а купих среден вариант, младоженецът би ме харесал с по-семпла. Не знам, май се самонавивам. Аз се харесвам, но не мисля, че той ще ме хареса, поне със сигурност няма да очаква да е таква..
Виж целия пост
# 92
Amisuy , попринцип никоя от нас няма да прави сложни пируети и шпагати. Естествено е,че идеята на танца е да стане естетически красив, а не да се преплитат крака и ръце и да изглежаме нелепо. Уроците,които взимаме са професионални и хореографите са тези,които преценяват кое как ще напраим, дали можем, дали ще се получи и т.н. Със сигурност няма да ни оставят да се мятаме и настъпваме. Много съжалявам,че това е далеч от вас Simple Smile Ние и двамата мислим,че именно така ще се насладим и ние и гостите на момента на 100%. Въпрос на гледна точка, желание и възможности е според мен Simple Smile НЕЛЕПО не мисля,че бих си позволила да изглеждам. Повярвай ми, мога да си дам оценка как излгеждаме отстрани.
Виж целия пост
# 93
Хибискус, много ще съм ти благодарна. Трябва ми нещо с такава големина, може и коркова тапа отдолу :
.

В слънчоглед също гледах сайта - там са много малки.
Виж целия пост
# 94
rallytsa, не се ядосвай, мисля, че всичките изказвания за "далечни" неща на потребителката са в този тон. Ако не се лъжа беше същото със "смешните кашпи от левче","евтинииките от алиекспрес" и други.
Важно е как вие си го усещате, нелепо е да оценяваш чужди избори за чужди празници, без да знаеш каква е ситуацията..
Виж целия пост
# 95
Здравейте и от мен.
Аз започнах да се изнервям, че още не са ми се обадили за втора проба за роклята. Angry
Честно казано не съм се замисляла младоженеца дали ще я хареса. Аз си я харесах, майка ми и кумата останаха очаровани.Смятам, че в големия ден младоженците няма да гледам конкретно роклите ни, а цялостното излъчване, а съм сигурна, че всяка една от нас ще е очарователна и заслепяваща.
Ние тейбъл картички няма да имаме, тъй като масите са ни кръгли, а и ще имам сватбен координатор, който ще настанява гостите.
Моят букет излиза 150лв. Не знам още от какви цветя ще е. Бутониери ще има само за младоженеца и кума, а гривни за кумата и двете ми деца.
Подаръци за гостите няма да имам. На последната сватба нямаше и не ми е направило впечатление. На предната сватба имаше и даже не знам къде съм го забутала в момента. Познавайки и гостите си същата съдба ще сполети и нашите подаръци.
За първия сватбен танц няма да имаме хореография. И на двамата ни харесва класическият блус. Песен сме си избрали. Но обмисляме вариант за някаква хореография от няколко по-нестандартни хора за нас с кумовете като изненада за гостите. Сватбената агентка само ме попита ти с тази рокля и тези обувки как си го представяш Smile Ще видим. Иначе ще имаме изненада от по-голямата ми дъщеря - изпълнение на танц , тъй като тренира модерен балет и подготвят специално танц с треньорката й.

извън темата: Някой има ли проблем с получаването на известия за нови мнения в темата, че на мен не ми излизат Thinking
Виж целия пост
# 96
Подкрепям мнението на rallytsa. Ние също сме със професионалист, който преценя възможностите и стъпките които правим не са непосилни за нас. Не сме типа хора с два леви крака, имаме усет и опит в  музиката и не бихме си позволили да изглеждаме нелепо, още повече на този ден Simple Smile
Виж целия пост
# 97
марулета , разгледай този сайт, имат големи размери. Свекърва ми си купува от рокли от тук, знам че имат и големи размери.

https://twiggyshop.bg/collections/custom-collection-12?page=3
Разгледай,всички страници, защото са разбъркани моделите големми и малки.
 
gertrudaa много ми харесва идеята ти за подаръци Heart. Отивам до един склад след малко в обедната и ще погледна дали има.
Виж целия пост
# 98
rallytsa, благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 99
Аз имам проблем с известията,но с друга тема,която следя,но не пиша.
   Точно така,вашите момчета ще гледат вас ,очите ви ,усмивката ви!И ще сте най-красивите и единствени за тях!!!
   Да не съм чула повече колебания и страхове за роклята!!!!
Виж целия пост
# 100
 Здравейте !
Ние също няма да имаме хореография- нямаме време да се посветим на това. Така или иначе също не си се представям с някакъв тсупер техничен танц с много пируети, нито пък нещо комично(някой беше споменал,че ще имат такъв момент,когато музиката спира и т.н), но ми се щеше да отидем е да се "поучупим" малко, та да си свикнем на темпото , но се ла ви Simple Smile бутониери не бях мислила да има, докато мъжа ми видя в пинтерест и каза "защо не?", флористката ме попита и поръчах за братята и бащите бутониери и гривни за зълвичките и свидетелката ни. Но не знам, наистина ли се закърфичва Grinning а пък не мога да си представя за 120 гости, освен това са по 6 и 10 лв... бъклици и такива неща също нямаме. Майка ми ме подпитва ,дали ще ритам менче , но от къде да и го намеря и това нещо и кога да го ритна Grinning Аз писах на Романтика, че не съм доволна от това което бяла сътворили и те ми се обидиха. Един вид, как на всичкия им опит отгоре критикувам работата им. А за табелките с имената също ще имаме. През ум не ми е минавало ,всеки сам да си реши къде да седне . Сън не спя ,за да подредя гостите така че да си пасват. Имам друг въпрос - на нашата маса ще сме 7 възрастни. Свидетелката с партньора си(не го познаваме) и двамата братя на мъжа ми,единия ни е свидетел ,и другия с половинката си. Аз мислих да сме на кръгла маса, но от агенцията и фотографа не ме съветват, а предлагат дълга маса за петима един до друг и по един стол отстрани. На мен обаче не ми харесва, понеже не мога да сложа двама аутсейдери отстрани. И оптично и морално. А дълга маса за 7 става безкрайна ... има ли други с подобни грижи?
Виж целия пост
# 101
rallytsa, не приемайте нещата навътре
Може пък със мъжа ви да сте много добри танцьори и да покажете невероятен професионален танц.
Но това на което съм се нагледала далеч не е такова.
А за кашпите от1 лев аххаха извинете ама няма как нещо от 1 лв да изглежда класно и изискано. Такъв по назад бе спора
Аз даже такава цена не съм и виждала - 1 лв,
Днес за 1 лв и дъвки не можеш да си купиш
Виж целия пост
# 102
       Стига де,не всеки има възможност и време да пазарува от "класни" магазини.Хубави неща,с повече търпение и нерви се намират и в магазините за левче.От там тръгна спорът.Убедена съм,че всички внасят контейнерите със стока от Китай.
   Полина,била съм на сватба с кръгли маси-много красиво бяха наредени и оформени.Бих настояла за такива.
    Дъщеря ми също много искаше кръгли,но подредбата на гостите не позволява това.Защото е съобразила кой с кого на една маса ще седне и си пасва.
Виж целия пост
# 103
Еми аз в магазините за левче не съм виждала красиви неща за сватба особено
Много ще се радвам ако ми намерите това в магазина за левче


За съжаление не всичко може да се направи с малко пари..
Виж целия пост
# 104
При нас всички маси за гостите са кръгли, моето чудене е за нашата "младоженска" маса. Но благодаря за споделеното. Simple Smile
      Стига де,не всеки има възможност и време да пазарува от "класни" магазини.Хубави неща,с повече търпение и нерви се намират и в магазините за левче.От там тръгна спорът.Убедена съм,че всички внасят контейнерите със стока от Китай.
   Полина,била съм на сватба с кръгли маси-много красиво бяха наредени и оформени.Бих настояла за такива.
    Дъщеря ми също много искаше кръгли,но подредбата на гостите не позволява това.Защото е съобразила кой с кого на една маса ще седне и си пасва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия