Аватарна тема 46

  • 35 243
  • 727
# 525
Аз нямам нищо против, Грийни. Но така или иначе ще изчакам до понеделник или вторник другата седмица преди да пусна поста.
Виж целия пост
# 526
Може и аз да се включа.
Виж целия пост
# 527
Оффф, нещо са размествали тук. Едва успях да намеря темата през телефона. Rolling Eyes



Виж целия пост
# 528
Да, вече сме в подраздел "Любими занимания и арт". Blush
Виж целия пост
# 529
САМА В ГОРАТА

1.  Sweta



2. ..::V.I.P::..





3. Грийни




4. Акаша





Гласувамер за 1 комбинация.
Виж целия пост
# 530
Не виждам комбинацията на Грийни.
Виж целия пост
# 531
Сега?
Виж целия пост
# 532
Сега вече я виждам.
Грийни - 1т.
Виж целия пост
# 533
Акаша
Виж целия пост
# 534
Акаша
Виж целия пост
# 535
Акаша
Виж целия пост
# 536
Sweta
Виж целия пост
# 537
..::V.I.P::..
Виж целия пост
# 538
Може ли да дам глас за Грийни, при положение че не участвам в темата, а само следя?

Всички комбинации са прекрасни и е трудно да се избере само една.
Виж целия пост
# 539
Разбира се, че може. Hug
Даже те чакаме и да почнеш да се включваш в игрите. Ние ги проточваме вече доста, така че има време да свикнеш...а и ние ще помагаме. Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия