Аватарна тема 46

  • 35 243
  • 727
# 540
Благодаря, Випче! Hug Опитвала съм 1-2 пъти, но не ми се получава. Трябва да имам повече време да поразгледам приложенията. Иначе много ме "сърби" да опитам. През телефон става ли?
Виж целия пост
# 541
Aко си намериш програма да правиш подписа, що да не става.
Виж целия пост
# 542
Глас за Грийни и от мен.

Победители - Грийни и Акаша.

Грийни искаш ли да ти пратя думичка и ти на мен и да са задължителни елементи?
Виж целия пост
# 543
Съгласна съм, Акаша.

Пращам ти ЛС. Grinning
Виж целия пост
# 544
Новата тема е: Чокър и шоколад.

Приятна работа! Grinning
Виж целия пост
# 545
Знам коя на кой е хаха Simple Smile
Виж целия пост
# 546
И аз Grinning
Това ще са интересни комбинации. Grin
Виж целия пост
# 547
Честито, момичета!


Виж целия пост
# 548
Здравейте! Мисля да се върна в темата... За сега малко ще погледам красотите ви, а скоро, ако имам вдъхновение - ще се включа! Simple Smile
Виж целия пост
# 549
Хайде Лейди по скоро се включвай.
Сега остава и другите да се завърнат.Ей , така малко за стимул.
Виж целия пост
# 550
Здрасти, Лейди! Направо се включвай, ние доста позабавихме темпото, няма срокове, така че очакваме и твоя комбинация по новата тема.
Виж целия пост
# 551


Виж целия пост
# 552


Виж целия пост
# 553


Виж целия пост
# 554


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия