Частни училища - информативна тема 27

  • 59 186
  • 844
# 570
Доколкото разбирам за иззи е обичайно да се хвалят с чужди успехи. Колко жалко. И ме вбесява използването на децата за маркетинг.
Виж целия пост
# 571
Доколкото разбирам за иззи е обичайно да се хвалят с чужди успехи. Колко жалко. И ме вбесява използването на децата за маркетинг.


Това с художествената и хвалбата май беше за еспа....те скоро писаха.... Но май просто поздравяваха - поне иззи, не че си приписват нещо. Това показва отношение към учениците също...ама може и да съм много толерантна
Виж целия пост
# 572
...Цената на прогресивното е  6400 лв. БЕЗ Учебни системи по английски език, Допълнителни дейности след 16.00 часа, обяд и следобедна закуска, транспорт. Траспорта е още около 2000 лв. Храната - 8 лв. на ден. И цифрата доближила останалите училища.
Цената на Прогресивно от тази година е 8100 лв. без включена храна и транспорт, учебниците по англ. се доплащат наистина, сумата не е голяма, доп. дейности също се доплащат, но детето може да стои до 18 ч. без да участва в нищо без доплащане (обикновено играят в двора на близкото училище или вътре при лошо време). Предвид местенето тази година, вероятно повечето родители ще ползват организиран транспорт и услугата за тях ще се оскъпи. Т.е., като цена доближават и даже надминават други училища - ако сложим още 2000 лв за храна и към 2000 лв за транспорт, общо отива към 12 000 лв.
Виж целия пост
# 573
Олив, на Твърдишки проход никой ли остава?

Тази такса е доста увеличена...
На сайта са обявени други цени:
https://school1.transform.bg/prices/
https://school1.transform.bg/prices/
Виж целия пост
# 574
О, в поздравяването за успех няма лошо, даже е задължително да се похвали детето. Дразнещо е само когато се прави по начин, от който излиза, че заслугата е на поздравяващия. Нямах предвид ЕСПА за художествената гимнастика.
Виж целия пост
# 575
Бе можеха да напишат нещо от сорта: Поздравяваме за успеха на нашия бъдещ ученик....  Надяваме се заедно и занапред да ....

Словоредът и изразните средства понякога са съществени. Wink
Виж целия пост
# 576
Олив, на Твърдишки проход никой ли остава?

Тази такса е доста увеличена...
На сайта са обявени други цени:
https://school1.transform.bg/prices/
https://school1.transform.bg/prices/
Да, доста странно е обявеното на сайта, знам какво подписахме, може би не е осъвременено...въпреки че пише 2019/2020.
Прогресивно се мести в бившите сгради на Дрита в Симеоново, мисля, че окончателно го решиха.
Виж целия пост
# 577
е то така излиза, че е доста по-евтино да запишеш детето в Прогресивна паралелка в БШ. Хем базата по-хубава...
Виж целия пост
# 578
С транспорт или без? Мисля, че цифрите са сходни на повечето училища - отиват точно към 12 Хил лв годишно с храна и транспорт. Няма как БШ да е по-евтино.
Виж целия пост
# 579
Олив, 8500 лв е в БШ с храна. За транспорт не съм питала, ама колкото и да е транспорта не е 12000 лв.
Виж целия пост
# 580
9500 е БШ и х 200 лв. месечно транспорт.
Виж целия пост
# 581
Т.е. почти същото излиза. Това имах предвид - таксите са около тази сума средно.
Виж целия пост
# 582
Може би наемът в сградите на Дрита е по-скъп. Въпросът е дали е ок услугата като се премества в следващ ценови клас. 12к е СС и хич не ми изглеждат сходни. Но пък децата от прогресивно ги няма нито НВО, нито състезания, не можем да разберем нищо за обучението. Ще чакаме седмокласното Simple Smile
Аз адмирирам отделната такса храна освен ако не е задължителна. В повечето училища плащаш и ако не искаш да ползваш предлаганите си е твой проблем
Виж целия пост
# 583
Поли, 9500 лв е стандартната паралелка в БШ, прогресивните бяха 8500 лв. и то за по-дълъг период (стандартните до края на Май, а Прогресивните до края на Юни).
Виж целия пост
# 584
Рейни, според мен ще уеднаквят таксите в Бш (прогресивна и нормална). Скоро ще имам информация, че са ми първи в списъка... като цяло завишиха доста цената там, щом и детската стана 950 на месец (щото уж става Монтесори). За ДГ хилядарка винаги ми е идвало в повече...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия