Кой какви сериали гледа? Новини, премиери, обсъждане - тема 23

  • 32 519
  • 736
# 105
Много завиждам на тези, които не са гледали Breaking Bad Simple Smile 5 сезона кеф.
Ох, аз имам намерение пак да го гледам. За пръв път го глезах в студентските си години, а от тогава колко време мина... добре ще ми дойде малко да си рефрешна паметта.
 ей така един дълъг, лежерен маратон, от началото до края. епичен сериал!
Виж целия пост
# 106
Аз така правя с Декстър. Гледам го през няколко години Simple Smile  Сега чакам да минат още 5-6 , за да го гледам пак Grinning
Виж целия пост
# 107
Новия сезон на The Affair ще почне на 25-ти август. Мисля, че го бяха обявили за 11-ти ама нещо са го отложили. Pensive
Poldark още не са го обявили. Нещо много се туткат.
Беренчето е качила снимки и съобщава, че са заснели сезона на Atiye/The Gift.
https://www.instagram.com/p/ByQALEVhlJR/
Предполагам, че скоро ще пуснат трейлър. То и на Хаканчо снимат третия сезон. Бързо стават нещата. Smile
Виж целия пост
# 108
Sci-fi са канселирали Happy и Deadly Class, а толкова ми харесваше втория ...
https://ew.com/tv/2019/06/04/syfy-deadly-class-happy-canceled/?u … hfZbBdmvat3hYT7Qs
Виж целия пост
# 109
Maлко да ъпдейтна кое свършва:

Modern Family -   Ending with this 11th season
Criminal Minds - Ending with this 15th season
Madam Secretary- Ending with this short 6th season
Arrow - Ending with this short 8th season
Supernatural - Ending with this 15th season
Blindspot SEASON 5 starts tbd 2020-    Ending with this 5th season/все пак ще има още един сезон/
Silicon Valley SEASON 6 starts tbd late 2019-    Ending with this 6th season
The Affair - Ending with this 5th season
Homeland - Ending with this 8th season
Fuller House - Ending with this 5th season
Marvel's Jessica Jones SEASON 3 starts 6/14-    Canceled 2/18 (S3 will still air)
Orange Is the New Black SEASON 7 starts 7/26-    Ending with this 7th season
The Man in the High Castle - Ending with this 4th season
Killjoys-    Ending with this 5th season
Mr. Robot- Ending with this 4th season
Poldark - Ending with this 5th season
Suits -    Ending with this 9th season /Майк се завръща за финалния сезон/
Vikings-  Ending with this 6th season

Виж целия пост
# 110
Днес излязоха новите 3 серии (5 сезон) на Black Mirror.
Виж целия пост
# 111
И 3 на История на прислужницата
Виж целия пост
# 112
Препоръчвам

Years and Years
https://www.imdb.com/title/tt8694364/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

Британска драма/комедия. Има го в HBO GO. HBO го разпространява.
Мини-сериал, 6 епизода. Ема Томпсън играе.
Много дързък, брутален на моменти. С типичния британски, пиперлив хумор... Как се развива света през годините и през живота на едно семейство от Манчестър/Лондон. Един напречен социален разрез на съвременното общество. Засягат се всички наболели проблеми, които бавно, но сигурно ни тласкат към самоунищожението.
Тръмп <-> Китай. Украйна/Русия. Роботите, Транс/чове дигитализацията, новата вълна в британска политика, всичко абсолютно всичко е засегнато.
Гледайте само как всичко живо бърника по телефоните. От дете на 3 г. до баба на 90 г.  Grinning

И всичко това само в пилота.
Силно социално ангажирано шоу!


не четете ако не сте гледали епизод 1!
Скрит текст:
Тръмп изстреля ядрена ракета!! Жив да не бях.  Laughing #Crazy
Виж целия пост
# 113
И 3 на История на прислужницата
Йес! Trollface
Виж целия пост
# 114
Излезли са първите две серии от този сериал:


Трейлърчето ми хареса, ще го видя. Smile
Утре пускат Tales of the city и Leaving Neverland.
Намерих си още сериали Jugar con fuego и Workin' moms.
Довършвам си Easy и Tidying up with Marie Kondo и почвам другите. Kissing Smiling Eyes
Виж целия пост
# 115
Препоръчвам

Years and Years
https://www.imdb.com/title/tt8694364/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

Британска драма/комедия. Има го в HBO GO. HBO го разпространява.
Мини-сериал, 6 епизода. Ема Томпсън играе.
Много дързък, брутален на моменти. С типичния британски, пиперлив хумор... Как се развива света през годините и през живота на едно семейство от Манчестър/Лондон. Един напречен социален разрез на съвременното общество. Засягат се всички наболели проблеми, които бавно, но сигурно ни тласкат към самоунищожението.
Тръмп <-> Китай. Украйна/Русия. Роботите, Транс/чове дигитализацията, новата вълна в британска политика, всичко абсолютно всичко е засегнато.
Гледайте само как всичко живо бърника по телефоните. От дете на 3 г. до баба на 90 г.  Grinning

И всичко това само в пилота.
Силно социално ангажирано шоу!


не четете ако не сте гледали епизод 1!
Скрит текст:
Тръмп изстреля ядрена ракета!! Жив да не бях.  Laughing #Crazy

Супер, днес ще го загледам. Ако се сетиш и друг мини сериал, който има в HBO ,давай го Simple Smile
Виж целия пост
# 116
Ще правят сериал прикуъл на Шифърът на Леонардо - ще се казва Лангдън. Описанието ми изглежда като на обикновен процедурен сериал - не мисля, че ще ми хареса: https://www.spoilertv.com/2019/06/langdon-da-vinci-code-prequel-in.html
Виж целия пост
# 117
То Шестото клеймо е първата книга с него, аз е го гледам Simple Smile
Виж целия пост
# 118
Шестото клеймо май имаше филм - Ангели и демони - едва си го спомням, не беше хубав. Интересни книги, а направиха адски скучни и вяли филми.

Уф, сега прочетох пак новината и видях нещо странно - хем е предистория, хем ще е по Изгубеният символ?? Тази книга е почти същата като филмът Съкровището с Никълъс Кейдж....

Впрочем, аз си гледам Blood & Treasure и ми харесва, въпреки ниските оценки на някои сайтове. Simple Smile То също е нещо такова, но по-лековато.
Виж целия пост
# 119
Аууууу, филмите бяха егати скуката. Като добавим, че аз не харесвам Том Ханкс ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия