Кой какви сериали гледа? Новини, премиери, обсъждане - тема 23

  • 32 531
  • 736
# 120
Особено последният филм по Ад - направо не можех да повярвам колко е безинтересен...
Иначе Том Ханкс изглежда свестен, харесвам го в някои роли.
Виж целия пост
# 121
Том го харесвам в Терминалът, Холограма за краля и последно в Съли ми хареса. Kissing Smiling Eyes
Много ми хареса трейлърчето на JJ Heart Eyes


Виж целия пост
# 122
Шестото клеймо май имаше филм - Ангели и демони - едва си го спомням, не беше хубав. Интересни книги, а направиха адски скучни и вяли филми.

Уф, сега прочетох пак новината и видях нещо странно - хем е предистория, хем ще е по Изгубеният символ?? Тази книга е почти същата като филмът Съкровището с Никълъс Кейдж....

Впрочем, аз си гледам Blood & Treasure и ми харесва, въпреки ниските оценки на някои сайтове. Simple Smile То също е нещо такова, но по-лековато.
Защото на шестото се отклониха от книгата, нямаше много ключови моменти. На мен ми е негова любима, а бе всичките за Лангдън без последната много обичам Simple Smile))

Не съм съгласна за Изгубеният символ и Съкровището, различни са за мен.Филмите за съкровището много харесвам също. Ще гледам сериялът, който си писала. Напомня ми на Hooten and the lady
Виж целия пост
# 123
За Breaking Bad и ние не схванахме защо е толкова харесван, гледахме преди години 1-2 епизода, но до там. Thinking Ще тъгувам за Модерно семейство, много свежарско сериалче!
Аз следя How to get away with murder. 1ви сезон държи в напрежение, после вече не чак толкова, но сега последният пак ми харесва, макар и много да извъртат нещата. Аз съм фен на Конър и Франк. Simple Smile
Виж целия пост
# 124
Изгледах Добрите поличби. Искрено се забавлявах с много от решенията в сериала. За мен лично беше много добре попадение Адам и Ева да са черни - все пак имаме ирония към цялата ни история на човечеството. Разширението на характерите Азирафел и Кроули ме изкефи - прекрасно изиграни от Шийн и Тенант.
Това ме стопли след мъката от Чернобил.
Виж целия пост
# 125
Луцифер ще има 5 сезон .
Виж целия пост
# 126
Излязъл е първи епизод от четвъртия сезон на Queen of the south. Чудя се дали да го гледам със субтитри или да изчакам серията с дублаж на 17-ти. Rolling Eyes Мисля да го гледам този сезон. Smile
Виж целия пост
# 127
За Breaking Bad и ние не схванахме защо е толкова харесван,
защото е хубав, някак оригинален, и въобще си има причини.
Виж целия пост
# 128
~Carolina~
Аз ще си го гледам по Фокс Крайм по традиция Simple Smile

-True Blue-
Препоръчвам и Параграф 22. И той е мини и го има в ХБО ГО.
Добър е. Очаквах повече и съм съвсем леко разочарован, но въпреки всичко е много добър и трябва да се види. Wink
Виж целия пост
# 129
За Breaking Bad и ние не схванахме защо е толкова харесван, гледахме преди години 1-2 епизода, но до там. Thinking  ......
BB е един от сериалите, който започвам няколко пъти, гледам една - две серии и се чудя какво толкова му харесват. Обаче после се залепяш пред екрана запленен. Така беше и с Троновете.  За мен ББ е в топ 3. Да не кажа, че е и на първо място в класацията ми за сериали. 
Виж целия пост
# 130
BB е един от сериалите, който започвам няколко пъти, гледам една - две серии и се чудя какво толкова му харесват. Обаче после се залепяш пред екрана запленен. Така беше и с Троновете.  За мен ББ е в топ 3. Да не кажа, че е и на първо място в класацията ми за сериали. 
От коя серия се залепваш, че мене първата нещо не ме залепи?

А Троновете ме грабнаха на 1-вата секунда.

Виж целия пост
# 131
това да не е Narcos че да те залепи. някои сериали се развиват бавно.
Виж целия пост
# 132
Oo , към края на сезона Grinning Grinning Grinning Да не кажа и че първия сезон е най-слаб. Рядко има сериали с градация на интереса Simple Smile
Виж целия пост
# 133
Oo , към края на сезона Grinning Grinning Grinning Да не кажа и че първия сезон е най-слаб. Рядко има сериали с градация на интереса Simple Smile
Към края на сезона?

А не, не мога да чакам толкова дълго.

Така чаках Expanse да ме запали - 1 сезон мина и казаха да чакам. 2-ри сезон гледах ... казаха да чакам. 3-ти сезон до половината изгледах ... тъкмо щяло да става интересно ... и го зарязах.
Виж целия пост
# 134
А не, не мога да чакам толкова дълго.
Така чаках Expanse да ме запали - 1 сезон мина и казаха да чакам. 2-ри сезон гледах ... казаха да чакам. 3-ти сезон до половината изгледах ... тъкмо щяло да става интересно ... и го зарязах.

Аз бях така с Black Mirror. Два-три сезона и ми харесаха само 2-3 серии. Rolling Eyes И сега хич не ме блазни да гледам новия сезон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия