Матиращ продукт за коса

  • 10 405
  • 12
Здравейте,
Дълго време бях с омбре, като постепенно вдигах русото . В един момент, в домашния условия, реших да си изсветля корена. За съжаление той стана чисто рижав.  Сложих на цялата коса тонер на Престиж, понеже от тониращите продукти само този ми беше познат и  не исках да експериментирам още. Резултатът в момента е медно руса коса, като корените са по-медени. С тонера на Престиж стоях цели 40 минути с идеята да хване повече.
Много искам да направя косата в студената гама.
Може ли да ми препоръчате по-силен тонер, от който сте доволни? Обмислях и вариант, да сложа  част от по-тъмен  шампоан- оцветител ( тъмно русо например) към нормалния ми шампоан  и евентуално да седя в него , но не знам какво да е времетраенето.
Много ми харесва този цвят и съм наясно ,че няма как да постигна този резултат в домашни условия, но все пак бих била благодарна, ако получа повече съвети, тъй като косата доста се изтощи и още експерименти крият риск да остана без нея Grinning
https://www.facebook.com/inspirebusinesspark/photos/a.5706965830 … ype=3&theater
Виж целия пост
# 1
В домашни условия можеш да опиташ маската на Matrix Brass off. Не балсама, а маската.
Виж целия пост
# 2
И аз ще задам въпрос в темата-естествено руса съм,с лек сив отенък.Исках да тонирам със сиво ,или розово но бледо,фризьорката ме разубеди,можело после да останат петна .Има ли естествени блондинки ползвали някакви временни оцветители.Нищо не разбирам от това,никога не съм си сменяла цвета.
Виж целия пост
# 3
Пак на Матрикс има безамонячни бои, с тях ми правиха кичури преди време, цветни. Синьо, бледо лилаво и розово. Общо взето се отмиха много бързо, но от розовото имаше доста упорити остатъци, дълго след като от другите не беше останало нищо. Иначе тази маска Brass Off е лилава на цвят и наистина ако се държи дълго време, може да оцвети косата в лилаво, стига да е достатъчно изсветлена преди това. Но хубаво лилаво, пастелно.
Виж целия пост
# 4
И аз ще задам въпрос в темата-естествено руса съм,с лек сив отенък.Исках да тонирам със сиво ,или розово но бледо,фризьорката ме разубеди,можело после да останат петна .Има ли естествени блондинки ползвали някакви временни оцветители.Нищо не разбирам от това,никога не съм си сменяла цвета.
Аз съм естествено руса и на мен лично нищо не ми е хващало, когато бях на омбре и си сложих сив тонер на Престиж, косата ми стана синьо-зелена, но на естествен цвят при мен резултат няма.
Виж целия пост
# 5
G166 Най-добро матиране и поддръжка на студен оттенък в домашни условия постигам с матиращата маска на Lakme:

и матиращия шампоан Brass Of на Matrix:

При мен най-добре се получава когато стоя повече време с матиращ продукт, отколкото е указано на опаковката - с маската стоя по 30-40мин, а с шампоана минимум 10мин. Досега не ми се е случвало косата да синее, но моята основа е тъмна.
Виж целия пост
# 6
В момента съм с тонер на Престиж на главата- Блъди мери..... Бях с огнено червен и реших да опитам. Ще ме изтъмни от сега го виждам, затова следващия път ще взема - Огнено червеният.... С този Блъди мери няма да стане....
Виж целия пост
# 7
G166 Най-добро матиране и поддръжка на студен оттенък в домашни условия постигам с матиращата маска на Lakme:

Има ли в червено, но огнено?

и матиращия шампоан Brass Of на Matrix:

При мен най-добре се получава когато стоя повече време с матиращ продукт, отколкото е указано на опаковката - с маската стоя по 30-40мин, а с шампоана минимум 10мин. Досега не ми се е случвало косата да синее, но моята основа е тъмна.

Виж целия пост
# 8
G166 Най-добро матиране и поддръжка на студен оттенък в домашни условия постигам с матиращата маска на Lakme:
Има ли в червено, но огнено?
Проверих и видях че имат някаква нова оцветяваща маска в червено - прилагам снимка:

Не знам обаче дали е добра, т.к. не съм я ползвала. Марокан Ойл също изкараха наскоро оцветяващи маски за коса, вкл. червено, аз имах саше с мостра на розовозлатен цвят, който обаче така и не пробвах, защото се боядисах от руса - черна, но ги посочвам като вариант за червена маска.
Виж целия пост
# 9
Червената маска е мнооого добра!
Виж целия пост
# 10
Червената маска е мнооого добра!
А огън червено ли е, защото всичко за матиране, което съм използвала червено ми прави косата по-тъмна.......
Виж целия пост
# 11
Много е червена, оцветяването е страшно и трайно.
Виж целия пост
# 12
Аз си взех цялата серия на Kerastase (лилавата за руса коса) с матиращ лилав шампоан е + матираща маска, но не съм ги пробвала, искам да ги почна след месец след като си направя руси кичури/балеаж. Някой има ли впечатления от тях?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия