Прави ли се помен в петък?

  • 6 770
  • 16
# 15
........ Може би в различните региони е различно..........

Значи точни правила няма. Правете го, когато ви е удобно.
Виж целия пост
# 16
Правете го ,когато душата Ви иска.Аз всеки ден си припомням за случки с любимите баба,дядо,покоиния ми баща ! Ходя на църква, когато изпитам нужда.Дали в Синегога,Катедрала или Православен храм все тая.Ама никога със снобите,които незнам как се сещат да се кръстят на Коледа и Великден.Всякаква почит към традициите ми е избита от съзнанието благодарение  на най-грешния човек ,когото познавам - православен поп.Уважавайте си покойниците.Те ви закрилят и напътстват по някакъв начин.Не през сгради,икони и тотеми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия