Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 7 / Юни 2019

  • 166 351
  • 3 696
# 2 985
Това беше танцьора.На мен той ми прилича на Филип и аз също помислих първоначално че е той там,но не беше.
това е той.

Виж целия пост
# 2 986
Версията,че искал да купува семейния бизнес от баща си ми звучи като смешка.Човека навярно е работил години наред над този бизнес и е уредил всичките си деца,точно пък на Филип,който е с 5лв в джоба ли,ще я продаде?
Ако беше Филип толкова успешен човек в Дания,би ли допуснал семейството му да отиде от уредена държава в такава от третия свят?Върнаха се в България,защото в Дания няма мама и тати да носят,няма баби да гледат децата,няма ПР пратки...Мисля,че всички сме достатъчно интелигентни,за да съберем 2 и 2.
Виж целия пост
# 2 987
Бизнесът на баща му е 40-годишен, но аз не бих се изненадала, ако Филип наистина е искал да го купи и е предложил някаква незадоволителна сума или неприемливи условия. Той си мяза на такъв, нагъл тип, способен да го направи.
Виж целия пост
# 2 988
Версията,че искал да купува семейния бизнес от баща си ми звучи като смешка.Човека навярно е работил години наред над този бизнес и е уредил всичките си деца,точно пък на Филип,който е с 5лв в джоба ли,ще я продаде?
Ако беше Филип толкова успешен човек в Дания,би ли допуснал семейството му да отиде от уредена държава в такава от третия свят?Върнаха се в България,защото в Дания няма мама и тати да носят,няма баби да гледат децата,няма ПР пратки...Мисля,че всички сме достатъчно интелигентни,за да съберем 2 и 2.


И аз мисля така. Звучи гадно, но много вероятно. Според мен също са се преместили в България заради баби, дядовци и лежерен живот. В Дания биха живели по съвсем друг начин - и двамата да работят, за да могат да си позволят наема или евентуално заем за собствено жилище и без баба и дядо, на които да метнеш децата, за да идеш за 24 или повече часа другаде сама. Дядото по бащина линия явно работи много, та сигурно нямаше да има време да гледа внуците с денонощия.
Във всички случаи ми звучи лошо него да го няма толкова време и тя все едно сама майка с 2 деца. И на сватбата не беше отишъл. Нещо става там, но какво - ще проличи. Според мен тя трябва да си вземе децата, да събере багажа и с еднопосочен билет в Дания да се събере семейството, да започнат работа и двамата и да живеят децата нормален живот, не да растат по молове и на отглеждане от роднини.
Виж целия пост
# 2 989
И откъде Филип ще извади милиони,за да купи семейния бизнес?
С кредит,на основа каква възвращаемост?
Пълни смешки.Много съм я защитавала Пепе из темите тук,но няма да си кривя душата и ще си призная,че пропадна като ютубър след раждането на Сиена.За мен е поредната,която рекламира нещо си.Не я приемам на сериозно вече.
Виж целия пост
# 2 990
Чак пък третия свят. Много от нас също са следвали и живели в чужбина и въпреки това са избрали тук да живеят и създават семейство.
Виж целия пост
# 2 991
Няма смисъл да правим дебат по темата,но ако един уреден човек датчанин със собствен бизнес там(по тяхните думи) няма причина да отиде в България,за да чака на ПР пратки.
Пример с Майкъл,човека има бутик за дрехи,вади си парите,живее добре.Какво би търсил в България..

Според мен тя трябва да си вземе децата, да събере багажа и с еднопосочен билет в Дания да се събере семейството, да започнат работа и двамата и да живеят децата нормален живот, не да растат по молове и на отглеждане от роднини.
Joy Как си я представяте Пепе по цял ден вкъщи,да гледа деца,да пере,да готви,да домакинства..
Виж целия пост
# 2 992
Преди време Филипчо отново бе изчезнал или тя беше се пренесла в София с бебето сама и хората я питаха дали са се разделили и отново излезе с видео, което да замаже мазалото.
Е, тогава блудния син се завърна и замазаха положението, сега дали ще се завърне...? Ще видим.
Виж целия пост
# 2 993
Преди време Филипчо отново бе изчезнал или тя беше се пренесла в София с бебето сама и хората я питаха дали са се разделили и отново излезе с видео, което да замаже мазалото.
Е, тогава блудния син се завърна и замазаха положението, сега дали ще се завърне...? Ще видим.

Е, то точно това е видеото, което съм сложила по-горе. Завърна се, правейки ѝ още едно бебИ. По-добре да не се връща, ако ще гледаме филма Пепон Бременна - трета част. Поне не и в момента.
Виж целия пост
# 2 994
Аз не говоря специално за пепе и фичо, които чакат наготово. Но има доста чужденци тук, дошли заради жените си. Имам позната, която е доста добър ИТ, както и съпругът ѝ в Германия, но дойдоха тук да си отгледат бебето. : ) Мисълта ми е, че не е само уредеността единствен фактор.
Виж целия пост
# 2 995
Пепе не е крила, че са се върнали заради помощта, която ще получи от нейните роднини. Сама си е казвала, че там и е било трудно сама (и то само с едно дете). Тя там няма никой,  с роднините на Филип не са близки, да не казвам по-голяма дума. Датчаните не са и от хората, които гледат внуци, до колкото знам.
Къде я пращате Пепето в Дания, наистина. Тя никога няма да отиде там да води “нормален” живот. По-скоро ще се разведе с Филип, отколкото да отиде там при него.
Виж целия пост
# 2 996
Майкъл Димитров 😂😂
Ами така е, ако животът на Филип беше уреден в Дания, никога не биха се върнали в България. И преди писах, за мен най-нелепото е че млад, здрав мъж и баща на 2 деца не работи 😯 Аз съм в шок просто, непростимо лентяйство. Няма лошо да си следва мечтите момчето, но в събота или неделя, чак се чудя баща ченге, стабилен мъж (оставам настрани онези статии) как търпи подобно нещо.
Пепе и тя, учила в Англия и накрая ...истината е че ги мързи да работят... Става ми смешно само като си представя Валери да става в 6 часа и да работи от 8 до 17 😂😂
Виж целия пост
# 2 997
Скоро, под някаква снимка на Пепе, едно момиче беше написало, че Фичо се подвизава в някакъв сайт за запознанства.
Виж целия пост
# 2 998
Преди време Филипчо отново бе изчезнал или тя беше се пренесла в София с бебето сама и хората я питаха дали са се разделили и отново излезе с видео, което да замаже мазалото.
Е, тогава блудния син се завърна и замазаха положението, сега дали ще се завърне...? Ще видим.

Е, то точно това е видеото, което съм сложила по-горе. Завърна се, правейки ѝ още едно бебИ. По-добре да не се връща, ако ще гледаме филма Пепон Бременна - трета част. Поне не и в момента.
Ясно, помислих че пак се обяснява...Нали не я гледам.
Въобще не сме наясно бащата на Пепе на какво мнение е, според мен хич не е във възторг от Фифито.
Виж целия пост
# 2 999
Пепе не е крила, че са се върнали заради помощта, която ще получи от нейните роднини. Сама си е казвала, че там и е било трудно сама (и то само с едно дете). Тя там няма никой,  с роднините на Филип не са близки, да не казвам по-голяма дума. Датчаните не са и от хората, които гледат внуци, до колкото знам.
Къде я пращате Пепето в Дания, наистина. Тя никога няма да отиде там да води “нормален” живот. По-скоро ще се разведе с Филип, отколкото да отиде там при него.

А според мен, веднага би отишла там, ако той имаше дом и приличен доход, който да позволява тя да се развява, пардон, вльогърства. Периодично помрънква, че би искала да живее извън Бг.
Почти съм сигурна, че в даден момент ще се изнесат натам, примерно като стане време децата да тръгнат на училище, въпрос на време ми се струва. Ако междувременно съвсем не им се разминат житейските планове, де.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия