Януарски бебета 2019! Тема 3

  • 17 649
  • 738
# 150
Най-хубавото от всичко е, че си върнах старата фигура:joy:

Браво на теб! Аз още се мъча. И се притеснявам, че сега от морето ще се върна с поне три кила отгоре. Хем не ям никаква захар.

И нашият дребосък крещи. Не е много често, но си пробва гласчето.
Виж целия пост
# 151
Jillian, вярвай ми, че всичко е от хормоните.Аз винаги съм била точно 60 кг, 175 см.Срам ме е да кажа колко качих, като бременна.Отивах да раждам точно 90 кг, илезнах 82 кг:kissing_heart:.Първите 2 месеца нищо не свалих, ама точно нищо.Когато ми се нормализира цикъла започна истинското отслабване. Онзи ден изкарах и малко плочки:joy:Психически вече се чувствам ок, че и малко депресия ме беше налегнала след раждането.
Виж целия пост
# 152
Jillian, вярвай ми, че всичко е от хормоните.Аз винаги съм била точно 60 кг, 175 см.Срам ме е да кажа колко качих, като бременна.Отивах да раждам точно 90 кг, илезнах 82 кг:kissing_heart:.Първите 2 месеца нищо не свалих, ама точно нищо.Когато ми се нормализира цикъла започна истинското отслабване. Онзи ден изкарах и малко плочки:joy:Психически вече се чувствам ок, че и малко депресия ме беше налегнала след раждането.

А кърмиш ли? Аз съм си още +10. Корем имам още ама и апетита за ядене на глупости. А и имам много отпусната кожа на корема...
Виж целия пост
# 153
Даа, потвърждавам това с цикъла! От както имам цикъл взех да свалям. Но и моят корем си стои...отвратителен е. Не мога едни дънки да обуя като хората. На корема са ми малки, на всичко останало големи.
Виж целия пост
# 154
Аз имам да свалям 20, но аз надебелях още преди да забременея. Месец след като спрях противозачатъчните, започнах да качвам. Сега втори месец ги пия пак, общо взето не ям нищо, спортувам всеки ден, но ефект няма за сега.
Виж целия пост
# 155
Аз свалих последните 2 месеца. Имам още 2 кг., корем най- вече 😅 първите месеци не помръдвах, а нямам разлика в храненето. Хормони е. Първият път кърмех и едва след като спрях започнах да свалям.
Имам обаче страшен косопад. А така мразя маски...
Виж целия пост
# 156
Аз качих общо 12 кг, бях 52, отидох да раждам 64. 10 дни след раждането бях - 8 кг. Бяха ми останали 4кг. Като ми дойде и качих 1,2 кг. Сега съм на режим, не гладувам, ям всичко, доста често нарушавам режима. Сега съм 54 кг, но аз съм дребна 162 см. Общо взето вече си купих дрешки s размер, но не на всички марки s ми стои добре. Имам 1 пръст сланина около пъпа. С първото дете по-трудно се прибрах. Тогава се спуквах да тренирам и вкъщи, на фитнес също.
Виж целия пост
# 157
Благодаря за окуражението, момичета.
Кърмя, да. И нямам цикъл все още. От месец и половина съм на режим, имам план и си следя дневните калории с ап. Вече смъкнах около 2 кила и половина, но на морето реших да не записвам, че е голяма хамалогия. Joy Отделно не си позволявам захари, много рядко ям плодове, картофи и ориз, защото глюкозното натоварване не излезе добре. На всичко отгоре като забременях бях едни кила, които бях постигнала след сериозно старание, т.е. сега съм горе долу толкова, колкото съм била последните десетина години. Та, няма да е много лесно.

Виж целия пост
# 158
Благодаря за окуражението, момичета.
Кърмя, да. И нямам цикъл все още. От месец и половина съм на режим, имам план и си следя дневните калории с ап. Вече смъкнах около 2 кила и половина, но на морето реших да не записвам, че е голяма хамалогия. Joy Отделно не си позволявам захари, много рядко ям плодове, картофи и ориз, защото глюкозното натоварване не излезе добре. На всичко отгоре като забременях бях едни кила, които бях постигнала след сериозно старание, т.е. сега съм горе долу толкова, колкото съм била последните десетина години. Та, няма да е много лесно.


Jillian, мисля, че и това, че е след трето раждане си оказва влияние. Някой твърдят, че като спрат да кърмят веднага отслабват.
Виж целия пост
# 159
И моята борба с кг е нелека. Качих 30кг.,засега съм свалила 20, но тези последните 10 кг. не помръдват, закотвиха се и край, накрая се отказах и взех да си хапвам пак всичко и от месец не съм се качвала на кантара, че ме е страх от него Grin Чувствам се не комфортно, но какво да се прави, то и не е хубаво да се свалят изведнъж, че кожата се отпуска /така се успокоявам/ Blush
Виж целия пост
# 160
Болна тема, в режим съм и кантара не мърда Sad нямат балансиране моите хормони Sad
Виж целия пост
# 161
Момичета, как се качват 30 кг? Извинявам се, не искам да засегна никой, но ми е странно. Повече от нормалното ли се хранихте или просто е до организъм? Като бременна също си хапвах, от нищо не се лишавах, но качих 12 кг, което е съгласно нормите. Моите 2 приятелки, които родиха скоро качиха по 7 кг., което пак ме учуди. Те доста се движеха до последно. Бебетата им бяха 3600 и 3850.
Виж целия пост
# 162
Пак са хормони. Целият организъм излиза извън ритъм. Първата бременност качих 18 и влязох да раждам 66. Втората - 16. А, пушачите още в началото трупаме докато притъпим навика и го заместим с храна. И после няма наваксване 😅
Виж целия пост
# 163
Факт е, че всеки организъм е различен, ако повечето от вас са били с повръщане в началото на бременността,  аз последните 4 месеца не можех да хапна нищо , както и се налагаше леглови престой от 21ва седмица...
Не е задължително да е преяждане Simple Smile
Виж целия пост
# 164
  От обърканите хормони. Аз съм с уж лека поликистоза. За 4 месеца между спирането на противозачатъчните и забременяването качих 10, после още 20, а през цялото време се ограничавах с храната. Май не съм се хранила нормално от година и половина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия