ДЕВЕТИ КЛАС 2019/2020 - Реформаторски експеримент на МОН - втора серия

  • 47 720
  • 761
# 225
Ок. Малко по-късно днес ще ги пусна.
Виж целия пост
# 226
Много ти благодаря! Ще ми помогнеш да разнообразим литературата за лятото. Имам идеи за много книги, които да й предложа да чете извън дадените от училище, но си помислих, че може да са и заглавия, които се дават на връстниците й от училища по друга система.

Тя сега разпуска с Мемоарите на една гейша.  Mr. Green
Виж целия пост
# 227
Мемоарите?Браво!
  Аз малко от краката за главата.......
   Честита ни рожденичка в темата!Щура,цветна и слънчева ваканция й пожелавам!
   При нас се очертава една петица по ИТ,но докато не видя наистина не вярвам.Днес тест по философия-за кога?!Чета,че и при други има контролни-защо бе хора?!Да натрием носовете на децата или...
   Учи нашият цял предиобед по философия,мрънка,а много си харесваше предмета.Вече не съм сигурна.Изпитът по   немски приключи вчера,чакаме резултат.Изпитвала го е учителката на сестра му.
   Тяхната класна от миналата седмица е в болнични,не идва на у-ще,не се знае дали ще дойде и в петък да им връчи бележниците.Не знам какво се случва,снощи ми идва на гости една мама от класа,една от най-близките ми приятелки,та надълго и широко обсъждахме ситуацията.Нещо се случва,но не разбирам между ръководство и класната,или класната и децата.
Виж целия пост
# 228
bunovа, ще ти бъда и аз благодарна за информация за книгите на английски. Моята цяла година почти само английски книжки чете, сваля си ги от безплатните на Амазон или си взима от библиотеката. Някои ги нацелва да са и интересни, други не съвсем, та приемам съвети всякакви.
Не ги разбирам тези с контролните в последната учебна седмица. Направо си е безобразие.
На нашите, до колкото разбрах, че не мога да и видя очите цял ден, утре до обяд ще им раздават бележниците, вечерта им е тържеството и от петък май са ваканция.
Виж целия пост
# 229
Зори, пускам ти ги на лични.
Виж целия пост
# 230
bunova, може ли и на мен, pls!
Виж целия пост
# 231
Зори, пускам ти ги на лични.

Еее, пусни ги тук, де! Току виж и аз успея да накарам наборката да прочете нещо извънредно. Joy Не че няма от кой да ги вземе, ама познай дали ще го направи.
Виж целия пост
# 232
Виж целия пост
# 233
Виж целия пост
# 234
Ето списъка. Приятно четене 😜
Виж целия пост
# 235
Благодаряяяя! Heart
Виж целия пост
# 236
Поизпуснах ви напоследък.
Моето момиче заминаха днес за Испания, половината випуск, та приключи годината резко. 😜
Преборихме физическото тоя срок, но БЕЛ не. ☺
 5-ца означава "Много добър" все пак. Wink Омръзна й с тия оценки...каза, че й е "все тая" или "голяма работа".
Здравей, лято!
ПП: хвърлих едно око на седмокласната тема. Така се радвам, че ние не се въртим на това чеверме сега.☺
Виж целия пост
# 237
'Що, бе? Я какъв купон си ни беше миналата година по това време. Joy Колко бЕло се изпи /на някои беше прозрачнело, де Wink /, колко хора се завъртяха, колко истории се разказаха... А сега - скука! Само се отчитаме. Joy
Виж целия пост
# 238
Аз затова поглеждам там де. Сипах си прозрачнело 😜 и викам дай да се поразведрим с четене на чужди премеждия.
Като гледане на риалити си е.😄
Виж целия пост
# 239
За прозрачнелото ще ми плащате авторски права. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия