Време не остана вече, ЮНИ е, ще гушкаме малкото човече. - Тема 9

  • 26 247
  • 756
# 30
Термина ми беше за 9.06 , но го пропусна моята бебка , та днес сме на преглед да видим накъде са нещата 🙂
Виж целия пост
# 31
Мерси за новата темичка Hug И честити бебчета на родилите момичета Heart И аз бях с термин 9 юни, но на бебката не и се излиза още.. Моята АГ ми каза вече да си ходя всеки ден на тонове в МД и приключихме с прегледите при нея. Вчера ми обясниха, че можело да се чака до 7 дни, след това, ако не е тръгнало раждане, приемали за предизвикване. Дано се наканим да излезем самички Animal Hatching Chick
Виж целия пост
# 32
Milk-choc, Честита рожба! Нека бъде здрав и късметлия!🍀
Виж целия пост
# 33
Хоп и аз в новата тема 😊
Вчера бях на тонове, моят бебок няма намерение скоро да излиза, а с докторката се надявахме той да даде зор до към 15.06, но май ще си стои там до след 20ти. В четвъртък пак ме вика.
Не мога да разбера след като съм секцио защо ме проверява за разкритие. С първата бременност нито един път не са ме проверявали за разкритие.
Виж целия пост
# 34
Добро утро. От няколко дни ме болят пръстите на ръцете и трудно ги свивам. Някоя мама със същия проблем.
Виж целия пост
# 35
Добро утро. От няколко дни ме болят пръстите на ръцете и трудно ги свивам. Някоя мама със същия проблем.

Здравей, и аз имам този проблем от около 7 месец още. Според мен е болка в ставите на пръстите  (+подуването на ръцете) и ще отмине след раждането Simple Smile
Виж целия пост
# 36
Честито бебче на Milk-choc! Да е здрав и щастлив малкият Михаил! Hug
Виж целия пост
# 37
Добро утро. От няколко дни ме болят пръстите на ръцете и трудно ги свивам. Някоя мама със същия проблем.

Здравей, и аз имам този проблем от около 7 месец още. Според мен е болка в ставите на пръстите  (+подуването на ръцете) и ще отмине след раждането Simple Smile

Аз бях така, почнах да пия магнезий и премина. Така бях и с първата бременност. Здраве и живот другата седмица ще ми е секциото и не съм спирала магнезия.
Виж целия пост
# 38
Здрав и честит да е малкия Михаил!
Бързо възстановяване на майка му.
За преносването, преди 12г. ме изчакаха до седмица и после ме приеха в патология за още ден следене. Не се наложи, след 3 прегледа за разкритие, от 2 см стана на 5, от 11- 14ч и детето се роди в 17.30 Wink
Виж целия пост
# 39
Някоя мама да е пила оспамокс?
Вчера ми го изписа УНГ. Ама хич не ми се пие 5 дни преди термин. Някой да го е пил. Дали е безвреден?
Виж целия пост
# 40
 Честито milk-choc! Да е жив и здрав Михаил💙
Виж целия пост
# 41
Честито от от мен milk-choc, да расте здрав и много щастлив малкия Михаил Heart
Виж целия пост
# 42
milk-choc,честито! Да Ви е жив и здрав!
Виж целия пост
# 43
Аз се чудя защо нямам известия, а то съм изтървала новата тема Wink
И моят бебок явно накрая не наддава много, но се надявам поне по-лесно да излезе.
Виж целия пост
# 44
Как се справяте със стриите.Последния месец и особено последните 2 седмици ми излязоха толкова много по-корема ,въпреки че се мажа с олиото на Веледа и положението става неконтролируемо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия