Време не остана вече, ЮНИ е, ще гушкаме малкото човече. - Тема 9

  • 26 247
  • 756
# 45
И моя бебок по по-малко наддава последните седмици. Чакам го да му се доизлиза вече.

Още пролетта се отказах да се мажа за стриите, в тая жега само това ми липсва. Стрии имам по бедрата, най-долната част на корема в областта на триъгълника и по гърдите, но каквото такова, не ми е зор.
Виж целия пост
# 46
Записвам се и аз. Днес в 12:45 ч се роди и нашата принцеса Мериам , 3145 г .
Виж целия пост
# 47
Аз сега се връщам от лекар , имам 5 см разкритие без изобщо да съм усетила силни болки, само обичайното стягане 🤷🏻♀Пратиха ме да си ходя в къщи и да чакам 🤔 Термина ми е чак на 27 юни...
Виж целия пост
# 48
Animimi90,Честита да е Мериам! Нека бъде здрава и много щастлива!🎆
Виж целия пост
# 49
Animimi90  честита дъщеричка.Желая и много здраве,щастие и много да ви радва,а на тебе  бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 50
Записвам се и аз. Днес в 12:45 ч се роди и нашата принцеса Мериам , 3145 г .
Да е жива и здрава Мериам! 🤗
А нормално ли тръгна всичко или те предизвикаха?
Виж целия пост
# 51
Записвам се и аз. Днес в 12:45 ч се роди и нашата принцеса Мериам , 3145 г .
честита принцеса да е жива и здрава и много щастлива. Как стана сутринта беше ок
Виж целия пост
# 52
Здравейте , мамита ! Днес на бял свят се появи нашият първороден син - КРИСТО , 3100гр. 49см. ! И двамата се чувстваме прекрасно. Родих с планово секцио и не съжалих даже и за минута ! Нямам никакви болки и ме вдигнаха на 5тия час.Най- неприятното беше световъртежа , който имах , но това е "бял кахър " . ! 
Ако имате въпроси съм на разположение Simple Smile

Благодаря на Господ и Св. Богородица , че ни закриля през цялото време !
 Благодаря на д-р Матев , д-р Георгиев и целият екип на АГ Селена ! Несравними  професионалисти ! Бъдете благословени!
Виж целия пост
# 53
Записвам се и аз. Днес в 12:45 ч се роди и нашата принцеса Мериам , 3145 г .
Да е жива и здрава Мериам! 🤗
А нормално ли тръгна всичко или те предизвикаха?
Секцио направиха , защото мина термина а изобщо нямаше намерение да излиза. По време на операцията се оказа че имам два миомни възела , които май са причината бебето да не слизаше надолу за нормално ражданв
Виж целия пост
# 54
Zizu2019,Честита гордост! Нека бъде здрав и късметлия малкият Кристо!🍀
Виж целия пост
# 55
Да са живи и много здрави всички нови юнски бебета. Браво на майките им за стоицизма от самото начало до финала на бременността. Щастие и късмет на семействата ви 🍀

Мен утре ме приемат за планово секцио в петък, а пък ще видим как ще се развият нещата. Спокойна съм и изобщо не ме е страх. Ще пиша пак, когато има нещо ново.
Кураж на всички, на които всичко тепърва им предстои Simple Smile
Виж целия пост
# 56
Честито Flowers Bouquet здраве и късмет на новите бебоци Heart
Малко остана още. Стискам палци за всички, на които все още ни предстои Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 57
Здравейте , мамита ! Днес на бял свят се появи нашият първороден син - КРИСТО , 3100гр. 49см. ! И двамата се чувстваме прекрасно. Родих с планово секцио и не съжалих даже и за минута ! Нямам никакви болки и ме вдигнаха на 5тия час.Най- неприятното беше световъртежа , който имах , но това е "бял кахър " . ! 
Ако имате въпроси съм на разположение Simple Smile

Благодаря на Господ и Св. Богородица , че ни закриля през цялото време !
 Благодаря на д-р Матев , д-р Георгиев и целият екип на АГ Селена ! Несравними  професионалисти ! Бъдете благословени!
Честито бебче ! Нека бъде живо и здраво Simple Smile) И аз ще раждам в Селена, казваш да не съжалявам че съм планирала секцио?
Виж целия пост
# 58
Здравейте , мамита ! Днес на бял свят се появи нашият първороден син - КРИСТО , 3100гр. 49см. ! И двамата се чувстваме прекрасно. Родих с планово секцио и не съжалих даже и за минута ! Нямам никакви болки и ме вдигнаха на 5тия час.Най- неприятното беше световъртежа , който имах , но това е "бял кахър " . ! 
Ако имате въпроси съм на разположение Simple Smile

Благодаря на Господ и Св. Богородица , че ни закриля през цялото време !
 Благодаря на д-р Матев , д-р Георгиев и целият екип на АГ Селена ! Несравними  професионалисти ! Бъдете благословени!
Честито бебче ! Нека бъде живо и здраво Simple Smile) И аз ще раждам в Селена, казваш да не съжалявам че съм планирала секцио?
И аз съм за 20.06 там, дано си дочакаме. Hug Моето първо секцио беше спешно, но изобщо не съжалявам, че така се стекоха нещата. Надявам се и сега да мине леко.
Виж целия пост
# 59
Момичета много се изплаших. Бебка нещо се е завъртя и ме ръга от другата страна на корема и направо се разревах от болка като ме ръга. Все едно с нож ме реже. Случвало ли ви се е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия