Криминални досиета

  • 659 367
  • 8 062
# 7 050
Този чак от друг град пътувал...
Миналата година бях попаднала на някаква група доброволци в телеграм. Млади момчета  (поне такова впечатление оставят тъй като са с качулки) ловят педофили в мрежата и пътуват из цяла България за да ги снимат и изобличават. Гледах клипове как ги намират и си уговарят срещи с тях представяйки се за поредното дете. Предоставяха им разпечатки от чатове  и ги караха да си признаят. Стряскащо е колко нормално изглеждат тези хора,повечето дори са семейни хора с жени и деца и по нищо не личи ,че са животните които са всъщност. По-стряскащото обаче е ,че тази работа трябва да я вършат цивилни граждани, щото ако чакаме на родната полиция - тя спи със широко затворени очи и чисто по погрешка евентуално успяват да заловят някой друг педофил
Виж целия пост
# 7 051
Категоричен боклук!
Виж целия пост
# 7 052
Никъде, нищо не съм прочела за ХелпКарма. Май излезнаха от батака по-чисти от момина сълза. Някой да знае нещо?
Виж целия пост
# 7 053
И аз. Но днес трябва да е започнало делото срещу двамата изроди от Перник, измъчвали животинки. Ще се гледа в София, в СГС, на ул. Черковна.
Виж целия пост
# 7 054
Скоро някъде ми попадна за детето с аутизъм (извинявам се ако греша) ,беше изчезнало заедно с кучето си . Кучето се върна,но детето не. Как го приключиха този случай,нито тялото се намери ,нито следи някакви
Виж целия пост
# 7 055
Ники беше момчето и е със синдром на Даун, за аутизъм не помня да съм чела да има. Не са го намерили, защото вероятно отдавна никой не го търси.
Виж целия пост
# 7 056
Да,права сте. Този синдром беше. Колко зловещо и тъжно звучи-никой не го търси.
Виж целия пост
# 7 057
И аз. Но днес трябва да е започнало делото срещу двамата изроди от Перник, измъчвали животинки. Ще се гледа в София, в СГС, на ул. Черковна.

Габриела и Красимир остават в ареста - решение от днес.

С Габриела и Красимира ми се иска да разбера какво става.
Виж целия пост
# 7 058
Още нищо, не е даден ход на делото, заради забавяне във връчването на обвинителния акт. Следващо заседание през януари. Хубаво е, че остават зад решетки.
Виж целия пост
# 7 059
Едната не беше ли под домашен арест?
Виж целия пост
# 7 060
А, да, това е друго дело. Да, тази Габриела е под домашен арест, така е. Даже наскоро беше искала по-лека мярка, за да може да ходи на работа. Също се гледа на Черковна, съдия Иво Хинов.
Виж целия пост
# 7 061
Гледах репортажа с майката на Ники и в него казаха, че издирването не е преустановено.
Силно скептична съм реално на практика да е така.
Виж целия пост
# 7 062
А, да, това е друго дело. Да, тази Габриела е под домашен арест, така е. Даже наскоро беше искала по-лека мярка, за да може да ходи на работа. Също се гледа на Черковна, съдия Иво Хинов.

Благодаря за информацията.
Не натиснах бутончето, защото това не е за харесване Head Band - правилно е да останат зад решетките за животинките, но за човек да ги пускат... Head Band
Виж целия пост
# 7 063
2 години и половина затвор за причинилия катастрофата, в която загина Божидара

Превишена скорост в града(108км/ч при разрешени 50км/ч) и челен удар. Загива Божидара. Прокуратурата е поискала... условна присъда. Close
Виж целия пост
# 7 064
https://www.youtube.com/watch?v=ttWkwiA_6do

Убийството на Атанас Атанасов нарязан на парчета от свой съученик.
Пълен психопат. Признал си.
Първо е осъден на доживотен и да 1 000 000 лв да изплати.
Но нали щото си признал, все едно го прави невинен и слабоумните пикливи съдии му намалят присъдата на 20 години и 200 000 лв у обезщетението.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия