На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 26

  • 94 037
  • 748
# 420
Здравейте, извинявам се предварително ако е коментирано, но с търсачката не ми излиза къде мога да намеря в Одрин спално бельо на ТАС, благодаря на тези, които ще се включат 🍀😊
Виж целия пост
# 421
Здравейте, извинявам се предварително ако е коментирано, но с търсачката не ми излиза къде мога да намеря в Одрин спално бельо на ТАС, благодаря на тези, които ще се включат 🍀😊
В първия пост има инфо - Одрин /скрит текст/-магазини. Има и линк.

С търсачката също се показва инфо за Тач в Одрин. Как търсиш?
Виж целия пост
# 422
Вижте по центъра. В мола има комплекти в Linens, но не много. Аз съм си купувала от там.
Виж целия пост
# 423
Здравейте, извинявам се предварително ако е коментирано, но с търсачката не ми излиза къде мога да намеря в Одрин спално бельо на ТАС, благодаря на тези, които ще се включат 🍀😊
В първия пост има инфо - Одрин /скрит текст/-магазини. Има и линк.

С търсачката също се показва инфо за Тач в Одрин. Как търсиш?
Излиза ми за Чорлу и Лозенград мнения, но за Одрин не намерих. Благодаря!
Виж целия пост
# 424
Ами то е по-лесно някой друг да търси вместо вас!

https://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1003708.msg36105213#msg36105213
https://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1070510.msg37605279#msg37605279
https://www.bg-mamma.com/?topic=1073649.msg37695844#msg37695844

 
Виж целия пост
# 425
 Жената знае български език, може да и звъннете или да видите адреса от визитката. Аз лично съм много доволна, уши ни пердета за 2 часа, а на повечето места трябваше да чакаме няколко дни.

Здравейте, извинявам се предварително ако е коментирано, но с търсачката не ми излиза къде мога да намеря в Одрин спално бельо на ТАС, благодаря на тези, които ще се включат 🍀😊
Виж целия пост
# 426
Здравейте извинявам се за глупавия въпрос, но какви такси трябва да се плащат за Турция, че моя познат ме плаши с големи пари ако ще ходим до Истанбул и че ако не ги платим тези големи пари няма да можем да влизам и отново. Ако пише някаде тук отговора се извинявам  не съм го видяла
Виж целия пост
# 427
За магистралните такси трябваше да питате в темата за Истанбул, но и тук има писано доста:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1061574.msg37388083#msg37388083

Виж целия пост
# 428
В интерес на истината тези постове не ми излезнаха при различните ми комбинации от думи, но въпреки резкия тон Благодаря. Ще се постарая повече да не питам тук. Хубав ден!
Виж целия пост
# 429
Е, чак пък да не питаш Simple Smile
Напиши в търсачката - Тач Одрин и от менюто избери мнения. Ще се изненадаш от резултата! Излизат 252 поста Simple Smile
Виж целия пост
# 430
Мога да направя скрийншот на екрана на таблета и да Ви уверя в това, което споделих в първия си пост👌🏻
Благодаря Sisies 🌹
Виж целия пост
# 431
Опитвам се да ви помогна, дано не сте се обидили. Сигурен бях, че има много писано в почти всяка тема, но може би резултатите не се виждат от всички устройства.Blush




Виж целия пост
# 432
Здравейте! Hug
Да знаете дали има магазин за уиндсърф оборудване в някой от тези градове?..че синковците се запалиха, а е доста скъпо у нас..
Tired
Виж целия пост
# 433
Дали ще са пуснали на петъчния пазар 6 септември  есенни дрехи/  дълъг ръкав?
Виж целия пост
# 434
Здравейте извинявам се за глупавия въпрос, но какви такси трябва да се плащат за Турция, че моя познат ме плаши с големи пари ако ще ходим до Истанбул и че ако не ги платим тези големи пари няма да можем да влизам и отново. Ако пише някаде тук отговора се извинявам  не съм го видяла
ето от моя hgs --MAHMUTBEY-EDİRNE OTOYOLU   MAHMUTBEY   19/07/2019    EDİRNE   20/07/2019 12,25   TL
това е от границата до Истанбул--12,25 лири
İSTANBUL-FSM KÖPRÜSÜ   *   *   FSM KÖPRÜSÜ      8,75TL
Това е втория мост
Всичко това е в посока
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия