Всичко за всички марки гел лакове - 25

  • 47 612
  • 757
# 120

 За първи път си правя бомбе. Стават по здрави ноктите, а моите напоследък си изтъняха, та сега малко да ги подсиля. Доволна съм Simple Smile
И свекито лакирвах
Виж целия пост
# 121
Вяш,  много красиви маникюри. Не те ли пареше бомбето под лампата?
Кой е цветът на свекърва ти?
Виж целия пост
# 122
Прекрасни маникюри
Невена и Лолита, благодаря Simple Smile а аз си мислех, че се оставя няколко милиметра от към кутикула и там само се маже с ултрабонд. Може би ще мажа на цял нокът, но ще видим. Вторник вечерта ги направих, за сега са добре
Виж целия пост
# 123
Вяш, страхотни са и двата цвята! И аз искам да знам какви са?
Виж целия пост
# 124
Благодаря. Пареше ми, махах за малко и после допичах. Цвета на свекито е Girl2Girl 168, боичка на mack's и броката от али. Моя е на pretty gel 410, бяла боичка на mack's с топ на Cuccio. Бомбето направих с база на pretty gel понеже е по гъста. Ще видим как ще е
Виж целия пост
# 125
Вяш, Hug страхотни са- и твоят и на свекърва ти!
Харесаха ми и др.маникюри от предните страници-напр. на Лейди Годива. Hug
Още 1 седмица и аз ще си лакирам ръчичките. Party Няма само с педикюра да се вихря, я. Още не съм решила какво ще е, може би нещо с пигмент русалка, и камънаци тук-там, напоследък нещо съм се вживяла с русалката да я изпробвам върху всякакви цветове. Crazy Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 126
Вяш, Hug страхотни са- и твоят и на свекърва ти!
Харесаха ми и др.маникюри от предните страници-напр. на Лейди Годива. Hug
Още 1 седмица и аз ще си лакирам ръчичките. Party Няма само с педикюра да се вихря, я. Още не съм решила какво ще е, може би нещо с пигмент русалка, и камънаци тук-там, напоследък нещо съм се вживяла с русалката да я изпробвам върху всякакви цветове. Crazy Simple Smile Hug

Благодаря, Мелина 😁

Аз да се похваля, че задобрявам с белещата се база - споменатия бял маникюр издържа седмица и 2 се забелиха! Много съм щастлива - може би има нещо общо с факта, че 1 месец бях без лак - само заздравител и масло и рязане до дупка. Малкото с такъв ентусиазъм ми обели лака - въпреки, че на повечето се озори.🤪😜😀
Виж целия пост
# 127
Вяш, аз намерих лакове на Pretty gel от бг сайт. А в алито не мога да намеря техни. Ти от къде ги купуваш? Чудя се за два цвята
Виж целия пост
# 128
https://prettyzone.net от този сайт съм поръчвала. Имат и малка и голяма разфасовка на лакивете. Харесвам ги, плътни са и лесно се нанасят. Нямам много техни, но за напред ако добавям някой цвят, ще е от тях.
Виж целия пост
# 129
Да аз точно този гледах, имат склад в София но не и реален магазин. Харесала съм два цвята, но 5 лв за доставка ми е много
Виж целия пост
# 130
Момичета, търся неонов лак...цвят нещо между оранжево и розово ......как го обясних....коралов неон.....но не много розовеещ....качвам двата които имам....търся нещо средно....благодаря

Виж целия пост
# 131
Момичета, търся неонов лак...цвят нещо между оранжево и розово ......как го обясних....коралов неон.....но не много розовеещ....качвам двата които имам....търся нещо средно....благодаря


гарантирано неоново оранжево, не розовеещо, но недостатъка е, че ме е много покривен. Трябват му доста слоеве, но пък е разкошен.
Виж целия пост
# 132
Може би летния ми маникюр.



И педикюр.... Последните няколко месеца, карах на стикери за по - набързо и резултата е на лице... Отвикнала съм от рисуването Disappointed Relieved Не, че някога съм била Пикасо Grinning но поне тънки линии можех да правя.


Виж целия пост
# 133
Знам, че е дискутирано, но не мога да намеря ... Мнения за цветовете на CDCoco? Интересуват ме следните - 806; 813; 814; 815;816 и 841 ... С белеща се база Алесандро, дали ще се махат лесно? Биха ли могли стъпките на лакиране да са следните: полиране, спирт, заздравител (обикновен), топ лак (мат обикновен), Алесандро; рейфорс на CDCoco (след бещеюата база, НО БЕЗ да махам лепкавия слой на базата), цвят по 2 (или Комифло, или от споменатите CDCoco), топ лак? Рейфорс-а ще "спъне" ли лесното махане на лака? Ще заздрави ли самото покритие? Благодаря и извинете за глупотевините, които питам!!!

Ето цветовете:

Скрит текст:



И за 841 се удя ... повече сив, или повече зелен е, че ми излиза много, много различен в Гугал...

Скрит текст:


Виж целия пост
# 134
 Нищо не спъва. Добър ти е протокола. Аз и бомбета правя с рейнфорс и пак се сваля без драми. Това обаче само с Алесандро. С китайските белещи не става при мен.
 На GDCOCO лаковете,а и всички китайци не правят драми върху белеща база. Даже Веналисите се свалят добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия