Всичко за всички марки гел лакове - 25

  • 47 638
  • 757
# 390
От днес 💅
Блещулки ✨
... и колко различно изглеждат на слънце и на сянка...


Виж целия пост
# 391

Трети маникюр - GDcoco 811a, без светкавица. Цвета е една идея по-прасковен. На лумисцентна светлина свети много хубаво. тук е на два слоя, без бяла основа.
Виж целия пост
# 392
HotSince88, недей, моля те, да цитираш километрични постове, особено когато отговорът ти е кратък.

Вече са ти отговорили - за салон Валерата не е подходяща. Предложената от Дани е минималното, К35, който Герита85 предложи е много добра. Не зная какво те бърка правенето в Корея. Корейските машинки са много добри. Всъщност Валерата едва ли е правена в Швейцария. На щепсела седи надпис Made in China, лично съм го видяла, с очите си. Доста хора я имат тук. Аз препоръчвам jsda jd3g. С безчетков микромотор е. С нея може да се работи непрестанно от 8 до 8, всеки ден, без даже да загрее. Педикюр, маникюр, всичко. Единственоят минус е тежката ръкохватка. За маникюр, единствено, jsda jd 700 или jd400 са много добри. NDED Sprint също е добра, но леко по-шумна. НДЕДската има 3 години гаранция на блока. Предложените 3 са с леки и удобни ръкохватки и идеални за маникюр на 5-6 клиента дневно.

Честито, майка Зайка и със здраве да си я ползуваш! Много е хубава и леко ти завиждам. Само дето не става за салон, че нали това питат.
Виж целия пост
# 393
Почти безобидн@
А, аз 3 вида масла за кожички съм събрала. Laughing
Още преди години като ходех на салон си бях харесала по миризмата едно масло и момичето тогава ми отсипа в едно доста голямко шише и имам още от него.
От България си купих комплект на Микросел и в него има и масло, то но нещо не ми мирише добре, а сега ми приснигна и Комилфо-то. Него съм го поръчвала от ибей, че не съм в България.
Аз си правя масла за ръце от някакво базово масло (бадем, шии,авокадово, каквото имам в по-голямо количество, дори сега ми пристигна едно черно ямайско та и от него сложих, че то пък много гъсто) и добавям разни етерични за мирис и чаено задължително, че то антисептично и т. н.
През зимата такава смес от масла слагам в крем на Нивеа, от онези железните кутии. Обичам да ми е мазно като си мажа ръцете. Та, като ги свърша всички събрени, които уж специално за кожички ще си слагам от тези масла, които си смесвам за ръце.

Връщам се да добавя,
Неви , казвай за това канелено масло, че гледам сега в ибей има 3 вида:
Cassia Cinnamon Essential Oil 100%
Cinnamon Leaf Essential Oil 100%
Cinnamon Bark Essential Oil 100%
За сега и трите съм ги слбожила в кошницата, но ми се искаше да знам каква е разликата и какво точно препоръчват за гъбички, че мъжът ми има на краката.
Виж целия пост
# 394
Хайде,като сме на тема пили, да си пусна и аз питането. Ето тази съм харесала. С тези приставки. Става ли? За запилване на гел лака ми трябва, не пълно, защото Невена каза, че не е ок за ноктите, но поне да махам горния слой. Някой има ли я тази пила и върши ли работа? И коя приставка да поръчам?

https://m.ru.aliexpress.com/item/32715734931.html?pid=808_0004_0 … Fr4w1565018119916

https://m.ru.aliexpress.com/item/32859242284.html?pid=808_0004_0 … Fr4w1565018119916

Виж целия пост
# 395
Малко и от мен



последното е изграждане с гел и гел лак Simple Smile
Виж целия пост
# 396
HotSince88, недей, моля те, да цитираш километрични постове, особено когато отговорът ти е кратък.

Вече са ти отговорили - за салон Валерата не е подходяща. Предложената от Дани е минималното, К35, който Герита85 предложи е много добра. Не зная какво те бърка правенето в Корея. Корейските машинки са много добри. Всъщност Валерата едва ли е правена в Швейцария. На щепсела седи надпис Made in China, лично съм го видяла, с очите си. Доста хора я имат тук. Аз препоръчвам jsda jd3g. С безчетков микромотор е. С нея може да се работи непрестанно от 8 до 8, всеки ден, без даже да загрее. Педикюр, маникюр, всичко. Единственоят минус е тежката ръкохватка. За маникюр, единствено, jsda jd 700 или jd400 са много добри. NDED Sprint също е добра, но леко по-шумна. НДЕДската има 3 години гаранция на блока. Предложените 3 са с леки и удобни ръкохватки и идеални за маникюр на 5-6 клиента дневно.

Честито, майка Зайка и със здраве да си я ползуваш! Много е хубава и леко ти завиждам. Само дето не става за салон, че нали това питат.

А мнение за тази пила на Semilac


Уж била Корейска с 35000 оборота, адаптер 30 VDC и e 65W?
Виж целия пост
# 397
Vqsh13, какъв топ лак използваш? Има страхотен стъклен блясък.
Виж целия пост
# 398
Здравейте, Прекрасници! Аз изпуснах темата почти, да се оплача не мога да си влезна в акунта през телефона, случвало ли се е на някоя? А на лаптопа рядко сядам...ако помогнете ще съм благодарна!
Виж целия пост
# 399
Здравейте, някой може ли да сподели накратко, какво и от къде да взема? Нямам нищо.
Виж целия пост
# 400
Vqsh13, какъв топ лак използваш? Има страхотен стъклен блясък.
На Cuccio топката
Виж целия пост
# 401
Спрях се на Маратон Стронг Чемпиън 3.... но гледам че тук в бг се продава по сайтовете за 300 лева, а в Али-то е 150 с доставката. Питането ми е някаква реплика ли са там или са си 1 към 1 и тук за едната гаранция си слагат по 150 лева надценка?
Виж целия пост
# 402
Здравейте, някой може ли да сподели накратко, какво и от къде да взема? Нямам нищо.
Всичко е написано, описано и изброено в първият пост на темата, както и отново повторено в линковете в края му.
Виж целия пост
# 403
Спрях се на Маратон Стронг Чемпиън 3.... но гледам че тук в бг се продава по сайтовете за 300 лева, а в Али-то е 150 с доставката. Питането ми е някаква реплика ли са там или са си 1 към 1 и тук за едната гаранция си слагат по 150 лева надценка?

Ако това е някаква супер марка, най-вероятно е и в Али, и тук да са ментета. Освен ако не поръчваш от лицензиран доставчик. Имай предвид, че при доставка от Китай за тази сума ще платиш около 50 лв митница.
Виж целия пост
# 404
Спешно! Някой ползвал ли я е и доволен ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия