Моля, помогнете да спася детето си!

  • 469 552
  • 3 026
# 555
Шугър, само мога да ти кажа, че летя! Това дете е нашият герой, толкова силно ви прегръщам, а ти си титан, това дете е благословено с такива родители и оттук насетне само здраве и ви чакаме скоро да ни го доведеш!
Виж целия пост
# 556
Още съм в еуфория, а минаха часове, толкова съм щастлива❤️❤️❤️ Аз съм абсолютно, ама абсолютно сигурна, че Джони ще се възстанови постепенно и напълно! Ще бъде здрав, щастлив и палав сладур!
Сигурна съм точно колкото бях сигурна, че ще се съберат парите за дни. Който ме познава в реала знае, че съм страшен песимист, но от 1вия ден на кампанията до днес не съм имала и капка съмнение, че Джони ще се оправи. Убедена съм, че му е отредено много повече в живота от престои в болници и операции. ❤️
Шугър, знам че си силна и ще се справиш ❤️ но все пак знай, че сме тук когато и за каквото имаш нужда!
Виж целия пост
# 557
Шугърче, твоят прекрасен Джони е герой! Hug Ще се справи с всичко, нямам никакво съмнение в това. Ще мине време и това ще остане просто един лош спомен, а вие ще му се радвате как расте здрав и силен. Не съм спряла да вярвам в положителния изход от ситуацията от самото начало, както ти и писах тогава. И се радвам безкрайно, че нещата се подреждат. А с толкова много подкрепа и положителна енергия, просто няма как да е другояче! Heart
И преди съм писала, че съм безкрайно щастлива и благодарна, че открих този форум и прекрасните хора в него, но в ситуации като тази, освен щастлива и благодарна, съм и много горда, че съм част от тази общност. Докато има хора като вас, няма да спра да вярвам в доброто! Поклон пред големите ви сърца!!! Heart
Виж целия пост
# 558
Прегърщам те, Шугъре!
Виж целия пост
# 559
Шугърче, дай Боже това да е началото на най- прекрасната част от живота ви.
Виж целия пост
# 560
Някакви новини как е минала нощта?
Виж целия пост
# 561
Добро утро:) Джони е изкарал спокойно нощта ( за майка му не се отнася:) събудил се е, пил е малко мляко.
Деси се е видяла с професора, контролния ЯМР в добър няма възпаления, няма кръвоизливи!
Тоест засега се справя чудесно юначето❤❤❤
Виж целия пост
# 562
Дано да е все така!
Много,много се радвам за малкото слънчице и за майка му!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дано всичко лошо е зад гърба им!
Виж целия пост
# 563
Сега един балкон с лели (и някой друг чичо) чакат усмивката! Heart

Благодаря ви, момичета, че ни носите добрите новини!
Виж целия пост
# 564
Браво на юначето!
Виж целия пост
# 565
      Прегръдки за Шугър и малкия герой,да е здрав и успешен !

     
Виж целия пост
# 566
Ох, супер!
Виж целия пост
# 567
Шугър, силна прегръдка! Ти си майка на геройче ❤
Леко и бързо да минават дните и да ви изпишат здрави и усмихнати 🤗 От тук нататък само щастие и хубави мигове 🍀🎉🌈
Виж целия пост
# 568
Жаки, благодаря за хубавите новини, Шугърче, прегръщам те Heart
Виж целия пост
# 569
Чудесни новини!!! ❤❤❤
Оттук нататък само такива да има за малкия голям герой и сладур!!! Бързо и леко възстановяване да има!!! 🙏🏻🍀❤
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия