Моля, помогнете да спася детето си!

  • 469 543
  • 3 026
# 570
Как е Джони днес?
Надявам се това затишие се дължи на това, че мама и син си почиват и възстановяват. Heart

Защо темата е "откована"? Защото е изпълнила целта си ли?
Просто си питам, не съм запозната с правилата.
Виж целия пост
# 571
Джони е преместен в стая,  още е зашеметен от упойката, засега знаем само това.
Виж целия пост
# 572
Много, ама много се радвам за това слънчице! Само хубави моменти от тук нататък да спохождат цялото семейство. Бързо възстановяване на юнака и на силната му майка.
Знае ли се вече дали средствата ще стигнат за рехабилитация и следоперативното лечение?
Виж целия пост
# 573
Все още не се знае. Когато знаем повече, ще пишем.
Виж целия пост
# 574
Благодаря ви, че ни информирате.
От тук нататък, все по-добре ще става.
Нашето малко юначе заслужава да си почива сега за да възвърне сили и да прави бели.
Деси, на теб желая сили за да можеш да тичаш след юначето.
Виж целия пост
# 575
Благодаря, Алина, за информацията и за всичко, което правите за Джони и Деси!
Виж целия пост
# 576
Джони се възстановява малко по малко. Реагира на звук, светлина и допир. Познава майка си и баща си, спокоен е и много добре обгрижван от персонала. Малки стъпки, но  напред.
Дано новините да са все по-добри.
Виж целия пост
# 577
Супер! Много се радвам!
Виж целия пост
# 578
Страхотни новини, Мьосбауер!
Виж целия пост
# 579
Колко хубаво Heart
Шугърче Hug
Виж целия пост
# 580
Деско,прегръщам ви. Преди седмица още се събираха парите за операцията,сега вече Джони се възстановява успешно,след седмица ще е по-добре,след месец ще си е вкъщи, а след година-всичко ще е зад гърба ви!
Пожелавам го от сърце!
 Heart Eyes Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 581
А след години Деси ще разказва на внуците как ни е изплашил всички този сладък разбойник Hug

С чудесни темпове се възстановява, все така да е HeartHugHeart Eyes
Виж целия пост
# 582
Добро утро:) И нощта е минала добре за нашия герой:) Днес са му махнали голямата превръзка от главичката, професорът го е видял и е казал, че е много добре❤ Препоръчал е разходки по коридорите, да го слага да сяда, защото мозъкът имал нужда от стимулация.
Отношението от всички е чудесно, грижат се за Джони.
Поръчала съм снимка с усмивка:) Знам че всички сте се затъжили за тази точно сладка усмивка:) Може би още днес:)
Виж целия пост
# 583
Благодаря, хубаво е да започне деня с такава новина! Simple Smile
Виж целия пост
# 584
Чичо Жаки ни донесе чудни новини! Браво на Джони!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия