На пазар във Варна - Тема 53

  • 33 273
  • 737
# 465
Аз съм купувала от олх.
Виж целия пост
# 466
В момента "Обединени перилни стопанства" за жалост не предлагат транспорт от врата до врата.
Имат приемни пунктове в града.
Цената обаче си е пак такава. Има и минимална сума...

Написаното от Вивиана ме заинтригува. ММ занесе нейде килима и очаквам да го върне в непроменен вид, та ще търся и аз тази услуга. Машината изглежда обещаващо.
Вивиана, добре изсушен го връщат, нали?


Ооо,  обясних си защо нито един от няколкото телефона в сайта им, днес изобщо не отговаряха - свободно и  никой не вдига, звънях на поразия м/у 10 и 12 часА.  За съжаление, аз сама, с  големия и тежък килим няма да мога да се справя, мъж нямам, а да си търся, хаха особено при навит килим  - шансове нулеви. Явно ще  се прежаля при Багра или при онези, дето имат много хубави отзиви във Фейса, които пък са ми някак съмнителни, без да знам защо.
Виж целия пост
# 467
Аз съм доволна от Тайпан. Вземай ваучер от Грабо. Също съм доволна и от автомивка Алекс. Те вземат също от адрес.
Виж целия пост
# 468
Знаете ли сладкарница, в която на място могат да надпишат избраната торта или за няколко часа разлика? Благодаря предварително! 😊
Виж целия пост
# 469
Скоро взимах от Неделя и на клиентите след мен им надписваха на момента, гледах как го правят.
Виж целия пост
# 470
Аз съм доволна от Тайпан. Вземай ваучер от Грабо. Също съм доволна и от автомивка Алекс. Те вземат също от адрес.
Тайпан ми развалиха вълнен килим тип “Персийски”. Съжалявам, че се подведох заради ваучерите в Грабо. Няма и как да докажа, че те го съсипаха. Още ме е яд. Преди това ползвах услугите на един човек, който беше препоръчан преди години в темите тук. Казва се Димитър. Бях много доволна. Идваше да вземе килима и ми го връщаше. Ако ви интересува, ще потърся номера му.
Виж целия пост
# 471
Знаете ли сладкарница, в която на място могат да надпишат избраната торта или за няколко часа разлика? Благодаря предварително! 😊

в Крамер също надписват веднага
Виж целия пост
# 472
Знаете ли сладкарница, в която на място могат да надпишат избраната торта или за няколко часа разлика? Благодаря предварително! 😊

в Крамер също надписват веднага
В Крамер съм почти убедена,че надписват само техни торти.Направих си този извод защото фигурки от фондан продават само ако купиш тяхна торта.Направо съм без думи.
Виж целия пост
# 473
Аз съм без думи от цени на торти напоследък. Някои бая се оливат.
Виж целия пост
# 474
Вярно, че цената на захарта миналата година драстично се повиши, но вярно ли е, че тортите с украса от фондан варират вече от 9-15 лв/парче? Последните две години поръчвам само в Cherry by Mary и сме забравили тортите с фонданови фигури, но имахме рожденик вкъщи миналата седмица и реших да почета темата са детските рождени дни във Варна. Цените, които се обсъждат далеч преминават границата според мен. Реални ли са обсъжданите там цени например за Кътчето? Последно, когато правих торта там бяха 6,50/ парче. Но 10 лв вече е прекалено!
Виж целия пост
# 475
Преди две седмици купувах торта и минах последователно през Неделя и Крамер. Знам, че са цифромани, но работата беше на зор и то по едно никакво време... Малка торта (8 парчета) започваше от 33 лв и то като кажа започваше даже е толерантно изказването, изборът беше никакъв. Говоря за малък диаметър и ниска като височина, за мен това е за нарязване на 6 парчета, не на осем, за да може човек наистина да яде торта после, а не само да бодне колкото да сложи две трохи на езика. Средния кръгъл размер беше над 40, а най-големите си удряха 50-така от раз.

За мен все още е мистерия как смятат тия сладкари, че въпросната торта се реже точно на 16 парчета примерно, защото за мен това са тънки резени, а не парчета ама айде, да кажем, че тук си е моя особеност, аз под парче разбирам наистина парче, да ти стигне и да ти остане Simple Smile Последно бях купувала преди месеци и разликата в цената беше осезаема.
Виж целия пост
# 476
Торта от Катерина Костадинова. Peace Все още са на достъпни цени, и не пестят от продукти.
Иначе много харесвам "кътчето на Тони" и " Cherry by Mary", обаче за голяма торта си е цифра.
Виж целия пост
# 477
Аз съм доволна от Тайпан. Вземай ваучер от Грабо. Също съм доволна и от автомивка Алекс. Те вземат също от адрес.
Тайпан ми развалиха вълнен килим тип “Персийски”. Съжалявам, че се подведох заради ваучерите в Грабо. Няма и как да докажа, че те го съсипаха. Още ме е яд. Преди това ползвах услугите на един човек, който беше препоръчан преди години в темите тук. Казва се Димитър. Бях много доволна. Идваше да вземе килима и ми го връщаше. Ако ви интересува, ще потърся номера му.

Разрових темите, намерих и "Човека за килимите" https://www.bg-mamma.com/?topic=594896.105
Проблемът ми е, че темата е от  2011 г, много време от  тогава...
Виж целия пост
# 478
Последно купувах детска торта от The Cake, по препоръка. Излезе 4.50 лв парчето, фондан и фигурки. Доволна съм.
Виж целия пост
# 479
Здравейте! Да препоръчате сладкарница за торта /обикновена/ без фондан, която ви е харесала и е била на
 по ниски цени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия