На пазар във Варна - Тема 53

  • 33 258
  • 737
# 570
Къде мога да намеря калъфи за куфари, различни размери? Знам, че в Алиекспрес има, но нямам време да чакам.
Виж целия пост
# 571
Здравейте!
Как да стигна до Аквахаус http://aquahouse.bg/ с автобус от кв.Левски?
Мисля,че от спирка Явор с 31А,обаче на коя спирка да сляза?С две деца не ми се обикаля в жегата.
Таксито знаете ли колко ще ми излезе?
Виж целия пост
# 572
Къде мога да намеря калъфи за куфари, различни размери? Знам, че в Алиекспрес има, но нямам време да чакам.

Може би да проверите в Джъмбо или в магазини за куфари и чанти (Estil и подобни). Или от Али с доплащане за по-бърза доставка, ако имате 2-3 седмици?
Виж целия пост
# 573
Здравейте!
Как да стигна до Аквахаус http://aquahouse.bg/ със автобус от кв.Левски?
Мисля,че от спирка Явор с 31А,обаче на коя спирка да сляза?С две деца не ми се обикаля в жегата.
Таксито знаете ли колко ще ми излезе?
Таксито ще ви излезе под 10 лева. Иначе може да вземете от Явор или Спортист 31а и да слезете на спирка св. Константин и Елена, а най добре  попитайте кондукторката в автобуса.
Виж целия пост
# 574
С 31А се слиза на сп. Светои Константин и Елена, не на Лидъла, а на следващата и има да повървите 5минути.
Виж целия пост
# 575
Слизате на кръговото / обръщача на 31А и после само надолу по уличката към морето.
Виж целия пост
# 576
Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 577
Здравейте, маникюрист около левски  , който да работи в .неделя сещате ли се?
Виж целия пост
# 578
Къде има парфюми на Ели Сааб, освен Морска гара? Търся да пробвам 2-3, а не ги намерих във фришопа. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 579
Здравейте, маникюрист около левски  , който да работи в .неделя сещате ли се?

А изобщо някок маникюрист , който да работи я неделя?
Виж целия пост
# 580
Всъщност да - мацката която е в Красен стил (на улица Рила) съм я виждала да работи в неделя (ходя при фризьорка там). Но не знам дали това се води Левски .
Виж целия пост
# 581
       Парфюми на Ели Сааб имаше в магазина за парфюми по диагонал на църквата Св. Николай на центъра.
       Къде във Варна може да се поръча букет с доставка на адрес, НО с НОРМАЛНИ цени ? Всичките, които погледнах снощи работят на поне двойни цени , като доставката и аранжировката се плаща отделно и става нещо колосално като сума.
Виж целия пост
# 582
       
       Къде във Варна може да се поръча букет с доставка на адрес, НО с НОРМАЛНИ цени ? Всичките, които погледнах снощи работят на поне двойни цени , като доставката и аранжировката се плаща отделно и става нещо колосално като сума.
Срещу бившето Пикадили Чаталджа, сега не знам точно как се казва магазина, има магазин за цветя. Поръчвали сме преди години, приемливи цени на букети и доставка. Сега не зная как стоят нещата.
Виж целия пост
# 583
      Благодаря, ще проверя. Учудващо е, че във Варна не мога да открия такъв магазин и повечето предлагащи доставки са интернет магазини. Аз искам да видя букета и да коментирам някой детайли преди да го изпратят.
Виж целия пост
# 584
Погледни в "Ама но", на убл. "Г.С. Раковски" почти до ул. Пирин, правят доставки, но за цените нищо не мога да кажа, преди няколко години получих букет от колегите, правен при тях, беше страхотен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия