СЕДМИ КЛАС. Точките ще проверим, паралелките ще подредим 20.06 - 30.06.2019

  • 127 891
  • 2 478
# 1 230
Не мога да изчета всички постове. И аз чакам статистиката.
Доволни сме от резултатите, макар че по БЕЛ очаквах повече.
БЕЛ - 83.5  МАТ - 95.5
Виж целия пост
# 1 231
Моето момиче има 91,500 по БЕЛ и 87 по МАТ. Разочарована е, защото е допуснала елементарни грешки, можеше и показваше много повече. Аз съм доволна и не я упреквам, защото всичко постигна сама, без учители и курсове. Сега се надяваме балът-457, да й стигне за желаната Испанска, но сърцето ми е свито. Санака, какво мислиш- ще успее ли?
Виж целия пост
# 1 232
90 БЕЛ
89,25 МАТ
Момче Пловдив
Предоволни
Виж целия пост
# 1 233
Моето момиче има 91,500 по БЕЛ и 87 по МАТ. Разочарована е, защото е допуснала елементарни грешки, можеше и показваше много повече. Аз съм доволна и не я упреквам, защото всичко постигна сама, без учители и курсове. Сега се надяваме балът-457, да й стигне за желаната Испанска, но сърцето ми е свито. Санака, какво мислиш- ще успее ли?

В момента, каквото и да мисля ще е с помощта на боба. Joy Вероятно утре ще излезе статистиката и ще можем да мислим по-научно. Wink
Виж целия пост
# 1 234
Дидева, статистика за Стара Загора да очакваме ли, като имаш предвид предходни години?
Виж целия пост
# 1 235
90 БЕЛ
89,25 МАТ
Момче Пловдив
Предоволни
Браво и на твоето момче! На къде се е насочил?
Мимиска браво и на твоята девойка.Като цяло браво на всички деца! bouquet
Виж целия пост
# 1 236
Като гледам резултатите на вашите деца и направо се отчайвам . Пълна трагедия е нашият човек
МАТ 70
БЕЛ  82
Иска да влиза в НПМГ с биология или физика
378 бал за биология и
351 бал за физика

Ще се надяваме на второ класиране поне да влезе .
Виж целия пост
# 1 237
Дидева, статистика за Стара Загора да очакваме ли, като имаш предвид предходни години?
Да.
Виж целия пост
# 1 238
Кацнах си от "гръцкото Черноморие" и моментално се намърдах тук, знаех си, че ще качат резултатите днес Simple Smile

Браво на децата!
Виж целия пост
# 1 239
Ако темата е представителна извадка за резултатите на децата тази година, МОН може се похвали с невероятен напредък в успеха сред седмокласниците в сравнение с предходни години.

Аз чакам с по-голямо нетърпение статистиката, отколкото чаках оценките.

Виж целия пост
# 1 240
Малко статистика от неговия клас (БЕЛ/МАТ)

95/89
95/94
96/92
88/91
95/94
78/87
87/91

напраУУУУУУУ яките балове ще са тази година Simple Smile
Виж целия пост
# 1 241
Момичета успех! Таз година дебна статистиката и вашата таблица за моята племенница. тя има БЕЛ 86 и МАТ 82,. Може ли статистиката да я пуснат днес?
Виж целия пост
# 1 242
Браво на децата!
Страхотни резултати. Толкова се вълнувам, все едно моето е било на НВО.
Успех в класирането!
Виж целия пост
# 1 243
Като гледам резултатите на вашите деца и направо се отчайвам . Пълна трагедия е нашият човек
МАТ 70
БЕЛ  82
Иска да влиза в НПМГ с биология или физика
378 бал за биология и
351 бал за физика

Ще се надяваме на второ класиране поне да влезе .

За физиката сигурно и на първо класиране ще стане.
Виж целия пост
# 1 244
Малко статистика от неговия клас (БЕЛ/МАТ)

95/89
95/94
96/92
88/91
95/94
78/87
87/91

Кое е това училище?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия