Намаления – Лято / Есен 2019 г.

  • 96 377
  • 623
# 135
И аз бих ги върнала...Нали има право на рекламация?
Виж целия пост
# 136
Ами честно казано не ми се занимаваше. Все ще им намеря някакво приложение - за вкъщи, за спорт, някъде из гората Grinning .... ама ме е яд, защото много ми харесаха моделите, какво почти всички модели на Зара, за съжаление не мога да кажа същото за качеството.
Виж целия пост
# 137
Някой има ли мнение за обувките на Aquamarine Shoes?
Как са като качество и удобство? Simple Smile
Виж целия пост
# 138
И аз бих ги върнала...Нали има право на рекламация?
Не само, че има право, ами и връщането е безплатно със Speedy.
Виж целия пост
# 139
Благодаря за препоръките,да ме насочите къде има оптика на Леонардо в София
Оптики Леонардо има на Витошка, София. Мисля даже ,че са две.
Виж целия пост
# 140
Здравейте,

Има ли намаления в магазините на Найк? Колко процента е?
Виж целия пост
# 141
Някой има ли мнение за обувките на Aquamarine Shoes?
Как са като качество и удобство? Simple Smile
От години са ми любими.
Виж целия пост
# 142
И аз съм купувала от тях - добро качество, удобни са Hands V
Виж целия пост
# 143
Когато се включиш в природозащитна инициатива, която включва това да не купуваш нови дрехи за 3 месеца и същевременно останеш в темата на бг мама за летни намаления ... не се оплаквам, забавлявам се Joy
Виж целия пост
# 144
То и аз да се включа...нищо интересно по тия намаления засега...нищичко
Не се ядосвай
Виж целия пост
# 145
Аз съм доволна, изненадващо си намерих разни готини нещица. Обаче в този Парадайс не се дишаше от студ, всичко ми замръзна. 😠
Виж целия пост
# 146
НА тези намаления май нищо няма да докопам. Бях извън България за една седмица и в ZARA почти всички готини рокли са изкупени онлайн. Разочарована съм:(, но пък е добър знак, че хората имат пари:)

Аз съм доволна, изненадващо си намерих разни готини нещица. Обаче в този Парадайс не се дишаше от студ, всичко ми замръзна. 😠
Къде си заслужава в Парадайс да се погледне?
Виж целия пост
# 147
Бях извън България за една седмица и в ZARA почти всички готини рокли са изкупени онлайн
И след 2 седмици се появяват налични бройки от изкупените продукти на по-ниска цена.
Виж целия пост
# 148
Току-що получих SMS, че между 4-ти и 6-ти юли ще има намаление от -20% на всичко в Douglas и BeautyZone – както във физическите им магазини, така и онлайн. Peace
Виж целия пост
# 149
Аз съм доволна, изненадващо си намерих разни готини нещица. Обаче в този Парадайс не се дишаше от студ, всичко ми замръзна. 😠
Къде си заслужава в Парадайс да се погледне?
От този студ не успях да обиколя като хората да видя къде какво е намалено, мушнах се само в два-три магазина и избягах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия