Намаления – Лято / Есен 2019 г.

  • 96 378
  • 623
# 195
Аз  не мога да изразя мнение за чехлите, но всичко от Масимото ми харесва като качество и изпълнение! Peace
Виж целия пост
# 196
как са на Масимо размерите.от Манго вземам размер М,а за дънки 38.
Виж целия пост
# 197
Дайхман
Вземи 2 намалени артикула, получи втория с 50% отстъпка от цената*
* Акцията важи за всички намалени обувки и чанти до 11.08.2019 или до изчерпване на наличностите. Артикулът с по-ниска цена ще бъде намален. Акцията не важи за еднакви артикули с различна номерация.
Виж целия пост
# 198
Дайхман
Вземи 2 намалени артикула, получи втория с 50% отстъпка от цената*
* Акцията важи за всички намалени обувки и чанти до 11.08.2019 или до изчерпване на наличностите. Артикулът с по-ниска цена ще бъде намален. Акцията не важи за еднакви артикули с различна номерация.

Благодаря за споделеното, определено ще разгледам там.
Виж целия пост
# 199
В мол Сердика има ли хубави намаления, че имам път натам и се чудя дали да мина през него Grinning?
Виж целия пост
# 200
По мои наблюдения почти навсякъде намаленията приключват, така че е въпрос на късмет човек да попадне на нещо интересно.Тази година май малко по-рано от друг път? В Сердика миналата седмица имаше доста намалени неща в Reserved.
Виж целия пост
# 201
Някой забелязал ли е намаления в магазини на Lisca, че съм си набелязала един бански.
В сайта им няма нищо още.
Виж целия пост
# 202
как са на Масимо размерите.от Манго вземам размер М,а за дънки 38.
Трудно ми е да кажа.
Имам блузи от тях в рамери L, S и М, както и риза в 36. Рокля 40размер. Иначе нося М и 36-38, според ХМ например.
40номер панталон тесен мерих преди 2 дни в Масимо. Тесен ми беше. newsm78
Виж целия пост
# 203
Мерси
Виж целия пост
# 204
Тъй като споменавате, че приключват, нямаше ли някъде към края на юли началото на август настина изгодни оферти, когато се разчиства всичко от летните колекции, тоест настина големите намаления?
Виж целия пост
# 205
как са на Масимо размерите.от Манго вземам размер М,а за дънки 38.


Номерата на блузи и ризи и при мен варират, но за панталони и дънки съм си 38.
Сетих се сега, че имам едни дънки 36.
Ако се чудиш за поръчка, връщането и замяната при тях е без проблем.
Виж целия пост
# 206
Тъкмо съм си харесала техни чехли - дали са хубави, т.е. кожата да не е някаква твърда.
https://www.massimodutti.com/bg/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D … ategoryId=1748006
Всъщност има ли друга подходяща тева, в която мога да попитам?
Има тема за магазините от групата на Inditex http://bg-mamma.com/?topic=1087673
Виж целия пост
# 207
В момента в SportDepot им страхотни намаления.
Аз си взех маратонки от които съм много доволна.
Виж целия пост
# 208
В момента в SportDepot им страхотни намаления.
Аз си взех маратонки от които съм много доволна.
Благодаря, че споделихте. А дали важи за всички магазини?
Виж целия пост
# 209
Във фб от вчера нонстоп ми излиза реклама на FashionUp за намалени бройки очила Guess, гледам и други марки са намалени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия