Дългото чакане след трансфер - Тема 76

  • 54 413
  • 740
# 405
През миналата бременност(пак след ин витро, на 14ти ден от трансфер, тогава на 3 дневни) моя шуър беше отрицателен при кръвен на  250 единици, от тога никак не им вярвам! Този път направо кръвен пуснах.
П. С. Днес съм на преглед, дано видим сърчице и да се успокоя! Стискайте палци!
Успехи и розови бузки на всички😊
Виж целия пост
# 406
Femme,Катe, благодаря ви за подкрепата🍀🌹🙏🏼 На първия шуър (среднощния) чертичката му се забеляза доста след изтичане на 10 мин.и я считам за изпарителна. На следващите 2 се появи,но е мн по-бледа от вчерашната. След малко отивам на кръвен въпреки, че не ми се искаше толкова рано да започвам с дупченето(нямам и аз вече вени),но иначе ще се побъркам с тези уринни тестове.Наистина не трябва да се прави като мен-всеки ден🙄
Благодаря ви,още веднъж и ви стискам палци, и на дветете - да видите скоро сакче и чуете ❤
Изчакай до утре,не си причинявай още по голями стресове,на кой ден след трансфера си,май си 8 ден,изчакай си 9 ден след трансфера и пусни кръвен,въпреки че се виждат ясно вторите чертички,положителни са:four_leaf_clover:
Да,мила, 8-ми ден ми е днес. Малко се поуспокоих от думите ви и ще опитам да проявя още малко търпение 🙏🏼🍀🤗
Благодаря на всички ви, от сърце 💗💗
На 5 дневни емриончета се пуска кръвен след 9 ден от трансфера,на 3 дневни след 11 ден ,Мила знам какво ти е но с нещо се разсейвай днес ходи до някъде,разходи се и утре пусни,и аз се събудих с мисълта че утре съм на преглед и нямам търпение,не е лесно но устискаи за по добър резултат:kissing_heart:
Виж целия пост
# 407
Прави сте,момичета! Ще отида утре на кръвен и няма да повторя днешната среднощна грешка и да правя всеки ден тест🥺 нека никой не си причинява този стрес и да бъда пример какво НЕ се прави.
Безкрайно се радвам,че ви има и сте толкова мили и отзивчиви🍀❤
DPDP, предполагам,че всяка секунда ти е като век до утрешния ден,но нека Господ те възнагради с най-желаната и мила гледка-вашата точица 🤞🙏🏼🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 408
Здравейте,
обръщам се към тези с положителните тестове. Имате ли някакви симптоми, защото при мен нищо не се случва?
Днес ми е 23 ден след трансфер на 5 дневни.
Бях на преглед мналата седмица и имам потвърдена бременост, видя се точката Simple Smile Знам, че не е задължително да имам, но е странно.
Мерси🌸
Виж целия пост
# 409
Здравейте,
обръщам се към тези с положителните тестове. Имате ли някакви симптоми, защото при мен нищо не се случва?
Днес ми е 23 ден след трансфер на 5 дневни.
Бях на преглед мналата седмица и имам потвърдена бременост, видя се точката Simple Smile Знам, че не е задължително да имам, но е странно.
Мерси🌸
При всеки е различно. Някой нямат. Аз преди 4 години докато така се притеснявах, че нямам и в 6 г.с. като се събудих с гадене една сутрин, та няколко месеца всеки ден...
ЧХГ на 9-ти ден след трансфер 220,60 при мен...
Виж целия пост
# 410
Девилче стискам палци всичко да е наред, при мен с положителен тест на 7 и 8 ден след трансфер на двудневни за най голямо съжаление всички останали са отрицателни и опита ни е неуспешен.
Чувствам се бременна но фактите са други.
Мина23 мене нужно да чувстваш нещо, не се тревожи всичко ще е наред !
Виж целия пост
# 411
Някой мерил ли си е БТ след трансфер? Може ли да е ниска въпреки приема на Дуфастон и Кринон... Sad ?
8 ден след трансфер БТ 36.8
Виж целия пост
# 412
Здравейте,
обръщам се към тези с положителните тестове. Имате ли някакви симптоми, защото при мен нищо не се случва?
Днес ми е 23 ден след трансфер на 5 дневни.
Бях на преглед мналата седмица и имам потвърдена бременост, видя се точката Simple Smile Знам, че не е задължително да имам, но е странно.
Мерси🌸
При всеки е различно. Някой нямат. Аз преди 4 години докато така се притеснявах, че нямам и в 6 г.с. като се събудих с гадене една сутрин, та няколко месеца всеки ден...
ЧХГ на 9-ти ден след трансфер 220,60 при мен...
Ехааааа 🤗☺Страхотен резултат,Femme🌹 Бравоооо,много се радвам за теб! Да се удвоява и спокойно да си бременееш 🤰
Девилче стискам палци всичко да е наред, при мен с положителен тест на 7 и 8 ден след трансфер на двудневни за най голямо съжаление всички останали са отрицателни и опита ни е неуспешен.
Чувствам се бременна но фактите са други.
Мина23 мене нужно да чувстваш нещо, не се тревожи всичко ще е наред !
Две в едно, много съжалявам,че спирате до тук, но силно се надявам,че ще последваш примера на Катето 🤗🍀🌹
Утре ще разбера що за уринни тестове предлагат и има ли изобщо полза от тях 🤨
Благодаря ти за стиснатите палчета 🙏🏼🥰
Виж целия пост
# 413
Някой мерил ли си е БТ след трансфер? Може ли да е ниска въпреки приема на Дуфастон и Кринон... Sad ?
8 ден след трансфер БТ 36.8
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=98058
Графиката ми при икси миналата година, до последно висока БТ и накрая цикъл, така че високата не е гаранция според мен.
Виж целия пост
# 414
Катето, не ми се отваря графиката. Наясно съм, че при приема на прогестерон БТ е висока и без бременност.
 Аз се интересувам възможна ли е бременност при ниска БТ с прием на прогестерон.
Виж целия пост
# 415
Уринните тестове са наистина излишен стрес.
Племенницата ми направи един ШЧ сутринта. Между 5-та и 10-та мин.излезе втора буквално въображаема черта и си стои там, но сега съвсем се обърка с това, че е почти невидима. Аз и не очаквах друго, защото не е било с първа урина, а чувствителността е над 25 единици.
Сега иска да прави още един, а аз се опитвам да я убедя да изчака поне до утре или да иде да пусне един кръвен. Все пак, едва от 3-4 дни би трябвало да има чхг в кръвта, а тв е и по-пухкава.
Тя не мери базална температура, но от няколко дни насам телесната й е 37-37,2.
Други симптоми няма. Освен леки болки в кръста и корема и леко чувствителни гърди.
Виж целия пост
# 416
Уринните тестове са наистина излишен стрес.
Племенницата ми направи един ШЧ сутринта. Между 5-та и 10-та мин.излезе втора буквално въображаема черта и си стои там, но сега съвсем се обърка с това, че е почти невидима. Аз и не очаквах друго, защото не е било с първа урина, а чувствителността е над 25 единици.
Сега иска да прави още един, а аз се опитвам да я убедя да изчака поне до утре или да иде да пусне един кръвен. Все пак, едва от 3-4 дни би трябвало да има чхг в кръвта, а тв е и по-пухкава.
Тя не мери базална температура, но от няколко дни насам телесната й е 37-37,2.
Други симптоми няма. Освен леки болки в кръста и корема и леко чувствителни гърди.
След това което преживях тази нощ/сутрин не бих я посъветвала да прави втори уринен!!!Трансфер на 10.07 с двудневни ембриони би следвало да покаже кръвен тест днес-13ти ден.
Късмет й желая🍀
Виж целия пост
# 417
Разбира се, не ме послуша. Направи и втори. Пак същото - една буквално невидима втора черта, която и двете се чудим дали е там.
Девилче, твоите тестове са супер наситени спрямо нейните.
Сега ще звънна в близката лаборатория и ще я заведа, че ме ядосва така. Simple Smile
Виж целия пост
# 418
Fever Ray според мен е много рано да се притеснявате. С малкият ми син ми отчете на 11 или 12 ден след трансфер с уринарен тест. При нас за двудневни трансфери препоръчват тест на 14-17 ден след трансфер, пак уринарен.
Кръвни тестове съм правила само при извънматочната бременност.
Виж целия пост
# 419
Уринните тестове са наистина излишен стрес.
Племенницата ми направи един ШЧ сутринта. Между 5-та и 10-та мин.излезе втора буквално въображаема черта и си стои там, но сега съвсем се обърка с това, че е почти невидима. Аз и не очаквах друго, защото не е било с първа урина, а чувствителността е над 25 единици.
Сега иска да прави още един, а аз се опитвам да я убедя да изчака поне до утре или да иде да пусне един кръвен. Все пак, едва от 3-4 дни би трябвало да има чхг в кръвта, а тв е и по-пухкава.
Тя не мери базална температура, но от няколко дни насам телесната й е 37-37,2.
Други симптоми няма. Освен леки болки в кръста и корема и леко чувствителни гърди.
Това пък какво общо има?
За симптоми е твърде рано, а може и да не се появят изобщо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия