Дългото чакане след трансфер - Тема 76

  • 54 412
  • 740
# 390
Fever ray
Ако не бъркам сметките...може да си направи вече тест и ще покаже.
А къде връщат толкова много...четири на брой?


На една приятелка й върнаха 5 ембриона при втори опит, от които има малка принцеска на 1 годинка вече. Това беше миналата година в болница Селена в Пловдив. Иначе не съм чувала никъде другаде да връщат толкова много, но явно го правят, когато се налага. Simple Smile

На мен ми е трети ден след трансфер на две 3-дневни ембриончета и ми казаха да направя кръвен на десетия ден. Мислех си, че няма чак толкова да го мисля, но ... 😂 Пожелавам успех и търпение на всички и положителни тестове! 👍🏻
Виж целия пост
# 391
При пункция на 8ми и трансфер на 10, ембрионите са двудневни
Виж целия пост
# 392
Няма значение на колко дни са. Докторът в случая е привърженик на теорията за минимален престой на ембрионите в изкуствена среда.
Важното е дали уринарен тест би показал или да изчака още няколко дни. Няма вече търпение момичето.
Виж целия пост
# 393
Няма значение на колко дни са. Докторът в случая е привърженик на теорията за минимален престой на ембрионите в изкуствена среда.
Важното е дали уринарен тест би показал или да изчака още няколко дни. Няма вече търпение момичето.
После колко има да чака...
Да минат 12-13дни от пункцията и може да опита с домашен тест
Виж целия пост
# 394
Двудневни са ембрионите, всичките ми трансфери са били с такива.
Успех на момичето !
Виж целия пост
# 395
Добро утро,момичета. Радостта ми от вчерашния + тест беше прекалено кратка-преди малко направих втори уринен тест (същата марка и модел) и няма втора чертичка 😭😢😭 знам, че е най-добре кръвен,ще направя още днес, но докато излезе ще се побъркам😓 чува ли ли сте за подобен случай и фалшив първи + тест? Направо съм сломена...защо изобщо се събудих и направих втори тест 😪😪😪😪
Виж целия пост
# 396
Добро утро,момичета. Радостта ми от вчерашния + тест беше прекалено кратка-преди малко направих втори уринен тест (същата марка и модел) и няма втора чертичка 😭😢😭 знам, че е най-добре кръвен,ще направя още днес, но докато излезе ще се побъркам😓 чува ли ли сте за подобен случай и фалшив първи + тест? Направо съм сломена...защо изобщо се събудих и направих втори тест 😪😪😪😪
Добро утро, девилче! Надявам се днешния да е някаква грешка. На въпросът ти - нямала съм фалшив положителен тест. Направила съм 10-ки през годините (винаги шуър чек) и когато е имало втора черта винаги е имало защо. Аз моя го повторих, но след 3 дена и чертата е по-плътна. Не избързвай с изводите.
Виж целия пост
# 397
Добро утро,момичета. Радостта ми от вчерашния + тест беше прекалено кратка-преди малко направих втори уринен тест (същата марка и модел) и няма втора чертичка 😭😢😭 знам, че е най-добре кръвен,ще направя още днес, но докато излезе ще се побъркам😓 чува ли ли сте за подобен случай и фалшив първи + тест? Направо съм сломена...защо изобщо се събудих и направих втори тест 😪😪😪😪
Добро утро, девилче! Надявам се днешния да е някаква грешка. На въпросът ти - нямала съм фалшив положителен тест. Направила съм 10-ки през годините (винаги шуър чек) и когато е имало втора черта винаги е имало защо. Аз моя го повторих, но след 3 дена и чертата е по-плътна. Не избързвай с изводите.
Много,много ти благодаря,мила🙏🏼🍀 сега се завърнах от денонощната аптека и направих Престо и Шуърчек (същия). С втора урина са, но са минали близо 4 часа без пишкане.
Ето и трите от днес:
1-вия (най-горе) шуър е от през нощта;
2-рия шуър и престото от сега,снимани на 8-9 мин.
Виж целия пост
# 398
Скрит текст:
Добро утро,момичета. Радостта ми от вчерашния + тест беше прекалено кратка-преди малко направих втори уринен тест (същата марка и модел) и няма втора чертичка 😭😢😭 знам, че е най-добре кръвен,ще направя още днес, но докато излезе ще се побъркам😓 чува ли ли сте за подобен случай и фалшив първи + тест? Направо съм сломена...защо изобщо се събудих и направих втори тест 😪😪😪😪
Добро утро, девилче! Надявам се днешния да е някаква грешка. На въпросът ти - нямала съм фалшив положителен тест. Направила съм 10-ки през годините (винаги шуър чек) и когато е имало втора черта винаги е имало защо. Аз моя го повторих, но след 3 дена и чертата е по-плътна. Не избързвай с изводите.
Много,много ти благодаря,мила🙏🏼🍀 сега се завърнах от денонощната аптека и направих Престо и Шуърчек (същия). С втора урина са, но са минали близо 4 часа без пишкане.
Ето и трите от днес:
1-вия (най-горе) шуър е от през нощта;
2-рия шуър и престото от сега,снимани на 8-9 мин.
Имат си чертичка! 🤗
Виж целия пост
# 399
Скрит текст:
Добро утро,момичета. Радостта ми от вчерашния + тест беше прекалено кратка-преди малко направих втори уринен тест (същата марка и модел) и няма втора чертичка 😭😢😭 знам, че е най-добре кръвен,ще направя още днес, но докато излезе ще се побъркам😓 чува ли ли сте за подобен случай и фалшив първи + тест? Направо съм сломена...защо изобщо се събудих и направих втори тест 😪😪😪😪
Добро утро, девилче! Надявам се днешния да е някаква грешка. На въпросът ти - нямала съм фалшив положителен тест. Направила съм 10-ки през годините (винаги шуър чек) и когато е имало втора черта винаги е имало защо. Аз моя го повторих, но след 3 дена и чертата е по-плътна. Не избързвай с изводите.
Много,много ти благодаря,мила🙏🏼🍀 сега се завърнах от денонощната аптека и направих Престо и Шуърчек (същия). С втора урина са, но са минали близо 4 часа без пишкане.
Ето и трите от днес:
1-вия (най-горе) шуър е от през нощта;
2-рия шуър и престото от сега,снимани на 8-9 мин.
Devilche-от пресен опит. Не ги прави тези тестове всеки ден. Не може напълно да им вярваш. Много голямо значение има концентрацията на урината, колко течности пиеш, през колко време пишкаш. Стресиращо е знам. На мен шуър чек преди няколко дни само сенки ми показваше. Последно преди 2 дни правих и беше като твоя втория от днес горе долу. Шуър отчитат, когато хормона е нараснал достатъчно. Ако ще правиш тестове 2, 3 кръвни през 48 ч най достоверно, уринарните днес са така, утре иначе. Твоите са си съвсем положителни.
Виж целия пост
# 400
Femme,Катe, благодаря ви за подкрепата🍀🌹🙏🏼 На първия шуър (среднощния) чертичката му се забеляза доста след изтичане на 10 мин.и я считам за изпарителна. На следващите 2 се появи,но е мн по-бледа от вчерашната. След малко отивам на кръвен въпреки, че не ми се искаше толкова рано да започвам с дупченето(нямам и аз вече вени),но иначе ще се побъркам с тези уринни тестове.Наистина не трябва да се прави като мен-всеки ден🙄
Благодаря ви,още веднъж и ви стискам палци, и на дветете - да видите скоро сакче и чуете ❤
Виж целия пост
# 401
Femme,Катe, благодаря ви за подкрепата🍀🌹🙏🏼 На първия шуър (среднощния) чертичката му се забеляза доста след изтичане на 10 мин.и я считам за изпарителна. На следващите 2 се появи,но е мн по-бледа от вчерашната. След малко отивам на кръвен въпреки, че не ми се искаше толкова рано да започвам с дупченето(нямам и аз вече вени),но иначе ще се побъркам с тези уринни тестове.Наистина не трябва да се прави като мен-всеки ден🙄
Благодаря ви,още веднъж и ви стискам палци, и на дветете - да видите скоро сакче и чуете ❤
Изчакай до утре,не си причинявай още по голями стресове,на кой ден след трансфера си,май си 8 ден,изчакай си 9 ден след трансфера и пусни кръвен,въпреки че се виждат ясно вторите чертички,положителни са:four_leaf_clover:
Виж целия пост
# 402
Femme,Катe, благодаря ви за подкрепата🍀🌹🙏🏼 На първия шуър (среднощния) чертичката му се забеляза доста след изтичане на 10 мин.и я считам за изпарителна. На следващите 2 се появи,но е мн по-бледа от вчерашната. След малко отивам на кръвен въпреки, че не ми се искаше толкова рано да започвам с дупченето(нямам и аз вече вени),но иначе ще се побъркам с тези уринни тестове.Наистина не трябва да се прави като мен-всеки ден🙄
Благодаря ви,още веднъж и ви стискам палци, и на дветете - да видите скоро сакче и чуете ❤
Изчакай до утре,не си причинявай още по голями стресове,на кой ден след трансфера си,май си 8 ден,изчакай си 9 ден след трансфера и пусни кръвен,въпреки че се виждат ясно вторите чертички,положителни са:four_leaf_clover:
Да,мила, 8-ми ден ми е днес. Малко се поуспокоих от думите ви и ще опитам да проявя още малко търпение 🙏🏼🍀🤗
Благодаря на всички ви, от сърце 💗💗
Виж целия пост
# 403
Femme,Катe, благодаря ви за подкрепата🍀🌹🙏🏼 На първия шуър (среднощния) чертичката му се забеляза доста след изтичане на 10 мин.и я считам за изпарителна. На следващите 2 се появи,но е мн по-бледа от вчерашната. След малко отивам на кръвен въпреки, че не ми се искаше толкова рано да започвам с дупченето(нямам и аз вече вени),но иначе ще се побъркам с тези уринни тестове.Наистина не трябва да се прави като мен-всеки ден🙄
Благодаря ви,още веднъж и ви стискам палци, и на дветете - да видите скоро сакче и чуете ❤
Изчакай до утре,не си причинявай още по голями стресове,на кой ден след трансфера си,май си 8 ден,изчакай си 9 ден след трансфера и пусни кръвен,въпреки че се виждат ясно вторите чертички,положителни са:four_leaf_clover:
Да,мила, 8-ми ден ми е днес. Малко се поуспокоих от думите ви и ще опитам да проявя още малко търпение 🙏🏼🍀🤗
Благодаря на всички ви, от сърце 💗💗
И моят съвет е до утре, въпреки че аз пък съм най малко от търпеливите, но логиката и разума е, че търпението е правилната тактика. Не се вкарвай във филм с тея пикливи тестове, преди около 4 дни като се бях филмирала и аз, от няколко аптеки няколко теста шуър чек, единият без даже и Изпарителна беше, а другите с различни черти. Не могат да дадат адекватен отговор за съжаление, а на нас тези стресове не са ни нужни.
Виж целия пост
# 404
Ама тя и кръвен да пусне два дена един след друг, пак може да се ошашка от резултата. Какъвто и да е теста, правиш през няколко деня, за да видиш как се движат нещата. Всичко ще е наред, бъди спокойна! 🤗🍀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия