Дългото чакане след трансфер - Тема 76

  • 54 413
  • 740
# 510
   Девилче, обясни в клиниката какви са опасенията ти да се върнеш на работа, надявам се да ти съдействат! Личните лекари като излязат в отпуск си определят заместници, така че и там си имаш резервен вариант. До 30.07 има малко време, бъди по-упорита в намирането на решение. Успех!
Виж целия пост
# 511
За женска консултация още имаш време. От там отказват болнични преди регистриран сърдечен ритъм или ако не си лежала в болница. От клиниката не би трябвало да ти дадат, защото нямаш право по закон за поредни болнични, без да минеш на лекарска комисия или трябва да имаш 3 дни прекъсване и връщане на работа. Вариант е единствено с ЛЛ или с познат специалист, които да ти издадат друга диагноза. Личният ти няма ли заместник? По закон трябва да има и може да ти даде 14 дни с диагноза "други женски заболявания". За 2 седмици ще регистрирате сърчице и в клиниката може да съберат лекарска комисия.
Най-чисто е да си вземеш няколко седмици отпуска и после от ЛЛ, а след това направо от ЖК.
Ако редуваш 3 дни отпуск и 14 дни от ЛЛ и не си ползвала през годината други болнични от ЛЛ, можеш да ползваш сумарно 45 дни. Т.е. 3 пъти по 14 + 3.
Виж целия пост
# 512
За статистиката, въпреки че не знам как ще се развият нещата.
Вчерашното чхг 220, днес с 22 часа разлика 321,400. Бавничко е, дано всичко е ок, защото ще се побъркам вече. Симптомите ми също намаляха, вече много рядко усещам болки в корема, не ми се гади вече, остана само гърдите да ме болят и температурата.
Виж целия пост
# 513
За статистиката, въпреки че не знам как ще се развият нещата.
Вчерашното чхг 220, днес с 22 часа разлика 321,400. Бавничко е, дано всичко е ок, защото ще се побъркам вече. Симптомите ми също намаляха, вече много рядко усещам болки в корема, не ми се гади вече, остана само гърдите да ме болят и температурата.
Катето, 14 дена след трансфер ми изчезнаха всякакви болки и симптоми - ни ниско долу, ни гърди (само са подути), ама ако съдя по предния път, то гадното ще дойде след 1-2 седмици Simple Smile Всичко ти е наред, момиче, няма да се шашкаш!!! 🤗
Виж целия пост
# 514
За статистиката, въпреки че не знам как ще се развият нещата.
Вчерашното чхг 220, днес с 22 часа разлика 321,400. Бавничко е, дано всичко е ок, защото ще се побъркам вече. Симптомите ми също намаляха, вече много рядко усещам болки в корема, не ми се гади вече, остана само гърдите да ме болят и температурата.

Кое му е бавното? Аз не виждам нищо бавно в нарастването на ЧХГ. Ама и всеки ден да изследваш ЧХГ...
Виж целия пост
# 515
Кате, кръвните тестове, които правиш са излишни, още повече всеки ден, че дори 24 часа не са минали. Много добре знаеш, че и при чудесно нарастващи стойности не може да  се прогнозира развитието. Пий си лекарствата и чакай преглед, вредиш си с тези тревоги. А резултатите ти ми изглеждат нормални. Успех и опитай да потушиш паниката.
Виж целия пост
# 516
Кате, кръвните тестове, които правиш са излишни, още повече всеки ден, че дори 24 часа не са минали. Много добре знаеш, че и при чудесно нарастващи стойности не може да  се прогнозира развитието. Пий си лекарствата и чакай преглед, вредиш си с тези тревоги. А резултатите ти ми изглеждат нормални. Успех и опитай да потушиш паниката.
Така е. Благодаря на всички ви, прави сте. Ако не беше тая овулация от страната на кривата ми и нагъната тръба, сигурно нямаше да се филмирам толкова. Това е единственото нещо, което ме тревожи, дали е успяло оплоденото яйце да стигне до матката, за това и следя стойностите, не че ми казват кой знае какво.
Виж целия пост
# 517
Кате за това само на преглед ще ти кажат.
Виж целия пост
# 518
Момичета, имам следния казус:
На 29.07(понеделник) ми изтича болничния след трансфер.Взех само 15 дни за съжаление. Тестовете са ми положителни и съм на преглед за сакче на 01.08. Та въпросът ми е: как мога да си пусна още болнични от клиниката от 30.07,т.к.ЛЛ я няма 1 м.,а още не съм насочена към женска консултация?
Този път не бих рискувала,предвид отровната среда на работното ми място.
От болницата могат да дадът още 30 дни след положителен тест, но от деня на прегледа. Ако не стане от ЛЛ, вариянт е да си пуснеш отпуск. Става въпрос за два, три дни все пак, но зависи и от работодателите ти . При мен се получи по същия начин, пуснах си отпуск до деня на прегледа.
Виж целия пост
# 519
Момичета на 8ми ден след ЗЕТ на 5дневен ембрион, дали ще отчете ЧХГ.
По предписание от болницата трябва да го пусна на 9ти ден, т.е понеделник, не неделя, но няма да имам възможност в понеделник да ида до лабораторията.
Моля ви за съвет!
Виж целия пост
# 520
Момичета, някой боляло ли го е кръста след трансфер? Цял ден доста ме боли и не мога да си намеря място и се чудя дали и от шепата лекарства, които взимам или е нещо друго...
@Semana15 ако можеш по-добре отложи за 10ти ден. Ако не на 8ми би трябвало да отчете, но да е ниско.
Виж целия пост
# 521
Момичета на 8ми ден след ЗЕТ на 5дневен ембрион, дали ще отчете ЧХГ.
По предписание от болницата трябва да го пусна на 9ти ден, т.е понеделник, не неделя, но няма да имам възможност в понеделник да ида до лабораторията.
Моля ви за съвет!
Аз пуснах на 8ми ден и си показа, според мен когато е 5-дневен ембрион 8-9 ден си е ОК за тест
Виж целия пост
# 522
Снежи,
Мен ме болеше кръста и в ниската част на гърба в последствие. Беше ми трудно да стоя права повече от 20 мин. Мисля че е от повишеното кръвоснабдяване в областта на таза.
Виж целия пост
# 523
Момичета на 8ми ден след ЗЕТ на 5дневен ембрион, дали ще отчете ЧХГ.
По предписание от болницата трябва да го пусна на 9ти ден, т.е понеделник, не неделя, но няма да имам възможност в понеделник да ида до лабораторията.
Моля ви за съвет!
На 8 ден (бластоцист) ЧХГ ми беше 84
Виж целия пост
# 524
Ще отчете теста,успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия