Дългото чакане след трансфер - Тема 76

  • 54 413
  • 740
# 495
Аз съм след трансфер на 3-дневни ембриончета, но до теста има още 12 дни поне 😀😍🙏🙏🙏 дано този път да се видят две чертички ❤🍀
Виж целия пост
# 496
Честито и от мен. Много лека и безпроблемна. Аз не мога да се похваля със същото. Моето чхг за 98 часа, 4 дни и 3 часа нарстна от 57,730 едва на 220. Опасявам се, че има някакъв проблем. Утре, колкото и да не ми се искаше, ще трябва да пусна още едно. Филмирах се тотално.
Виж целия пост
# 497
Момичета, да се отчета на 11ти ден с резултат от чхг: 242 🙃☺😊🥰
бременна съъъъъъъъъъм🤰🤰🤰🤰
Малко коте,бравоооо-страхотен резултат!Хихи-май ще ни се сбъдне желанието да си бременеем заедно🤞🍀🙏🏼

Чудя се само, дали да пусна и 3то чхг след 2 или 4 дни,за да е по-показателна картинката?
Според мен няма смисъл. За 2 дни не е двойно, а тройно. Добре се развива, чакай вече преглед за сакче Blush
Виж целия пост
# 498
Честито и от мен. Много лека и безпроблемна. Аз не мога да се похваля със същото. Моето чхг за 98 часа, 4 дни и 3 часа нарстна от 57,730 едва на 220. Опасявам се, че има някакъв проблем. Утре, колкото и да не ми се искаше, ще трябва да пусна още едно. Филмирах се тотално.
Според мен си расте добре
Виж целия пост
# 499
Честито и от мен. Много лека и безпроблемна. Аз не мога да се похваля със същото. Моето чхг за 98 часа, 4 дни и 3 часа нарстна от 57,730 едва на 220. Опасявам се, че има някакъв проблем. Утре, колкото и да не ми се искаше, ще трябва да пусна още едно. Филмирах се тотално.
Благодаря ти,Кате🙏🏼
в толкова ранна бременност мисля,че е нормално и твоето нарастване? Диапазона е доста голям,а и от това което изчетох тези дни и нощи е че може да забързва,след това забавя 🤨
Опитай да се успокоиш и пак пусни утре🙏🏼Вярвам,че всичко ще е наред при теб🍀стискам палци🤞
Виж целия пост
# 500
Задължително ще пусна. Реалист съм в случая. На 42 г не очаквам кой знае какви чудеса, то беше чудо и че стигнах изобщо до тук. Обажда се и в лабораторията, няма как грешка там, директно като стане готов резултата се нанася автоматично в таблиците, поне в цибалаб е така. Казвам, ако на някой му се случи да се чуди, да знае, че риска от грешки е съвсем нищожен и то само с апарата, ако нещо стане. Така ми го обясниха. Иначе жената гледа там някакви таблици и 10 мин се опита да ме успокои, че за сега всичко е ок, щом и мъжа ми изчете целият нет за чхг и започна да ми изчислява и да казва, че всичко е ок, явно доста съм луднала. Все гледам да успокоявам хората около себе си и да им вдъхвам кураж, а самата аз се вкарвам в някакви негативни приключения. Моля се само, ако има проблем поне да не е ИБ, а да си мине от само себе си, че сега момента ми е най малко подходящ за операции, ти не че има такъв подходящ изобщо, ама ако се наложи, няма начин.
Виж целия пост
# 501
Момичета,да ви попитам нещо ,след като са изследвани ембрионите и имам положителен тест може ли да се окаже кухо яйце. Сега само това мисля филмирах се.
Виж целия пост
# 502
Катето, ето тук има чхг калкулатор, за да сравниш стойностите със средните https://www.wantbaby.info/calculators/beta-hcg-levels/
Виж целия пост
# 503
Момичета, да се отчета на 11ти ден с резултат от чхг: 242 🙃☺😊🥰
бременна съъъъъъъъъъм🤰🤰🤰🤰
Малко коте,бравоооо-страхотен резултат!Хихи-май ще ни се сбъдне желанието да си бременеем заедно🤞🍀🙏🏼

Чудя се само, дали да пусна и 3то чхг след 2 или 4 дни,за да е по-показателна картинката?
Моето ЧХГ на 13 ден беше 230. В момента не иска да заспива Blush. И аз мисля че няма нужда да се бодете още веднъж. Лека и безпроблемна с пухкав финал на края.
Виж целия пост
# 504
Момичета помощ... На 9 ден започнах да имам кафяво зацапване преди малко видях нямам болки.. Пия 2х1 естрогем, 2х2 утрогестана и 1х1 медрол.. Всичко май свърши, един ден клексан и на другия ден аспирин
Виж целия пост
# 505
Обади се в клиниката. Предполагам ще ти спрат антикоагулантите. И не се отчайвай. Нищо се свършва толкова лесно с някакво си зацапване. Стискам палци да спре бързо и да се успокоиш.  Peace
Виж целия пост
# 506
Обади се в клиниката. Предполагам ще ти спрат антикоагулантите. И не се отчайвай. Нищо се свършва толкова лесно с някакво си зацапване. Стискам палци да спре бързо и да се успокоиш.  Peace
Писах на докито ,което ми направи трансфера,тя каза да спра клексана за 5 дни и аспирина за 2 дни...
Виж целия пост
# 507
Гледай и да лежиш повечко тези дни за всеки случай. И докато е само зацапване не се тревожи. Peace
Виж целия пост
# 508
Само сножщи беше...все едно еднократно,много странно..
Виж целия пост
# 509
Момичета, имам следния казус:
На 29.07(понеделник) ми изтича болничния след трансфер.Взех само 15 дни за съжаление. Тестовете са ми положителни и съм на преглед за сакче на 01.08. Та въпросът ми е: как мога да си пусна още болнични от клиниката от 30.07,т.к.ЛЛ я няма 1 м.,а още не съм насочена към женска консултация?
Този път не бих рискувала,предвид отровната среда на работното ми място.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия