Дългото чакане след трансфер - Тема 76

  • 54 411
  • 740
# 615


 Devilche ,аз също бях на преглед в 5г.с +1 докторката видя само сакче,снимката ми е малка черна точица,не се притеснявай .Така че заедно ще си чакаме да чуем сърчицата Kissing Heart

Минават да се похваля поне на вас🤗
Имаме си сакче в матката,но доктора каза,че било мн рано и затова е мъничко 🙄 Според него отговаряло на 4-5 седмица и така и не ми каза кога ми е термина.
Според вас кога ми е: последен МЦ-28.06.; Пункция-10.07; трансфер-15.07. Днес ми е 17ти ден след ЕТ и 21ви от пункцията 🙄
Даааа....стъпка по стъпка...нямам търпение да го чуя ♥ и да се поуспокоя. Стискам ти палчета🤞 Кога ще ходиш за сърчице?
Аз май ще ида средата на др седмица във Фемина при Димитров,че поне е с хубава техника 😃и да го видим това човече дето от сега не ме оставя да спя😉
Виж целия пост
# 616
Devilche, Честито сакче. Много се радвам за теб. Пожелавам на 12 и сърчице. Един въпрос, колко е голямо сакчето ти в 5+1, да си сверя часовника с това, което виждат при мен на 5+5?
Виж целия пост
# 617


 Devilche ,аз също бях на преглед в 5г.с +1 докторката видя само сакче,снимката ми е малка черна точица,не се притеснявай .Така че заедно ще си чакаме да чуем сърчицата Kissing Heart

Минават да се похваля поне на вас🤗
Имаме си сакче в матката,но доктора каза,че било мн рано и затова е мъничко 🙄 Според него отговаряло на 4-5 седмица и така и не ми каза кога ми е термина.
Според вас кога ми е: последен МЦ-28.06.; Пункция-10.07; трансфер-15.07. Днес ми е 17ти ден след ЕТ и 21ви от пункцията 🙄
Даааа....стъпка по стъпка...нямам търпение да го чуя ♥ и да се поуспокоя. Стискам ти палчета🤞 Кога ще ходиш за сърчице?
Аз май ще ида средата на др седмица във Фемина при Димитров,че поне е с хубава техника 😃и да го видим това човече дето от сега не ме оставя да спя😉
На 13 ден след трансфер ЧХГ 230,15 ден 530, десет дни след това видяхме точицата, а след още 10 чухме сърчицето. Към 7г.с. Това чакане беше дълго и тревожно, но и след това е така, та дори и по тегаво. Да мине БХС, да направим тези и онези изследвания,да мине първата ФМ, пак изследвания, втора, трета ФМ,та докато гушнете рожбичките си. Девилче отпусни се и се наслаждавай на това което се случва в момента. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност, като и положителни тестчета на всички които очакват.
Виж целия пост
# 618
Минават да се похваля поне на вас🤗
Имаме си сакче в матката,но доктора каза,че било мн рано и затова е мъничко 🙄 Според него отговаряло на 4-5 седмица и така и не ми каза кога ми е термина.
Според вас кога ми е: последен МЦ-28.06.; Пункция-10.07; трансфер-15.07. Днес ми е 17ти ден след ЕТ и 21ви от пункцията 🙄
На 22-ри ден от трансфер видях сакчета, а сърцата ги чухме на 29-ти ден от трансфер.
Виж целия пост
# 619
Цитат на: Devilche
link=topic=1125775.msg39098474#msg39098474 date=1564664816


 Devilche ,аз също бях на преглед в 5г.с +1 докторката видя само сакче,снимката ми е малка черна точица,не се притеснявай .Така че заедно ще си чакаме да чуем сърчицата Kissing Heart

Минават да се похваля поне на вас🤗
Имаме си сакче в матката,но доктора каза,че било мн рано и затова е мъничко 🙄 Според него отговаряло на 4-5 седмица и така и не ми каза кога ми е термина.
Според вас кога ми е: последен МЦ-28.06.; Пункция-10.07; трансфер-15.07. Днес ми е 17ти ден след ЕТ и 21ви от пункцията 🙄
Даааа....стъпка по стъпка...нямам търпение да го чуя ♥ и да се поуспокоя. Стискам ти палчета🤞 Кога ще ходиш за сърчице?
Аз май ще ида средата на др седмица във Фемина при Димитров,че поне е с хубава техника 😃и да го видим това човече дето от сега не ме оставя да спя😉

На преглед съм на 7.август и аз нямам търпение вече надявам се всичко да е наред Hands PrayStuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 620
Благодаря ви много, момичетаааа 🙏🏼🍀 явно е раничко,но само този час имаше(всички са в отпуск). Ще се заредя с търпение до прегледа и надежда,че ще спре да ми зацапва ☹ Пак се появи,но е кафеникаво.
Виж целия пост
# 621
Девилчеее,бравоо🍀честитооо🍀ииии едно хубаво сърчице да чуетееее🍀на мен цикъла ми беше на 29.06.на 12.07 пункция и на 17.07 ми беше трансфера значи 2 дни си перди мене🙃🥰😊мен в сряда на 7.08 ме викат..но не за сърце а за сакче..дали да не хвана и аз да отидя тия  дени на преглед 😅
Виж целия пост
# 622
Според мен по-рано от 12.08 може и да не се види сърчице и са е рано, само да се тревожиш.Според мен изчакай до тогова, не прави междинен преглед.
Виж целия пост
# 623
Според мен по-рано от 12.08 може и да не се види сърчице и са е рано, само да се тревожиш.Според мен изчакай до тогова, не прави междинен преглед.

За да съм по -спокойна утре ще пусна кръвен и в понеделник пак(почекнах се с тези чхг тестове,но посредния ме.притеснява)
Виж целия пост
# 624
Момичета,пак съм аз 😓18ти ден след трансфер със засилващо се зацапване (бежаво) и нещо като контракции от час 😦 взимам утрогестан 2х3 (от снощи през устата),от сутринта вит.Ц и дуфастон
, и не мърдам от леглото. Не знам  какво да правя-пациент съм на Персенска в Надежда,но всички репродуктивни да в отпуск. Да ходя ли там в спешен или ще ми предложите друг добър доктор рискова бременност в София 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼😂😂
Виж целия пост
# 625
Девилче аз не виждам и да отидеш какво по различно може да се направи. Лежи и си почивай и стискам палци всичко да е наред.
Виж целия пост
# 626
Девилче аз не виждам и да отидеш какво по различно може да се направи. Лежи и си почивай и стискам палци всичко да е наред.
Именно! Всичко изчетох у нас и по света,и терапията е една и съща. Повече ме притесняват сега тези контракции или по-точно пулсиране като при оргазъм,но не е😦
П.п. А сега вече и кафяви нишки по хартията 😥😭
Виж целия пост
# 627
Момичета,пак съм аз 😓18ти ден след трансфер със засилващо се зацапване (бежаво) и нещо като контракции от час 😦 взимам утрогестан 2х3 (от снощи през устата),от сутринта вит.Ц и дуфастон
, и не мърдам от леглото. Не знам  какво да правя-пациент съм на Персенска в Надежда,но всички репродуктивни да в отпуск. Да ходя ли там в спешен или ще ми предложите друг добър доктор рискова бременност в София 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼😂😂
Приемаш ли но шпа...ако не вземи си и пий 3х2 те са точно за отпускане на мускулатурата (така поне са и казвали) а ако има кой да ти боцне една инжекция бусколизин и.и но шпа още по.-добре така бих направила аз...стшскам палци всичко да е наред и вярвам ,че ще е така
Виж целия пост
# 628
Но шпа обезателно!Желая ти късмет и да мине!
Виж целия пост
# 629
Благодаря ви,момичета🙏🏼 Пия но шпа от трансфера и то макс.доза 3х2,също естрофем 2х1, фолиева мета 2х1,утрогестан 2х3 ваг. и клексан 0,4 дневно. Сега включих дуфастон,вит.Ц и 2 бусколизина току що😥 не знам какво повече ще ми изпишат в болницата и дали изобщо ще могат да ми кажат нещо за сакчето толкова рано 🤔🥺 с тези издължени кафяви нишки май ми е ясно на къде отивам😔😭
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия