Дългото чакане след трансфер - Тема 76

  • 54 411
  • 740
# 630
Нищо не е ясно все още, но наистина е много рано за да кажат каквото и да е лекарите.
Виж целия пост
# 631
А дали на ехограф няма поне да видят има ли отлепяне или просто е зацапване...има какви ли не случаи и не се знае, може да мине и да се справи човечето!
Виж целия пост
# 632
Орион много е трудно да се види нещо толкова рано, а и да видят какво повече може да направят.
Аз мисля, че Девилче е направила всичко възможно, понякога има неща, които не зависят от нас и няма как да ги контролираме колкото и да искаме.
Виж целия пост
# 633
Отивам на спешен,зада не ме гризе съвестта,ако приключи всичко сега. Знам,че нищо повече няма да видят, направят и изпишат, но и заради ММ ще ида, да не изляза аз виновната накрая 😥че съм се самолекувала.


Виж целия пост
# 634
Всичко ще е наред Девилче, ще видиш. Само не се притеснявай....
Стискам палци...
Виж целия пост
# 635
Завърнах се. Кафявото течение и ивиците било от старо кървене 🤔 сакчето си е в матката,но го изкараха по-малко 🥺
 вчера д-ра го снима 0,60, днес друг д-р 0,43...незнам какво да мисля.....
Увеличи ми дуфастона на 4х1 и добави дицинон 3х1(за спиране на кървенето било). Ако се засили да спра клексана.
Виж целия пост
# 636
Здравейте момичета! Спешно имам нужда от съвет! Днес ми е 9ти ден от ЗЕТ на 2х3дневни .. снощи имах леко кафеникаво зацапванв и днес се усили.. даже вече е малко червеникаво.. понеже много се притесних и реших да си пусна  кръвно изследване.. резултата е 152 , а през това време направих и пиклив , видях втората черта .. не мога да се зарадвам изобщо това зацапване много ме притеснява. Какво мислите? Какво да правя?
Виж целия пост
# 637
Здравейте момичета! Спешно имам нужда от съвет! Днес ми е 9ти ден от ЗЕТ на 2х3дневни .. снощи имах леко кафеникаво зацапванв и днес се усили.. даже вече е малко червеникаво.. понеже много се притесних и реших да си пусна  кръвно изследване.. резултата е 152 , а през това време направих и пиклив , видях втората черта .. не мога да се зарадвам изобщо това зацапване много ме притеснява. Какво мислите? Какво да правя?
Бременна си-честито 🍀🍀
Отивай веднага на лекар! Не се бави изобщо.
Късмет 🤞🤞🍀
Виж целия пост
# 638
Здравей, Bunny,
Мисля, че трябва да се обадиш на доктора си за да му кажеш за положителните стойности и да му обясниш за зацапването. От неговото обяснение или решение ще се успокоиш най-много.
Виж целия пост
# 639
🙈 благодаря ти Devilche ❤  опитвам се да се свържа с него , но не си вдига телефона. Ще пробвамм пак , дано успея да се свържа скоро
Виж целия пост
# 640
🙈 благодаря ти Devilche ❤  опитвам се да се свържа с него , но не си вдига телефона. Ще пробвамм пак , дано успея да се свържа скоро
По-добре пиши-така ще разбере,че е спешно,но най-добре иди в клиниката,ако можеш,т.к. ако ти изпише нещо ще ти трябва и рецепта.
Виж целия пост
# 641
Тръгвам сега към клиниката .. но ще пътувам някъде 1час .. дано да не се влошат нещата 🙏🏻 Стискайте палци момичета 🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 642
Тръгвам сега към клиниката .. но ще пътувам някъде 1час .. дано да не се влошат нещата 🙏🏻 Стискайте палци момичета 🍀🍀🍀
Няма да се влошат за 1 час-спокойно само🍀стискам палчета да ни се похвалиш след час и половина 😊
Виж целия пост
# 643
Девилче, успокой се! Намери се кой да ти го каже, но размера на сака не бива да те притеснява. Моят въображаем ли псевдо ли, отразяващ ли се и аз не знам, шест доктора го изкараха 6 различни размера в рамките на 2 дни от 0.27 до 0.55 см, при Димитров от един ъгъл се видя 0.55, от друг 0.3, явно има значение и ехографа и ъгъла, от който гледат. Кафявото зацапване не е толкова страшно. Имай предвид, че си вземала и доста изкуствени хормони, покрай инвитрото, може и от Това да е. Внимавай с дозите на прогестерона, до колкото знам и обратния ефект не е добре, защото сгъстява кръвта. Аз съм спряла всички лекарства от неделя като видях на къде отиват нещата, даже си и пуша вече, защото иначе съвсем ще изпуша обаче психически, това сигурно не е и в лигавица и пак си стои. Спокойно, всичко ще е ок. По важно е но шпато според мен сега и почивката, да намалиш контракциите.
Виж целия пост
# 644
Аз да се отчета.. успях да се свържа с лекаря и каза да спра фраксипарина и аспирина. Но се изненада от чхг-то , било високо. Някой с опит може ли да сподели мнение за стойността на чхгто 🍀 успех на всички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия