Дългото чакане след трансфер - Тема 76

  • 54 411
  • 740
# 225
Искам да попитам само има момичета, които посещават Тутракан?Аз там си направих инвитрото.
Само ми стана любопитно!😊🍀
И да не забравя пожелавам на всички 🤰❤
Аз съм в Тутракан при Д-р Л. Бойчев, живот и здраве на 23ти съм на преглед. Нямам търпение 😊
Виж целия пост
# 226
Искам да попитам само има момичета, които посещават Тутракан?Аз там си направих инвитрото.
Само ми стана любопитно!😊🍀
И да не забравя пожелавам на всички 🤰❤
И аз съм там Simple Smile
Виж целия пост
# 227
Искам да попитам само има момичета, които посещават Тутракан?Аз там си направих инвитрото.
Само ми стана любопитно!😊🍀
И да не забравя пожелавам на всички 🤰❤
Аз съм в Тутракан при Д-р Л. Бойчев, живот и здраве на 23ти съм на преглед. Нямам търпение 😊
Аз при Б. Бойчев на преглед съм на 29ти. И аз така нямам търпение 😊
Като отида ще ми кажат колко са нали?
Виж целия пост
# 228
Моля да кажете какво означава този резултат. Благодаря!
Скрит текст:
Виж целия пост
# 229
Момичета, за колко дни ви изписаха Медрол след трансфера?
Виж целия пост
# 230
Момичета, за колко дни ви изписаха Медрол след трансфера?
На мен до теста. Ако е положителен, още седмица и преглед. Ако не, се спира по схема, но аз не знам каква е. Дано не ми налага да разбирам...Simple Smile!
Успех Simple Smile! Hug Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 231
Jenkata, тихо чистито!Бременна си, на кой ден е това и на кой ден ти ги върнаха?
Виж целия пост
# 232
Jenkata, тихо чистито!Бременна си, на кой ден е това и на кой ден ти ги върнаха?
Благодаря! 🥰 Днес е 9 ден на три тридневни ембриончета
Виж целия пост
# 233
Чудесен резултат, залагам че е повече от едничко ☺дано всичко е наред☺
Виж целия пост
# 234
Чудесен резултат, залагам че е повече от едничко ☺дано всичко е наред☺
Благодаря! Дано да е така и го желая на всички от сърце! ❤️
Виж целия пост
# 235
Момичета, днес на 7 ден от ЕТ на едно 5 дневно бластоцитче, пуснах кръвен тест ЧХГ 3.860
Звъннах на др Владимиров, той ми каза, че най-вероятно е биохимична бременност и да повторя теста на 16.07.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 236
Момичета, днес на 7 ден от ЕТ на едно 5 дневно бластоцитче, пуснах кръвен тест ЧХГ 3.860
Звъннах на др Владимиров, той ми каза, че най-вероятно е биохимична бременност и да повторя теста на 16.07.
Успех на всички!
Гушкам те силно! ❤️А вариант за късна имплантация?
Виж целия пост
# 237
Късната имплантация е заради късня овулация. При ин витро как точно да се случи?
Виж целия пост
# 238
Дали е възможно да е късна имплантация! Вчера имах много силно главоболие, болеше ме корема и кръста.Нямам зацапване..
Не знам как да действаме от тук нататък, какви изследвания трябва да си направим.
Виж целия пост
# 239
Мен лично и мнението за биохимична ми е странно при тази ниска стойност...това дори не е сива зона.Стискам палци все пак да расте!
При ин витро дори датата за термин може да е различна т.като се знае кога са оплодени, не както при спонтанна бр.☺
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия