Дългото чакане след трансфер - Тема 76

  • 54 413
  • 740
# 345
Честито,Femme 🍀
Момичета,брои ли се деня на трансфера или от следващия? Трансферът ми беше на 15.07 на 3 5-дневни бластоциста и се чудя кога да направя кръвен и кога уринарен?
Освен пробождания,но по-скоро в яйчниците,а не в матката и честото пишкане нииииищо друго различно не усещам. При вас как е?
Кой ще прави тест тази седмица и на кой ден от трансфера!

 И моя трансфер е на 15.07. По принцип ми казаха кръвен на 25 ( 10 дни след трансфера, трансфера е 0 ден). Но мисля в понеделник да припишкам един.
 Още преди трансфера ме боляха гърдите. Аз съм със ЗЕТ. Наболява ме корема.
 Успех Devilche! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 346
Честито,Femme 🍀
Момичета,брои ли се деня на трансфера или от следващия? Трансферът ми беше на 15.07 на 3 5-дневни бластоциста и се чудя кога да направя кръвен и кога уринарен?
Освен пробождания,но по-скоро в яйчниците,а не в матката и честото пишкане нииииищо друго различно не усещам. При вас как е?
Кой ще прави тест тази седмица и на кой ден от трансфера!

 И моя трансфер е на 15.07. По принцип ми казаха кръвен на 25 ( 10 дни след трансфера, трансфера е 0 ден). Но мисля в понеделник да припишкам един.
 Още преди трансфера ме боляха гърдите. Аз съм със ЗЕТ. Наболява ме корема.
 Успех Devilche! Flowers Four Leaf Clover
Благодаря ти,Крис 🍀 успех и на теб 🙏🏼🤞
И на мен ми минават такива мисли за понеделник 🙄 моят трансфер е свеж и също гърдите ме болят от преди него, а от 2 дни имам и газове. Преди малко пък, при ставане от дивана силно ме преряза десен яйчник за 2-3 секунди 🤭
Виж целия пост
# 347
 Devilche, благодаря ти и аз има газове, запек. Осъзнавам, че всичките тези усещания са от лекарствата...И колкото по-малко време остава, толкова по- ме хваща шубето. Също започнах много да сънувам.
Виж целия пост
# 348
Здравейте, момичета. Реших да попитам тук, а не в 40+, защото много от Вас са достатъчно компетентни, за да ми отговорят. Накратко имам 2 чертички от нормална бременност след дълги години борба. Утре вероятно ще се консултирам с доктор, но сега са почивни дни и не искам да ходя при кой да е. 3 ти ден от закъснението ми е, преди 3 дни разбрах, че съм бременна. Втора бременност ми е, имам дъщеричка на 10 почти, но май съм забравила как е. Имам доста осезаеми болки не постоянни, но понякога по около половин час в корема и особено кръста, които са доста стресиращи, нз до колко са нормални. Вземам но шпа, когато боли повече, а от вчера си само назначи утрогестан по едно сутрин и вечер, след трансфер са ми го изписвали. Дали е правилно според Вас? Тези болки, за тези които имат положителен тест, нормални ли са?
Femme, черичката ти е супер, мисля че имаш повод за радост. Моят Шуърчек почти я няма, а вчера чхг ми беше 24,16, на 12,3.беше като сянка, при теб хормона е явно доста повече. Пожелавам ти успех!
Виж целия пост
# 349
Домашните тестове обикновено показват 2 чертичка при ЧХГ над 20.Така че ако ЧХГ е 20 или повече,дали ще си направиш тест на 4-10 или 13 ден няма значение.Но според мен на 10 ден от ЕТ е най-добре да се правят тестове.За кръвен даже на 8. Успех на всички
Виж целия пост
# 350
Здравейте, момичета. Реших да попитам тук, а не в 40+, защото много от Вас са достатъчно компетентни, за да ми отговорят. Накратко имам 2 чертички от нормална бременност след дълги години борба. Утре вероятно ще се консултирам с доктор, но сега са почивни дни и не искам да ходя при кой да е. 3 ти ден от закъснението ми е, преди 3 дни разбрах, че съм бременна. Втора бременност ми е, имам дъщеричка на 10 почти, но май съм забравила как е. Имам доста осезаеми болки не постоянни, но понякога по около половин час в корема и особено кръста, които са доста стресиращи, нз до колко са нормални. Вземам но шпа, когато боли повече, а от вчера си само назначи утрогестан по едно сутрин и вечер, след трансфер са ми го изписвали. Дали е правилно според Вас? Тези болки, за тези които имат положителен тест, нормални ли са?
Femme, черичката ти е супер, мисля че имаш повод за радост. Моят Шуърчек почти я няма, а вчера чхг ми беше 24,16, на 12,3.беше като сянка, при теб хормона е явно доста повече. Пожелавам ти успех!
За утрогестана нека ти кажат по-запознатите, аз не съм. При всеки е различно. Всеки организъм реагира различно на промените. Аз имам силни болки всеки ден, обикновени следобед за известно време. Пия но шпа. С дъщеря ми имах същите първата седмица след теста. После още няколко пъти за месец, два и приключи. Но шпа не съм пила тогава. И кръста ме наболява. С несполучливата си бременност нямах такива силни болки и гърдите ми не порастнаха никак.
Дано имам повод за радост! И аз останах много очудена от теста, не препоръчвам толкова рано тестване, за да няма разочарование, а след 2-3 дена да стане ясно, че е нямало защо.
Виж целия пост
# 351
Извинявайте за въпроса, но как се справяте със запека? Хапвам доста течна храна, но не винаги помага, а знам че не трябва да се напъва жената при изхождане ( при мен се налага понякога)
Виж целия пост
# 352
Извинявайте за въпроса, но как се справяте със запека? Хапвам доста течна храна, но не винаги помага, а знам че не трябва да се напъва жената при изхождане ( при мен се налага понякога)
Трудно е и при мен,но наблягам на таратор,активия и праскови. Преди бях с най-редовната перисталтика(по часовник),сега на 2-3 дни успявам чак 🙄
Виж целия пост
# 353
Може да опитате със сироп Дуфалак. Безвреден е и е позволен при бременност. Peace
Виж целия пост
# 354
За запек
Сливи, топла вода на гладно, овесени ядки като каша, круши, сушени сливи и смокини...вероятно и др.неща има...сега това се сещам.Пийте и много вода.
Катето, тихо честито!Мисля, че и болките и лекарствата са в норма, но е мое мнение...Ще пускаш ли др.ЧХГ?
Виж целия пост
# 355
За запек
Сливи, топла вода на гладно, овесени ядки като каша, круши, сушени сливи и смокини...вероятно и др.неща има...сега това се сещам.Пийте и много вода.
Катето, тихо честито!Мисля, че и болките и лекарствата са в норма, но е мое мнение...Ще пускаш ли др.ЧХГ?
Ами на 18.07-12.260, след 41 ч. беше 25,160, нз чудя се, дали утре в 8 да не пусна пак, ще са минали точно 48 ч от последния или да изчакам, пък то каквото има да се случва, ще се случи. Само болките ми притесняват, не са нетърпими, но все едно ми е дошло и всяко ходене до WC все си мисля, че ще прокървя, а пишкам през 20 мин. Точно като при току що идващ цикъл си са. Май трябва просто да си ги търпя, навсякъде казват, че са нормални. Гледам повече да лежа. Работата ми е такава, че сама си определям часовете и работното време. Е днес ще поработя повече, но трябва и пари да се изкарват. Пих едно но шпа превантивно, пък дано мине добре деня.
Виж целия пост
# 356
Можеш да пиеш до 3х2 но шпа
Виж целия пост
# 357
Можеш да пиеш до 3х2 но шпа
Благодаря, за сега минавам с по до 2 на ден, пия и МАГНЕРОТ, ама аз по принцип си го пия него от 2 години по половин таблетка, най вероятно ще трябва да го вдигна на цяла. Имам понякога екстрасистоли, изследвани са и кардиолог ми го беше назначил.
Виж целия пост
# 358
Кате, ти минаваш с по две, обаче идеята е и да нямаш контракции. Така че, пий повече до допустимото, както ти е казала и Нандин.  Знаеш, че 3х2 изписват след инвитро в началото. За магнерота не съм сигурна, че трябва.
Иначе теста според мен може да го повториш и на 72 часа ако имаш търпение, но не всеки ден, както беше започнала Hug
Виж целия пост
# 359
Кате, ти минаваш с по две, обаче идеята е и да нямаш контракции. Така че, пий повече до допустимото, както ти е казала и Нандин.  Знаеш, че 3х2 изписват след инвитро в началото. За магнерота не съм сигурна, че трябва.
Иначе теста според мен може да го повториш и на 72 часа ако имаш търпение, но не всеки ден, както беше започнала Hug
Знам, че изписват, но аз съм си малко скептична с всички хапове и ако не ме боли много, не пия. Смятам, че самата болка е нормална, все пак се разтяга тази  матка, не е в нормално състояние, пък и ако всичко е наред и се е хванал добре, не би трябвало да му пречат съкращенията на матката от нарастването й, но да права си, че колкото по малко по-добре, за това и ако усетя по силна болка си пия. Магнерота също върши работа срещу контракции, освен за моя проблем и с гинеколог съм се консултирала поне за него още по време на процедурите. Ще видим за чхг, утре ще отида Димитров да ми каже, какво да правя, аз нали при него се преместих и за лекарства и за тестове, то за прегледи е много рано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия