Дългото чакане след трансфер - Тема 76

  • 54 412
  • 740
# 360
На този етап матката няма от какво да се разтяга още
Виж целия пост
# 361
Честито и на новата бременелка🍀🍀🍀
Момичета в сряда на 17.07 ми беше трансфера в петък и събота имах една определена точка в ляво  ,ама много ниско долу където ме опъваше(около един сантиметър над кокъла..извинявам се за израза) и чат пат десният яйчник..а днес нищо не усещам само,че гърдите са ми чувствителни ,ама те и от преди това  си бяха така..възможно ли е всичко да е приключило...лежах,почивах не съм се натоварвала...(а отностно точката ,като гледам из интернет по анатомията на чомека май е шийката на матката)
Виж целия пост
# 362
Ако можеше да се каже само по симптоми какво и как, нямаше да ни карат да пускаме кръвни тестове  и да ходим на УЗ  Wink
   Мисли позитивно и си изчакай спокойно датата за теста. Peace
Виж целия пост
# 363
Момичета, току-що (час след утрогестана) видях на тоалетната хартия мн малки кафеникави ивици,като конци 🤭
днес ми е 6-ти ден след трансфер на 3 ембриончета-бластоцисти. Не е розово,не е червено както описват имплантационното зацапване, а какво може да е според вас? Ембрион или? 😫
Виж целия пост
# 364
Честито и на новата бременелка🍀🍀🍀
Момичета в сряда на 17.07 ми беше трансфера в петък и събота имах една определена точка в ляво  ,ама много ниско долу където ме опъваше(около един сантиметър над кокъла..извинявам се за израза) и чат пат десният яйчник..а днес нищо не усещам само,че гърдите са ми чувствителни ,ама те и от преди това  си бяха така..възможно ли е всичко да е приключило...лежах,почивах не съм се натоварвала...(а отностно точката ,като гледам из интернет по анатомията на чомека май е шийката на матката)
Първо шийката на матката не е в ляво (не е и в дясно). Второ няма как да я усещаш. Трето симптоми на този етап не търси.
Виж целия пост
# 365
Devilche от утрогестана е спокойно !!! Стискам палци ❤.
Момичета аз да попитам ,след моя неуспех в 5г.с след като прокървих и си ми дойде на следващия месец въпреки задържан фоликул пак си ми дойде на време и нормално . После се оказа че имам гъбички пих едно хапче плюс глобули слагат и този месец преди да ми дойде бях на преглед ,доктора каза ,че всичко е нормално и че съм се изчистила и от гъбичките . Е дойде ми с 4 дни по рано ,но пак в норма (на мен ми идва на 31/32 ден този път на 28 ми дойде ) до тук добре първите 2 дни си ми тече нормално да но после почна едно кафяво на конци както казва Девилчето и така вече 9 ден днес само ми цапа кафеникаво . Направо не знам както е това ,за 1 ден спря и на др ден до днес си ми е така ... 🤨😔 от какво може да е и не знам да звъня ли на доктор кво да правя 🤷🏼♀
Виж целия пост
# 366
На 15.06 си поставих хориомон,той за колко време се чисти...питам ,защото една позната каза 14 дни а една друга 7 дни..
Виж целия пост
# 367
На 15.06 си поставих хориомон,той за колко време се чисти...питам ,защото една позната каза 14 дни а една друга 7 дни..
При мен от опит, 10 дни за 5000 еденици, 2 дни за 100 еденици, повече от тези не са ми слагали, за да споделя, но смея да твърдя, че след 10 - я ден на 5000, тестовете са верни.
Виж целия пост
# 368
Много ти благодаря за успокоението, pipi8 🙏🏼 Защо не звъннеш в клиниката на спешен тел. и да ги питаш за твоята ситуация. При мен 2-рия цикъл,но след дълъг протокол(неуспешен) имах подобно на твоето зацапване 10 дни и после спря и всичко беше наред.
Мили дами, страх не страх днес 7-ми ден от прибирането на бластоцистчетата ни направих уринарен тест.
Ето и резултата:


Как ви изглежда?
Виж целия пост
# 369
Гледката е страхотна !
Честито и всичко да е наред ! Wink
Виж целия пост
# 370
Много ти благодаря за успокоението, pipi8 🙏🏼 Защо не звъннеш в клиниката на спешен тел. и да ги питаш за твоята ситуация. При мен 2-рия цикъл,но след дълъг протокол(неуспешен) имах подобно на твоето зацапване 10 дни и после спря и всичко беше наред.
Мили дами, страх не страх днес 7-ми ден от прибирането на бластоцистчетата ни направих уринарен тест.
Ето и резултата:


Как ви изглежда?


Изглежда като като да си бременна. 🤷♀ Пухкав финал ти желая! 🙏🏻🤗
Виж целия пост
# 371
Casablanka,Femme,много ви благодаря 🙏🏼🙏🏼🌹🌹 дано всички стигнем спокойни,здрави и щастливи до пухкав финал 🍀
Виж целия пост
# 372
Девилче, изглежда перфектно!Тихо честито и всичко да е гладко до края!☺
Виж целия пост
# 373
Много ти благодаря за успокоението, pipi8 🙏🏼 Защо не звъннеш в клиниката на спешен тел. и да ги питаш за твоята ситуация. При мен 2-рия цикъл,но след дълъг протокол(неуспешен) имах подобно на твоето зацапване 10 дни и после спря и всичко беше наред.
Мили дами, страх не страх днес 7-ми ден от прибирането на бластоцистчетата ни направих уринарен тест.
Ето и резултата:


Как ви изглежда?

Супер си изглежда
Честито и щастлив финал 🍀🙏😊
Виж целия пост
# 374

Днес ми е 7 ден след поставянето на хориомон и 5 ден след трансфера не се стърпях и си направих тест с чувствитерност 10mul. Защото ми беше интересно дали ми се е изчистил от организма(Аптекарката каза,че ок има бременност ще отчете 7 дни преди цикъла..а на мен трябва утре да ми дойде и моят опит май,май приключи)
Devilche честито 🍀🍀🍀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия