Искам да кажа ... (160) през юли 2019

  • 73 711
  • 1 606
# 360
Добро утро,

честити да са всички имащи повод.
На Шугърчето и пожелавам лек полет и повече никакви тревоги. А на Джони весело детство.

Янтра я кажи през кое ГКП минахте последния път за Гърция- каза нещо за Златоград ама забравих името на пункта.

Хубав ден
Виж целия пост
# 361

Али, дано е в ръцете на добри хора дядо ти.

Само за това се моля,  другото е божа работа...

Яко трудова дейност върша аз, обаче няма да ми стигнат чарковете да завърша коридора... 🤣 То се очакваше де... Следобед ще кафепием с дружките градско и ще донапазарувам. Иначе съм си изрязала парчетата, подредила съм ги и после само да завинтвам. Като лего е 🤣 Апвам и почвам последната стая, за там уж всичко е изчислено. В предвид математическите ми умения,  надали ама... 🤣
Виж целия пост
# 362
Лина, завиждам ти за поспиването!
Али, аз и друг път съм споделяла, че намирам много общи черти между теб и снаха ми....Последното е нейния любим емотикон, който и ти от известно време ползваш честичко.
Виж целия пост
# 363
Добро утро банда!
Пердета не видях, не мога да дам мнение.
Алечка, дано дядо ти да има дни!
Вчера правих торта Шварцвалд от Черешката.
На външен вид не можах да догодя като оригинала, но се надявам а е много вкусна. Благодаря за милите пожелания за рождения ми ден! Да ви се връща!
Отивам да се приготвям за гостите!
Виж целия пост
# 364

Али, аз и друг път съм споделяла, че намирам много общи черти между теб и снаха ми....Последното е нейния любим емотикон, който и ти от известно време ползваш честичко.
Па ако знаеш колко чубрица съм набрала... 🤣

Не ма заговаряйте, почвам!
Виж целия пост
# 365
Ох, с тая чубрица сте 1:1. Нямам думи просто!

Мериан, все пак, ако решиш може да ни зарадваш със снимка на тортата. Гледах в Мастър шеф как се прави тази рецепта. Та, може да погледнеш и там, за да сравниш рецептите.
Виж целия пост
# 366
Мериан, Честит Рожден Ден, много здраве, любов и късмет ти пожелавам!
Виж целия пост
# 367
Честити да са всички с поводи за празник от последните дни. Здрави, щастливи и обичани да сте и вие, и дечицата и близките ви.

Бубе, съжалявам за загубата ти  spoko. Аз след година още не мога да повярвам, че татенцето ми вече го няма. Много близки си бяхме и до последно ме караше да се чувствам като най-важния човек в живота му, въпреки че и внуци, и правнучка се появиха.

Але, не те заговарям, действай. Много хубаво ти се получава. Дано всичко при дядо ти да се нареди по възможно най-добрия начин.

Шугърче, лек и безпроблемен полет и добре дошла в къщи. Най-лошото вече да е зад гърба ви и скоро да почнеш да се оплакваш от ежедневието с джурасика и от това, че Джони ти е разказал играта от тичане и белИ Hug.

Имам си Буболече и е много весело в къщи. Това човече расте като гъбка. Лепнала се е за вуйчо си и не признава никой друг. Добре, че той няма нищо против и ѝ угажда за всичко. Сега е при другите баба и дядо, но утре ще ми я доведат и ще е при нас цяла седмица Heart Eyes.


П.П. Да кажа само, че завиждам съвсем неблагородно на всички, които са на морето Imp. Топнете се по веднъж и заради мен Hug.
Виж целия пост
# 368
Добър ден и от мен! Nature Sun With Face

Хапнах баничка и си изпих кафето. Coffee Голям мързел еййй. Blush
Съпружието отива да кара мотор с някакъв ретроклуб. Bicyclist Аз смятам да оползотворя времето си с книжка. Book

Руми, не знам ти какво виждаш, но в моите очи това е голяма, хубава баня. People Bath

Але, радвам се, че дядото ти е в добри ръце. Дано и всичко с операцията бъде наред. Нека си остане все с такъв силен дух. Flowers Four Leaf Clover
Пердетата бих подкъсила малко. И аз не обичам да ми се влачат. Цветът им е уникаТен! Много ми харесва. Както ми харесаха и стаите, които показа. С любов и щастливи моменти да са изпълнени! Heart Eyes

Елисана, честита ти дъщеря! Да е здрава и успешна. Balloon Cake Party Time

Честита да си и ти, Мериан. Здраве и спокойствие ти пожелавам. Хубав празник! Champagne Birthday Tada

Бъни, Hug

Мила Деси, лек и спокоен полет. Airplane Като се прибереш да ги нагушкаш всички силно. Много се вълнувам за срещата ви. Revolving Hearts
И ако някоя вечер, когато всички заспят рано, искаш малко да разтушиш, ела с някое малко Джак-че да си кажем "Наздраве!". Beers

Веси, аз бих избрала Маказа пред Златоград. Пътят е по-широк и хубав и обикновено става по-бързо. Hands Thumbsup

Виж целия пост
# 369
Мериан, пропуснала съм, прощавай! Честита да си, здрава, щастлива и много поводи за радост да имаш!
Виж целия пост
# 370
Честити да са Мериан и на Елисиана щерката Birthday

Али, стискам палци за дядо ти, бързо и безболезнено да мине всичко.

Голямата прати една снимка с братЧедката. Осъзнах колко са пораснали.
Вчера са си хванали бусчето и отишли двете до Несебър да се разходят.

Зварте, вярно е голяма. Даже прекалено. Ще се изгради стена и ще се отдели помещение за пералнята и сушилнята. Ще видим после какво ще остане Rolling Eyes
Виж целия пост
# 371
Румка, много обичам големи бани. Нашите сега са отделно в един коридор - ниша за пералня, тоалетна, баня. Имам разни идеи, но да видим кога ще стане. 
Виж целия пост
# 372
Как ще е голяма бе, Руми, ти за много на душманите не си ли чувала Stuck Out Tongue Winking Eye

Много, много ви благодаря, прекрасни момичета, за пожеланията Hug да ми се сбъднат до едно!

Събрах багажите, дребен Шугърчо спи, след няколко часа се местим на летището.

Да са честити на Елисана щерката и Мериън, здрави и щастливи Heart
Виж целия пост
# 373
А аз вече не Grinning
Сега ще я разделим и каквото остане.
Виж целия пост
# 374
Честити да са Мериан и на Елисиана дъщерята. Здраве и късмет!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия