Искам да кажа ... (160) през юли 2019

  • 73 711
  • 1 606
# 375
Аз не обичам големи бани, щот тряя се чистят Mr. Green По тая причина втората си я съкратих, имаше мегдан за още ама... Първата си е малка по рождение. По тоя повод нямам и душ кабини и паравани - само още неща за триене, сакън  🤣

Турих первазите, отели ми се волът. Голямо гъзурене... Оправих маникюр и педикюр, ще се баням, ще апна и отивам градска.
Виж целия пост
# 376
Мериан, честита да си и ти! Много здраве, успехи и прекрасни моменти с любимите хора!
Виж целия пост
# 377
Бъни, Съни, Мони Hug бъдете сигурни, че сте направили най-доброто за близките си.

Направихме плажа, сега почивка. И двете братовчедки на възрастта на Вики са тук, ще се разчекна от схеми с коя колко време да играе и да няма ощетени. За малкото никой не пита.

Руми, голямата колко е голяма всъщност? Седмокласничката ли е тя?
Виж целия пост
# 378
Селесте, на есен ще е в девети клас, а малката ще е в седми Grinning
Виж целия пост
# 379
Виж ти, мислех, че са в 4 и 7 клас девойките ти. Така малко по-добре приех бусчето до Несебър Simple Smile
Виж целия пост
# 380
Честит рожден ден на Мериан и щерката на Елисана! Със здраве, радост и обич да е изпълнен животът им! Heart

Бъни, Съни, Мони, Ети, Мари, не се тровете с угризения и съмнения - някои неща в този живот не могат да бъдат поправени, можем само да се опитаме да ги понесем. Сигурна съм, че сте направили всико по силите си и най доброто за близките си към онзи момент  Hug

Шугърита, ще чакаме пряко включване от Джурасик парк  Heart Eyes

Але, всичко да е наред с дядо ти  Hug

От три седмици спрях тренировките и вече натрапчиво си мисля как трябва да подхвана нещо, но тялото ми упорито се противопоставя все още. Поне ходя много, не е без хич Confused
Виж целия пост
# 381
Преди години, когато за първи път приятелката ми и НМ ни дойдоха на гости в сегашната къща, гостенинът щеше да получи удар, защото банята ни е по- голяма от тяхната детска стая. За мое голямо съжаление тази ни баня все още е на тухли.
Виж целия пост
# 382
Честити Мериан и дъщерята на Ели.

Малкият се качи да вземе топката и затворил вътре с ключовете.Ужаст,добре,че девер ми с децата беше та не отнесе нищо.
Тия от уж авсрийните на солид ни искаха 190лв.Звъннахме на друг,чоеека 60лв.ни взе.
Сега помпа 60 лицеви опори и още толко преси.
Виж целия пост
# 383
Сега помпа 60 лицеви опори и още толко преси.

Мид, това за наказание ли Pensive
Не бих наказала за такова нещо, особено ако единичен случай, а не системно.
Виж целия пост
# 384
Аз не разбрах къде се е качил. В колата ли? В апартамента ли?
Виж целия пост
# 385
Вкъщи,наказвам и още как.
Виж целия пост
# 386
Хаха, хареса ми наказанието, midnight. Хем полезно, хем ще го помни. Но се случват такива работи.

Аз днес карам на принципа "Не оставяй днешната работа за утре, когато можеш да я свършиш и вдругиден" Grinning Сутринта ходихме на пазар и сега съм се размазала на дивана. За довечера едни миди по нормандски ще направя, те стават адски бързо и това е.
Пак рожденички днес, наздраве и да са живи, здрави и много щастливи!

Виж целия пост
# 387
Честити да са днешните родженици!
Али,много ми харесаха пердетата,а и като цяло интериора. 🤗
Стискам палци за дядо ти! Всичко ще е наред! 🍀
Шугърчето я чакам да се включи от вкъщи и да са ок с малкия бонбон. 🥰🤗

Аз се измъкнах днес да се размотая и да купя това-онова. Около 4 часа обикалях. 🤣 Отдавна не ми се беше случвало. Сега едва ме държат краката,ама съм доволна. Заварих къщата нагоре с краката,но е имало мир.🤣🙈
Синеочка уж е по-добре,но сутрин има храчки и не смее да се изкашля,че й се повръща. 😣 Ще мине и това. 
Забравих какво друго исках да коментирам,за това стига за сега.
Хубав следобяд! ☀🍹🌺
Виж целия пост
# 388
Честито на рождениците! Днес било международният ден на целувката. Пожелавам ви да получавате по много целувки от любими хора
Гостенка имам. Една 7 -годишна госпожица, която заедно с моите две се състезават коя говори по-силно. Сега пеят,защото като станат на 16 години ще участват в Гласът на България. Затворих ги в детската Simple Smile
Мъжът ми предвидливо се изнесе при майка си още сутринта
Виж целия пост
# 389
И аз обикалях магазините. Първо Практикер (че как без него...), ама после си купих едни розови сандали да се почувствам пак жена 😁 Жулнахме по един следобеден коктейл с кумицата и се прибрахме. Едни приятели ми бяха на гости до преди малко и след мъъуничко ще съм така
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия