Искам да кажа ... (160) през юли 2019

  • 73 708
  • 1 606
# 240
Али, днес е рожденният ден на Америка -243-ят. Тази вечер ще има заря.
Виж целия пост
# 241
Мда, преди малко честитих на дъщеря ми и зет ми празника...Не съм си мислила никога, че ще имам внуче американче, но натам вървят нещата, живот и здраве. Не че зетят е американец, просто там ще се роди бебето, а и там ще израсне, явно.  Баща ми е русофил, милият, казвам му, че трябва спешно да си промени възгледите и пристрастията Smiling Imp
И аз като Anyone съм сдухана, но аз без конкретна причина, или пък защото утре се очаквали големи магнитни бури, не знам...

mariat, много хубаво и умно момиче имаш!

buni, съболезнования за загубата ти!

Щях да забравя...Vesi1, кажи, моля, коя е базата, че на мен и два дена не ми държи лака. Напоследък гел-лак ходя да ми слагат, но си има доста недостатъци и единствено предимство, че се задържа дълго.
Виж целия пост
# 242
Последните два пъти правя гел лак с база и топ лак на KODI /украинска марка/ и наистина лакът ми е една идея по-издръжлив.

Титина, чак не мога да повярвам за активната ти почивка. Двор, шкаф за шкурене, туй онуй не ти ли се намира? Wink

Хапнах предоволно, че и на децата порциите дообрах, да не им търся място в хладилника.



Виж целия пост
# 243
Направих пълнения патладжан. Да не се фваля, ама супер стана
Виж целия пост
# 244
Ние направихме една дъъълга разходка с детето и кучето. Казах на ММ,че е далече и малката няма да иска да ходи,ама не... Поносих си я,добре,че е хладно,но хвърлих 2-3 водИ. Всяка вечер така и може да стопя някое грамче. 😂 И вечерята ще пропусна,направо в банята и по леглата. Дано да спи спокойно малката,че с тоя нос... 😣
Виж целия пост
# 245
Райче, кой пълнен патладжан? Изпуснах нещо май Grinning

Аз подготвих за утре сутринта да сложа патладжан, тиквички, кашкавал във фурната, сега да се отцедят и ги мяткам преди или след първото кафе Grinning
Виж целия пост
# 246
Нищо особено Ети, издълбах, отцедих, запържих лук, чесън, морков, издълбаното и кайма. Напълних, запекох, отгоре кашкавал, уникален стана. Не ми дава да си кача снимката, голяма била, а това ми е най-малката тава 😂
Виж целия пост
# 247
Ммм, обичам патладжан, и аз така го правя, понякога слагам и домат!
Утре ще редя парче патладжан, парче тиквичка и парче кашкавал Grinning С малко подправки мисля, че ще се хапне бързо!
Виж целия пост
# 248
Вечерях, че и със сладоледче подложих, но ако ей сега някой ми сервира патладжана на Райчето, ммм хич няма му простя. Flowers Eggplant Fork And Knife Yum

Ени, не става ли да я носи баща й Синеочка? Пази се. Blush

Поразходихме се малко, пускам пералнята и си лягам. Sleeping

Лека нощ! Nature Sparkler
Виж целия пост
# 249
Зварте,тя е като залепена и не иска той да я носи,само аз. 🙈 Той води кучето,аз малката. 🤣
Виж целия пост
# 250
Всеки път ли, Ени? И твоята не е лесна. Hug
Виж целия пост
# 251
Титина, чак не мога да повярвам за активната ти почивка. Двор, шкаф за шкурене, туй онуй не ти ли се намира? Wink
Майтапиш ме ти, ама..... шкафа вече го изшкурих, сега боядисвам бани и тоалетни. Шкафа го мисля дали да е с тебеширени боя или не. Днес в листата ми е местене на едни камъни, но чакам слънцето да залезе. По-късно вечерта имам да шия едно шалте и две възглавници (пожелателно е да го направя тази вечер).
Виж целия пост
# 252
Мда 🤪,но друг път сме наоколо,в парка,а и като водя аз кучето тя знае,че няма как да я нося. Или сме с тротинетката и се вози,или с кола за бутане с крачета. Днес поканихме баща й с нас,та навъртяхме бая нещо,а не взехме “превоз”.
Малката Синеочка е много привързана към мен. И като ми каже “Мами” иии... 😍 Пък сега като й е лошичко гледам да й угаждам и така,поносихме се.
Изкъпахме се,изсуших се и полегнахме. Да видим как ще мине тази нощ,пък от утре се надявам на подобрение.
Лека и спокойна нощ на всички,а на Титина май приятна работа да пожелая?! 🤪😂🤗
Виж целия пост
# 253
Добро утро.
Как си личи, че Али почива. Първа съм тази сутрин. Освен да ви пожелая спорен ден, нямам какво друго да кажа.
Виж целия пост
# 254
Добро утро!

Али няма да почива 😁 Ще ходя на второто място да посвърша това онова... Ама добре е де, там е спокойно и приятно и наистина имам изостанали нещица,  ще ползвам момента да си ги свърша.

Пълнен патладжан обожавам. Чакам да станат моите, че да ги почна. Заливам, обаче, с Бешамел.

Тук пак имаше дискотека призори. Събудих се, скочих да прибирам прането, МсЧ вика къде- тръгваш ли си 🤣 Той го бил прибрал 🤣 Ама се стреснах яко от гърмела и сега съм компот...

Спорен ден, банда! Петък!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия