Кралски работи и клюки - юли 2019

  • 152 048
  • 3 315
# 180
Дългата ръка на Сара Латъм.
Харко вече и ювелир го раздава.
Статийчето в cheatsheet говори за преглеждания, не за харесвания. Твърди се, че по харесванията може да се съди за истинския брой живи последователи, не за бот-фермите.
Виж целия пост
# 181
Дългата ръка на Сара Латъм.
Харко вече и ювелир го раздава.
Статийчето в cheatsheet говори за преглеждания, не за харесвания. Твърди се, че по харесванията може да се съди за истинския брой живи последователи, не за бот-фермите.
Той го раздаваше и с първоначалния вид на годежния,не вече.
Явно му се отдава.😀
Тъкмо като ги изгонят, ще стане ювелир и няма да умрат от глад.



Виж целия пост
# 182
Чета темата, но сега мисля и да се включа. Двете жени са коренно различни и е нормално да не могат да са супер близки. Братята не вярвам да са скарани, просто всеки си има семейство, което дори за кралски особи би трябвяло да е с приоритет. Бабата не смятам, че е фен на Меган, Кейт по - скоро приема. Аз много харесвам Кейт, изтънчена, елегантна, знае как да се държи, положителна ми е, естествена, но до колкото й позволява етикета, с което пък е нормално да се съобрази след като е приела да бъде съпруга на Уилям. Горе долу всичко, което си представям за съпруга на принц.
Меган си е типична холивудска звезда. Живее в някакъв холивудски филм, в които видите ли тя е обикновеното момиче, което ще плени един принц и той ще прочени света или поне Англия за нея. Да, ама не, ако ти обичаш ще приемеш, че ще трябва поне до някъде да се промениш, да си такава каквато трябва пред обществото, а пък у дома на дивана и под завивките си правете, каквото искате. Все пак този човек е расъл по един определен начин и изведнъж ти да дойдеш и да не уважаваш целият му път до тук е смешно. Английското семейство е познато на цял свят и макар някои да смятат, че са просто един фарс за мен са неразривно свързани с политиката, макар и не пряко.
Виж целия пост
# 183
Е да се, ама ако първото издание е било любителско, вече почти професионално го раздава.
Виж целия пост
# 184
Кейт Мидълтън вероятно се притеснява, че Маркъл в момента привлича повече внимание:
https://www.cheatsheet.com/entertainment/does-kate-middleton-hav … ght-problem.html/
В статията пише, че Кеймбридж се опитват да догонват с публикации в Инстаграм, но едва 3 милиона харесват техните, при 8 милиона за Съсекс.

Не знам така ли е, нито профил имам там, нито влизам. Оттук се осведомявам за последните новини. Rolling Eyes

Кейт и Уилям - 9,4 милиона последователи в Инстаграм
Меган и Хари - 8,8 милиона последователи в Инстаграм
Елизабет II - 6,4 милиона последователи в Инстаграм

Може ли линк към профилите?
Виж целия пост
# 185
Може ли линк към профилите?

Кейт и Уилям
https://www.instagram.com/kensingtonroyal/

Меган и Хари
https://www.instagram.com/sussexroyal/

Елизабет II
https://www.instagram.com/theroyalfamily/
Виж целия пост
# 186
Може ли линк към профилите?

kensingtonroyal - Кейт и Уилям
sussexroyal - Мегън и Хари
theroyalfamily - Елизабет II
Виж целия пост
# 187


Виж целия пост
# 188
Някой знае ли кога е създаден kensingtonroyal и theroyalfamily?
Виж целия пост
# 189
Катрин е страхотна. Много ми харесват всичките и аксесоари и чантичката е много симпатична. Може би бих махнала само панделката на колана.
Виж целия пост
# 190

Може ли линк към профилите?

kensingtonroyal - Кейт и Уилям
sussexroyal - Мегън и Хари
theroyalfamily - Елизабет II
Благодаря! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 191
Кейт Мидълтън вероятно се притеснява, че Маркъл в момента привлича повече внимание:
https://www.cheatsheet.com/entertainment/does-kate-middleton-hav … ght-problem.html/
В статията пише, че Кеймбридж се опитват да догонват с публикации в Инстаграм, но едва 3 милиона харесват техните, при 8 милиона за Съсекс.
Става дума за харесвания на отделни постове, а не за последователи.
Не, че за мен има значение, де. Все тая ми е кой колко последователи има..Expressionless

Не знам така ли е, нито профил имам там, нито влизам. Оттук се осведомявам за последните новини. Rolling Eyes




Статията е голям смях. Писана е все едно от 16 годишна Мегинова фенка.  

"""Има три категории, за които хората вярват, че Мидълтън може да гледа, когато става въпрос за победа над Маркъл: активизъм, мода и лични каузи. Когато става въпрос за активизъм, Маркъл използва гласа си, за да се бори усилено за нещата, в които вярва още от първия ден.
Страстта й е впечатляваща, толкова много, че е засенчила работата на Мидълтън. Сега, когато Меган“ се оттегли заради майчинството, Кейт напомня на света, че тя също е хуманна.  
Модата също е област в която тя изпреварва Мидълтън, откакто се присъедини към кралското семейство. В края на краищата, тя винаги е имала усет за убийствена мода. Може би това е вдъхновило Мидълтън да бъде по-смел с гардероба си. Една стъпка, която може да означава, че иска да вземе мястото от херцогинята Съсекс.
И т.н., и т.н... глупотевини!"""
JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 192
Кейт е страхотна в бяло! Без чантичката и панделката щеше да е идеална. Сега малко не мога да избера кой аксесоар да гледам. Grinning Много е лъчезарна на събитието.
Виж целия пост
# 193
Акаунтът kensigtonpalace е от 2015.
Не мога да намеря за този на кралицата.
Между другото, ако cheatsheet е източник на който може да се доверяваме в темата, то според същия инстаграм акаунтът на kensigtonpalace е създаден със следната цел:
"As Instagram grew in popularity, Kensington Palace launched an account to showcase the charity work done by the Cambridges and Prince Harry."
И още:
"The royal family launched an account that would highlight only Harry and Meghan’s royal work, while the Kensington account stayed with Will and Kate."
Няма лични профили, лични животи и пр. Това е профил на Фирмата.
Виж целия пост
# 194
Кейт е страхотна в този тоалет! Много добре й стои, нищо не ме дразни Simple Smile
Кейт е толкова уверена в себе си, има утвърдено място отдавна, че няма нужда да се притеснява дали има по-малко или повече почитатели и особено пък от Мегън да се плаши...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия